Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege [PC ANA KONU] (122. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.474
Cevap
116
Favori
345.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 150 pingle nasil oynuyorsunuz 1.5 saniye gecikme oluyor adam sizden sonra siksa öldürür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: patren

150 pingle nasil oynuyorsunuz 1.5 saniye gecikme oluyor adam sizden sonra siksa öldürür

1000ms = 1 saniye 1.5 saniyeye 150 ping verse şansın yok.
  • patren kullanıcısına yanıt
    ben bu oyunu 800 pingle oynadığım zamanı biliyorum.
    kota aşımı,yoğun internet kullanım vs sebeple.
    hani iddaalı değilim ama o halde 3-5 kill alıyordum tabi her raund da ölüyordum ayrı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yokyere

4 arkadaş aynı squad da olmamıza rağmen aynı oyuna giremiyoruz.2 -2 ayırıyor bizi.varmıdır bir çözümü.yoksa bugisoft sorunumu.

Güncel...
  • yokyere kullanıcısına yanıt
    bende 400 ü geçer geçmez oyundan atıyor direk deli oluyorum biraz dursa ping geçecek zaten bazen telefondan falan upload ediyorlar o ara gidiyor oyun
  • yeni güncellemeyle 400'ü bırak ortalama 100 ping le bağlanıyorum,yine de oyundan atmalar oluyor.adım adım oyunu mahvediyorlar.
    yeni haritada farkettiyseniz, dron deliklerinden birinde bug var.giriyorsun seni dışarı atıyor
    özellikle capitao'nun el bombaları gitti.yerine claymore geldi.üzüldüm en sevdiğim karakterdi.
    birde yukarıda yazdığım sorun var.
    soğudum oyundan açıkçası.
  • SirusBro kullanıcısına yanıt
    150 pingle oynanıyormu herhalde diğer oyuncuların en düşük pingleri 50 mi oluyor ?
  • patren kullanıcısına yanıt
    ölüm sebebinin ping olduğu durumlar olabilir ama tamamen ona bağlı bir oyun olmadığı için oyun keyfini baltalamıyor cod olsa evet ping sorun olurdu ama burda sürekli karşı karşıya gelip bir birinize silah çekmiyorsunuz birde karşıdakinin ne kadar iyi olduğuna bağlı tabi biri beni sürekli öldürüyorsa ping e suç atarım ama ben 50 ping adamı öldürüyorsam sıkıntı yok hatta dün 200 pingle ace aldım adamlar 50 pingdi güzel ping diye dalga geçtiler
  • Oyununda en dusuk ping 5 yada 15 degilmi ?

Sunucular ingilteredemis,ingiltireden giren adam en dusuk 50 pingmi aliyor, herhalde oyun pingleri fazla gosteriyor

Cs go viyana serverinda 30-40 ping

Battlefield 1 hollanda serveri 60-70 ping

Rainbowda ingiltere serverida bu oyunlara gore 80-100 ping vermesi lazim hollanda ingiltere okadar uzak degil aslinda arada deniz oldugu icinmi bu kadar fark oluyor yada oyun pingi yanlis gosteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

ne bilim ben kullanamıyorum yani özellikle böyle çok ufak yerlerden bakıp ateş ederken karşıdaki no recoil düm düz ateş ediyor ben tarıyorum oda sağa sola gidiyo

bu arada event var %50 daha fazla para veriyor %100 bonusu dün basmıştım keşke bugün basaymışım

event i nereden goruyoruz hocam ? ne zaman bitiyor olayi nedir bulamadim
  • merhaba arkadasımla oynamak için davet ediyoruz birbirimizi ama join game dedikten sonra connection failed hatası veriyor,bi türlü grup kuramıyoruz,bu hatayla karsılasan oldumu hiç?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

ne bilim ben kullanamıyorum yani özellikle böyle çok ufak yerlerden bakıp ateş ederken karşıdaki no recoil düm düz ateş ediyor ben tarıyorum oda sağa sola gidiyo

bu arada event var %50 daha fazla para veriyor %100 bonusu dün basmıştım keşke bugün basaymışım

event i nereden goruyoruz hocam ? ne zaman bitiyor olayi nedir bulamadim

https://twitter.com/Rainbow6Game/status/829812881344565248

oyunun sonunda bonus event şu kadar para aldın diye yazıyor yarın bitecek

• Şu oyunu 3 vs 5 oynamaktan bıktım.Adam akıllı bir yaptırım gerek afk lara. Ayrıca düşen puan az olmalı 4 5 puan gitmeli.
  • Ligim Gold 2. Placement sonucu Gold 4 atmıştı. Güç bela 2 lig kasabildim.

