Şimdi Ara

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (PS4 Ana Konu) Artık Türkçe! (200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.937
Cevap
56
Favori
194.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı psn hesabı ile oynarsanız kaldığınız yerden aynı level ve açtığınız tüm operatörlerle devam edersiniz sadece situationlar yapılmamış görünebilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Keyifli seyirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Keyifli seyirler

Çok iyisin.Oyuna başlamak için geç mi sence ,hiç oynamadım.Keklik olucaksam kasamam.

• phantom_coal kullanıcısına yanıt
    Hiçbir zaman geç değildir, keklik ola ola keklik avlamayı öğreniyorsun, oyunun güzelliği burada

• Outbreak zombi modu ücretsiz mi?
  • Eaglefire kullanıcısına yanıt
    Evet, martta güncellemeyle gelecek ve 4 hafta sürecek.
    Yalnız videolara bakılırsa yaratıklar hunharca saldırıyor, zorluğu yüksek bir mod olacak gibi

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    oo süper oldu sezon 3lülere özel sanıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

Keyifli seyirler

Çok iyisin.Oyuna başlamak için geç mi sence ,hiç oynamadım.Keklik olucaksam kasamam.

Teşekkürler hocam. Bence de geç değil ama biranda çok iyi oynayamazsiniz. Oyunun mekaniklerine iyice alışmak, haritaları iyi tanımak, taktik ve strateji gerek. Bunları da oynaya oynaya öğrenip geliştirebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Slm arkadaşlar, r6 oyunum sürekli hata veriyor. Bağlantı bölümünde kalıyor. Tekrar tekrar denediğimde bağlanıyor ve bütün renown harcadığım herşey gitmiş. İnternetimde hiçbir sıkıntı yok ama oyun bağlanmıyor. Görseli ekledim. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Heyecanını yüksek tut. Muhakkak bağlanacaktır.

• Aile profilinizi pasif yapın düzelecektir

• Tamam, teşekkür ederim 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Ferhat80543

Tamam, teşekkür ederim 😊

Rica ederim

• iyi seyirler

• Keyifli seyirler

• Oyun menusunde mouse'um çalışmıyor controller bağladığımda menude gezebiliyorum ama mouse hiçbir işe yaramıyor daha sabah böyle bir sorunum yoktu. yardımcı olabilecek vaar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ak Sakallı Nene

Oyun menusunde mouse'um çalışmıyor controller bağladığımda menude gezebiliyorum ama mouse hiçbir işe yaramıyor daha sabah böyle bir sorunum yoktu. yardımcı olabilecek vaar mı ?

Mouse? Ps4'te mi oynuyorsunuz? umarım siz de hile kullananlardan değilsinizdir.

• hayır ya steamden aldım pc'den oynuyorum
  • Ak Sakallı Nene kullanıcısına yanıt
    Pc forumuna yazarsan daha yararli cevaplar alirsin

• Yeni sezonla birlikte temel 20 operatör renown bedelleri sıfırlanmış. Eklentilerde tüm operatörlerde renown bedelleri sıfırlanmış. Oyunu yeni alanların işini kolaylaştırmak içinmiş. Hali hazırda bunlara sahip olanlara renown lar iade edilmeyecekmiş.

https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-gb/news/detail.aspx?c=tcm:154-319624-16&ct=tcm:154-76770-32

quote:

Beginning with the launch of Operation Chimera on March 6th (18:00 UTC), we will be removing the Renown cost of the original 20 Operators for all players who own the Standard Edition or the Advanced, Gold, and Complete editions. Additionally, we will be removing the Renown cost of attachments for all past and future Operators. This will mean that you have all attachments made available to you for all Operators.

This will be effective for everyone who already owns the aforementioned versions of the game, and any new players who purchase the game in the future. Unfortunately, due to a technical limitation, we will not be able to issue refunds for players that have already acquired these Operators, or attachments.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 2 Mart 2018; 12:01:18 >

• 
Sayfa: önceki 198199200201202
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.