Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: RagnarrLothbrokk

quote:

Orijinalden alıntı: [Mb]

quote:

arkadaslar oyunda sürekli beni son rounddaki ranked maça atıyor ve yeniliyorum,sürekli yarıdaki bir maça sokuyor beni,önceden yoktu böyle bir şey :/

Ranked maçlara yarısında veya son round kala giremezsin öyle bir sistem yok yanlışın var sanırım.

yok hocam cidden yazdıgım gün ranked maçlarda oynanan oyuna attı kaç kez,ama suan düzelmiş görünüyor,bi arkadas daha yazmıs buraya benden önce öyle yarıda girme olayını.

Ben pc de oynuyorum hiç denk gelmedim. Böyle bir şey var ise gerçekten çok yazık bug da değil bu ötesi bir durum bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

ben de ki bir sorundan bahsedeyim.
    ps4 platform
    oyunun ilk raundu başlarken atak isek dron takılı kalıyor ekran bir garip şekle giriyor.sadece oyunu kapatıp açtığımda düzeliyor.dolayısıyla ranked da takımımı ilk raund eksik bırakıyorum.ilk raund defans iken böyle bir şey olmadı henüz.
    başına gelen var mı?

PC dede oluyor bazen son güncellemeden sonra olmaya başladı haritanın dışında oluyor binaları falan gösteriyor aynı şekilde oyunu kapatıp açmadan düzelmiyor.
  • tamam o halde.ben sadece bana özgü bi olay sandım.
    teşekkürler.
  • Beyler şuan en ucuz rainbowu ne kadara alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun çok sinir bozucu şuan en iyisi ortalık sakinleşene kadar girmemek
  • Arkadaşlar bu oyun kaç GB acaba? Cihazda yer kalmadığı için silmek zorunda kalmıştım ve ay sonu geldiği için yeniden kurmak istiyorum. Ayın son günü yüklemek istiyorum ama kaç GB iniyordu unuttum. Cihazdan uzaktayım bakamıyorum kusura bakmayın. Teşekkürler.

• Ps4 te 35 gb tı sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: MoRaCe

quote:

Orijinalden alıntı: Praétorian

Özel harekattan Casim reyizi de görmek istiyoruz oyunda

Skill'i de Ottoman Slap olsun. Tokatla duvarı yıksın.

Blackbeard den ne eksiği var

• Bugün 2.1.1 yaması gelecek, detaylara linkten bakabilirsiniz.

http://forums.ubi.com/showthread.php/1580736-Patch-Notes-Update-2-1-1
  • Benim de bir defa başıma geldi. Maç 2-3'ken oyuna girdim. 3-5 yenildik ama yanlış hatırlamıyorsam puan kaybetmiyorsun. Sadece eksik kalan takıma yardımcı olmaya çalışıyor oyun seninle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Likeaboss1905

Benim de bir defa başıma geldi. Maç 2-3'ken oyuna girdim. 3-5 yenildik ama yanlış hatırlamıyorsam puan kaybetmiyorsun. Sadece eksik kalan takıma yardımcı olmaya çalışıyor oyun seninle.

eğer öyle ise yine bi nebze iyi hocam,tam hatırlamıyorum rank düştüm mü düşmedim mi:D
  • 14.22 gb update geldi HD Pack yüklü
  • packsiz 4,94 bana bu bile çok geldi
  • Hocam 2.7 geldi bana steam versiyon
  • PS4 e 647mb

• biride gelip şimdi xbox one da 300mb diyecek
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaslar oyunda sürekli beni son rounddaki ranked maça atıyor ve yeniliyorum,sürekli yarıdaki bir maça sokuyor beni,önceden yoktu böyle bir şey :/

Ranked maçlara yarısında veya son round kala giremezsin öyle bir sistem yok yanlışın var sanırım.

yok hocam cidden yazdıgım gün ranked maçlarda oynanan oyuna attı kaç kez,ama suan düzelmiş görünüyor,bi arkadas daha yazmıs buraya benden önce öyle yarıda girme olayını.

Ben pc de oynuyorum hiç denk gelmedim. Böyle bir şey var ise gerçekten çok yazık bug da değil bu ötesi bir durum bence.

Benide biri dün olmak üzere 3 kere başlamış ranked maça attı birinde 0-2 yeniliyorduk diğerinde girdiğimde 2 kişiydi bizim takım ve skorda yine 0-2 idi son oyunda da bizim takımdaki 5 kişide yeni girmişti takıma oyun 0-2 idi zaten ve bir türlü başlamadı rahat 10 dakika beklemişizdir sonra çıktık. Garip şekilde başlamış oyunlara attığında daha fazla puan kaybettim birinde 1 raund oynamış olmama rağmen -180 geldi yani puan kaybetmemişim gibi gösterdi ama rank düşmemden ve puanımı bildiğimden anladım.. @Likeaboss1905

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Draqonn -- 21 Şubat 2017; 23:29:58 >

• Gold 3üm arkadaşlar oyunda yarın da hyper x cloud 2 kulaklığım geliyor mâlum 90 saat oynadığım oyunda kulaklık kullanmadan düz hoparlör ile oynadım micsiz.

OYNAMAK İSTEYENLER EKLEYEBİLİR RANKED.

STEAM NİCK ANT!SN!PER

uplay: AllTimeAllGame

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insafsızherif -- 21 Şubat 2017; 23:41:48 >
  • Draqonn kullanıcısına yanıt
    Valla dediğim gibi ''yanlış hatırlamıyorsam''... Baya oldu çünkü bu olay başıma geleli. Düşürmüş de olabilir tam hatırlamıyorum ama reddit'te bu konu hakkında bir yazı okuduğumu net hatırlıyorum. İlk başta dediğim şey gibi yazıyordu orada da. Diğer türlüsü çok saçma olur... 1 round oynayıp puan kaybetmek yani... Hadi alıştık kazanınca 50 verip, kaybedince 100 almasından da bu başka bir boyut olur artık.
  • Yeni Kapkan bug çıkmış. Eğer Kapkan koyduğu trapı geri alırken Echo Dronuyla Kapkana vurursa lazer ortadan kayboluyor.
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.