Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (328. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-63DBB8E76

Şu Black Ice kaplamasını bi sevmeyen benim galiba. Çok basit geliyor bana. Acaba insanlar da sırf nadir bulunduğu için mi çok seviyorlar yoksa gerçekten kaplama gözlerine güzel mi gözüküyor.

https://store.donanimhaber.com/90/a1/ff/90a1ff09a782f44b0f5676652ef29884.jpg
    Bir ara 5 tane alpha pack biriktirip peş peşe açmıştım, bir tane smg11 e bir de ash in r4c sine black ice cikmisti. Tabi o ara bilmiyordum boyle degerli oldugunu en nadiri oyunun alpha ve betasindan dan gelen skinler diye butun silahlara bu ikisini takiyordum (skin olarak uzun bir sure bir tek bu ikisi vardi belki ondan da olabilir )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yeni karakterler oyuna ne zaman eklenecek bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rebidem

Arkadaşlar yeni karakterler oyuna ne zaman eklenecek bilginiz var mı?
    6 Haziran gibi eklenecek. Season Pass olanlar eklendiğini gibi seçebilecek, olmayanlar da 1 hafta sonra açabilecek.
  • Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgi için.
  • birlikte oynayacak arkadas ariyorum gold dayil daimond a kasiyorum
  • 1.6 civarında w/l ve kda vardı. Gold'dan tırnamıyordum. 3 gündür takıma yeni adamlar doluşmaya başladı. Allahaşkına copper adamla gold adam nasıl aynı takımda oluyor ? Kanser ola ola bi hal oldum silver'a düştüm şuan. O bataklıktan geri çıkamıyorumda. Yenildikçe saçma sapan hareketler gördükçe daha da sinirleniyor boş oynamaya başlıyor insan.
  • Beyler yokmu oynayan akşamları ranked girelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Beyler yokmu oynayan akşamları ranked girelim
    https://discord.gg/tqt7kdn
  • daha güzelini görmedim hocam ya r6 tasarım özürlü bir oyun bence nerdeyse bütün skinler çöp .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luc4sHood

1.6 civarında w/l ve kda vardı. Gold'dan tırnamıyordum. 3 gündür takıma yeni adamlar doluşmaya başladı. Allahaşkına copper adamla gold adam nasıl aynı takımda oluyor ? Kanser ola ola bi hal oldum silver'a düştüm şuan. O bataklıktan geri çıkamıyorumda. Yenildikçe saçma sapan hareketler gördükçe daha da sinirleniyor boş oynamaya başlıyor insan.
    Benim geçen sezonki durum seninki. Gold silver seviyesinde oyunu dün almış gibi oynayan adamlar dolu. Ben biryerden sonra bırakıp casual oynamaya devam etmiştim, en azından oyunu bilen adamlar geliyordu.

Ordan çıkmanın tek yolu benzer durumda olan insanlarla takım girmek. Yoksa kendine yazık ediyorsun.

• expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen dediğiniz gibi oldu. 2 kişi daha buldum yanıma. bronze'a kadar düşmüştüm artık iyice salmıştım ama bianda silver 2'ye geri döndüm bugün tekrar gold olurum. Bi seviyeden sonra tek başına oynanmaz bu oyun. En az 3 kişi oynamak gerekiyor bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radminn

daha güzelini görmedim hocam ya r6 tasarım özürlü bir oyun bence nerdeyse bütün skinler çöp .
    Silaha özel skinler daha güzel oluyor sık kullandığınız silahlara yavaştan alın güzel gördüğünüzü. Thermite ve Rook oynuyorum genelde bunların silahlar için düzgün skin yok yıllardır bekliyorum
  • Oyuna şimdiye kadar Türk operatör gelmemesi sizin de canınızı sıkmıyor mu? Terörle mücadele konusunda alakası bile olmayan saçma sapan ülkelerin bile operatörleri çıktı 4. Yıl oldu Türkiye hala piyasada yok.Sizce gelir mi gelecek yıl?

• frht5382 kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum. Danimarkanin kac askeri ,polisi var da onun kac tanesi hayatinda terörist görmüşte operasyon yapmiş.
    Ben Türkçe dil desteğinin gelmesinin verdigi umutla belki turk operator ya da Türkiye den bir harita beklentim var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frht5382

Oyuna şimdiye kadar Türk operatör gelmemesi sizin de canınızı sıkmıyor mu? Terörle mücadele konusunda alakası bile olmayan saçma sapan ülkelerin bile operatörleri çıktı 4. Yıl oldu Türkiye hala piyasada yok.Sizce gelir mi gelecek yıl?
    Benim sıkmıyor, hatta komple ülke olayını kaldırsınlar gereksiz polemik yaratıyor bence. Her türlü bir kitle neden bizim ülkemiz yok diye sinirleniyor.

