Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (123. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 1. yıl operatörlerinin bundle'ı cıkmıs 2400 r6 credits nasıl uygun mudur yeni basladıgım ıcın pek bi muhasebe yapamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaDo

Beyler son gelen güncelemeden sonra ufak bir sorunum oldu. Oyunun benchmark testini ultra ayarlarda yaptığımda minFPS oranı 80 çıkıyordu. Şimdi ise minFPS 15 gösteriyor. Birde benchmark testi başladığında giriş kapısındaki patlama sesi sonradan geliyor. Sizde de bu sorunlar var mı?

MSI RX 480 8 GB
    AMD FX 8300
    16 GB ram
    SSD 250 GB

Oyunun tuhaf bir cpu kulkanımı var.15 i gördüğünde cpu %99 falandır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mediatic_ kullanıcısına yanıt
    ben aldım, 45tl'ye 8 operatör.
  • Kendi başıma uğraşa uğraşa gold 4 oldum. Takımsız artık çok zor oluyor. Birlikte oynamak isteyen varsa ya da takımında yer olan varsa haber verebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

quote:

Orijinalden alıntı: çaDo

Beyler son gelen güncelemeden sonra ufak bir sorunum oldu. Oyunun benchmark testini ultra ayarlarda yaptığımda minFPS oranı 80 çıkıyordu. Şimdi ise minFPS 15 gösteriyor. Birde benchmark testi başladığında giriş kapısındaki patlama sesi sonradan geliyor. Sizde de bu sorunlar var mı?

MSI RX 480 8 GB
    AMD FX 8300
    16 GB ram
    SSD 250 GB

Oyunun tuhaf bir cpu kulkanımı var.15 i gördüğünde cpu %99 falandır.

hocam nasıl oldu bilmiyorum ama sorun geçti. Bu arada CPU kullanımı konusunda haklısın. MSAA ayarı Temporal Filtering seçili iken, CPU kullanımı %81'i görüyor. MSAA ayarını OFF'a getirdiğimde ise CPU kullanımı %70'i geçmiyor.

• Rank KD'si 1.0'dan yüksek arkadaşlar eklesin kanser olmayalım genelde öğleden sonra ve gece girerim ranked

Uplay - MaximenTR
  • Galiba Cluster Charge'da script var. Yoksa böyle bir bahtsızlık olamaz.

https://www.facebook.com/EpicGamers.original/videos/1672786029690638/
  • ben rank artık gold 4 den başlıyor sanıyordum meğerse daha düşükleri de varmış
  • Oyuna yeni başladım gelişmek işin r6 credits mi almalıyım season pass mi?

• casual aşırı salak dolu 60 lvl olan adam bile oynamayı bilmiyor eğer erken öldüysem kanser oluyorum bunları izlerken
  • ddeddedde kullanıcısına yanıt
    Gelişmek için haritaları iyice öğren kameraların yerini kesin öğrenmeye çalış 100 lvl olup kameraların yerini bilmeyenler oluyor.Oyunu normal oynadığında zaten para birikiyor.İyice öğrendikten sonra ben parayı kostümlere harcarım dersen sezon paketi alabilirsin, yine seçim senin ben tavsiyede bulunuyorum.

Yinelemek amaçlı paylaşayım Online Listesi hazırladım bilmeyenler,görmeyenler veya yeni başlayanlar konuya yazsın listeye eklerim.Listede ki arkadaşları eklersiniz.

https://forum.donanimhaber.com/tom-clancys-rainbow-six-siege-oyuncu-listesi--115590750

• Kardeşim öyle diyorsun da;

Herkes bu oyunu iyi oynamak Zorunda değil.

Ben 32 yaşındayım 1 senedir ps4 oynuyorum.

Bundan önce oyun geçmişim bile yoktu.

He kötü oynanıyorum ama, oynayamayana da saygı duyuyorum.

Sonuçta reflex işi bu oyun.

• yokyere kullanıcısına yanıt
    ya bahsettiğim kötü aim gibi oyle basit seyler değil adam yuz yuze gelip yanından gecip gidiyor falan cok bariz hatalar yani bide her oyunda geliyor böyleleri yardim etmeye calisiyoz adamin tam yerini söylüyorum sen kimsin ki bana akil veriyon dercesine artislik yapiyor kufur falan ediyorlar sonrada 2 tur dayanip 3.de kafalarina sikiyorum huzurlu bir oyun oluyor

edit :bu kadar kotu oynayanlarda kusura bakmayin oynamasin demek ki bu tarz bir oyun ona gore degil surekli ölmenin zevkli bir tarafini gormuyorum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 15 Şubat 2017; 17:40:26 >
  • Arkadaşlar bunu en oyunu en ucuz nerden alabilirim

• Öyle ama buna siz karar veremiyorsunuz malesef

Parayı veren oyunu alır

• quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

Kardeşim öyle diyorsun da;

Herkes bu oyunu iyi oynamak Zorunda değil.

Ben 32 yaşındayım 1 senedir ps4 oynuyorum.

Bundan önce oyun geçmişim bile yoktu.

He kötü oynanıyorum ama, oynayamayana da saygı duyuyorum.

Sonuçta reflex işi bu oyun.

Aslında çoğu kişinin yakındığı olay adam vuramamak falan değil. Milletin beyinsizce hareket etmesi. Geçen takımdan adamın birine 4 kişi birden adam sağında tellerden ses geliyor diyoruz herif hala sola bakıyor. Sonuç; öldü. Diffuser'ı alıp saçma saçma yerlerde gezenler mi dersin ne ararsan var.
  • Bu oyun 1000 TL yi hakediyor bence daha altı varsa direk alın

• Arkadaşlar merhaba. Litvanya'da Erasmus yapıyorum ve okulun yurdunda kalıyorum. Rainbow Six Siege'e girmek istediğimde fotoğraftaki hatayı alıyorum. Sıkıntı modemden gayet belli bir şey çünkü telefonun internetini paylaşıp, ondan bağlandığımda bir sıkıntı olmadı. Fakat sebebi tam olarak ne olabilir modemle alakalı? Modem arayüzüne girmeye çalıştım admin admin vs. hiçbiri olmadı. İşin kötüsü modem de bir kutunun içinde, reset falan da atamıyoruz modeme. Bu şekilde online olamıyorum oyuna girince. Bir çözüm yolu, yapabileceğim bir şey var mıdır acaba :(

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Arkadaşlar merhaba. Litvanya'da Erasmus yapıyorum ve okulun yurdunda kalıyorum. Rainbow Six Siege'e girmek istediğimde fotoğraftaki hatayı alıyorum. Sıkıntı modemden gayet belli bir şey çünkü telefonun internetini paylaşıp, ondan bağlandığımda bir sıkıntı olmadı. Fakat sebebi tam olarak ne olabilir modemle alakalı? Modem arayüzüne girmeye çalıştım admin admin vs. hiçbiri olmadı. İşin kötüsü modem de bir kutunun içinde, reset falan da atamıyoruz modeme. Bu şekilde online olamıyorum oyuna girince. Bir çözüm yolu, yapabileceğim bir şey var mıdır acaba :(

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU]

Şalteri kapatıp açın. Modemi de kapatıp açmış olursunuz

• http://www.allkeyshop.com/blog/buy-rainbow-six-siege-cd-key-compare-prices/

bu site internette satış yapan belli başlı güvenilir sitelerin fiyatlarını kıyaslıyor.

en ucuz 14.68€

https://www.instant-gaming.com/en/406-buy-key-uplay-tom-clancys-rainbow-six-siege/?igr=289098&utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.