Şu sıralar Win alınca 70 puan geliyor, lost alınca 80 puan gidiyor. Geçen günlerde placement maçlarım bittikten sonra win alınca 110 puan geliyordu, lost alınca 125 puan gidiyordu.

En az 30-40 maç attım şu son 3-4 günde, mümkünatı yok kazansan bile kaybettiğin puanları geri alamıyorsun. Bu kadar mantıksız bu kadar kullanıcı düşmanı, oyundan soğutan bir lig sistemi olamaz. Hele ki serverlar rezilken, sürekli 4v5, 3v5 oynamaya mahkum edilirken nedir bu saçmalık ?

Şaka gibi ya, 2 kişi oyundan çıktı ve tekrar bağlanmadılar, 3v5 oynadık güç bela kazandık 75 lig puanı geldi. Bir sonraki oyun karşıya 3 pre 200 level üstü adamlar attı lost aldım 82 lig puanı gitti. Bu nasıl bir saçmalıktır ?

Bu sorun sadece bende mi var yoksa herkes mi şikayetçi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dreamer Apartment

Ligim Gold 2. Placement sonucu Gold 4 atmıştı. Güç bela 2 lig kasabildim.

Şu sıralar Win alınca 70 puan geliyor, lost alınca 80 puan gidiyor. Geçen günlerde placement maçlarım bittikten sonra win alınca 110 puan geliyordu, lost alınca 125 puan gidiyordu.

En az 30-40 maç attım şu son 3-4 günde, mümkünatı yok kazansan bile kaybettiğin puanları geri alamıyorsun. Bu kadar mantıksız bu kadar kullanıcı düşmanı, oyundan soğutan bir lig sistemi olamaz. Hele ki serverlar rezilken, sürekli 4v5, 3v5 oynamaya mahkum edilirken nedir bu saçmalık ?

Şaka gibi ya, 2 kişi oyundan çıktı ve tekrar bağlanmadılar, 3v5 oynadık güç bela kazandık 75 lig puanı geldi. Bir sonraki oyun karşıya 3 pre 200 level üstü adamlar attı lost aldım 82 lig puanı gitti. Bu nasıl bir saçmalıktır ?

Bu sorun sadece bende mi var yoksa herkes mi şikayetçi ?

kaybedince daha fazla puan gitmesi kadar sacma bir sistem var midir

• Loot sisteminden sonra umarım düzeltirler

• Arkadaşlar daha önce de Funny Moments videolarını yapan tek Türk olduğumu söylemiştim. Serinin 10. Bölümünü dün gece yayınladım. Sizlerden tek ricam bana destek olmanız ve videoyu izleyenlerin video hakkındaki yapıcı eleştirileri. Bu sayede hem videolarımı geliştirebilir, hem de emeğimin karşılığı olarak daha fazla insana hitap edebilirim. Sonuçta biliyorsunuz bu işten gelir elde etmek şu an için imkansız. Benim tek istediğim daha fazla insanın izleyip videolarıma gülmesi. Okuduğunuz için teşekkürler :)

• arkadaşlar defence iken kalkanlıyla 1v1 kalıyoruz almak çok zor oluyor, bomba vs yokken. ayrıca bir taktik var mıdır bunun için?
  • defansta genelde c4 ü olan karakterleri seçtiğim için sıkıntı olmuyor.
    ama almıyorsan kalkan kapalıyken boşuna ateş etme.ilk şarjör değiştirmeye çalıştığında indirir seni.
    öyle karşılıklı bekliyoruz eninde sonunda açık veriyor.
    sırtını duvara vermediyse hızlı bir şekilde etrafında da dönebilirsin.
  • yokyere kullanıcısına yanıt
    teşekkürler akşam deneyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.