• quote:

Oyuna şimdiye kadar Türk operatör gelmemesi sizin de canınızı sıkmıyor mu? Terörle mücadele konusunda alakası bile olmayan saçma sapan ülkelerin bile operatörleri çıktı 4. Yıl oldu Türkiye hala piyasada yok.Sizce gelir mi gelecek yıl?
    Ülkenin adını duyurmasıyla ilgili. Operatörler taktik operasyon yapan birimlerden geliyor Kanada'lı ekip olan JTF2 adını çoğu kişi duymamıştır ama SAS, Navy Seals seviyesinde bir ekip. Kanada'da terör mü varmış diye düşünürsek en elit ekiplerden birini çöpe atmış oluruz. Bizde terörle mücadele var ama detay yok sadece taarruz üzerine. Rehine kurtarma, bomba imha temalı bir operasyon haberi gördüğümü hatırlamıyorum bile. Oyundaki birkaç ülke hariç (Fas ve gelecek olanlardan Meksika ile Kenya) hepsi en elit birliklerin arasında yer alan birlikler. En iyi 15 birlik yazınca bunların çoğu orada çıkıyor ve bir çok siteden baktım bunları yazarken sıralama yapan sitelerin 1 tanesinde bile Türk bir birlik yok. Beni asıl şaşırtan İsrail, Hindistan(anca gelecek) ve Pakistan da yok oyunda ve bunlar bu listelerde yer alan birimler.

Oyundaki Türk kitlesini görünce gelmesin de popüler olmasın istiyorum. Adamla çatışırken önüme fırlıyor eleman sonra başlıyor mikrofondan sövmeye. Farklı farklı milletlerle oynuyoruz şu oyunu bizim millet kadar deli edeni yok.

Birkaç link atayım baktığım sıralı sitelerden.
    https://www.rankred.com/most-dangerous-special-forces/
    https://www.therichest.com/rich-list/the-biggest/the-15-most-elite-task-forces-in-the-world/
    http://www.batigroup.com.tr/Blogs/15-most-dangerous-special-forces-in-the-world.html

Tek şu alttaki sitede koymuşlar o da 10 tane demiş 50 tane falan koymuş sıralaması da çoğu siteyle ters.
    https://www.thetoptens.com/most-well-trained-special-forces/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 3 Haziran 2019; 22:14:40 >

• quote:

Tahminimce 5. veya 6.yilda gelecektir. Farkettiyseniz bu sene biraz geçistirme oldu. 1 tane yeni harita var digerleri hep rework. Operatorler de ilk sezon haric diger sezonlarda hep farkli ulkelerden. Türk operatorler tahminimce haritasiyla beraber gelir. Hala operator gelmeyen baska onemli ulkeler de var. Türk operator gelince de buyuk ihtimal twitch ve youtube sayesinde kanser kitle orani da artar oyunda. Karşı takımdaki 10 Türk den 9 u Türk olduğumu anladığı an sövmeye başlıyor. Takımıma gelenlerden yana da pek sansım yok. Bir hata yap hemen basliyor ana baci. Ara sıra denk geliyor iyi insanlar kacirmadan ekliyorum onlari. Ama toplasan 10-12 kişi anca varlardir onlarin da 4 u takimdi oyle ekledim yani Tabi bir de hic konusmayanlar da var onlar icin bir sey diyemeyeceğim. Pingler aşaği yukari ayni diye where are you from diye soruyorum cevap bile veemiyorlar bazen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 3 Haziran 2019; 21:54:19 >

• oyunda pinglerde bir düzelme var 42 -52 arasında dalgalanma oluyor eskiye göre çok çok iyi
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Oyunda kesinlikle türkçe konuşmuyorum.Karşının ne dediği umrumda değil zaten ama takımıma denk geldiklerinde ya ingilizce cevap veriyorum yada sessizce dinliyorum.En azından ingilizcede küfür edebilicekleri bikaç kelime var.Böyle daha iyi.

• oyundaki haritaları nasıl ezberleyebilirim? Bir ton harita var hepsi belirli aralıklarla geliyor hangi mampte nasıl savunacağımı şaşırdım
  • 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.