Şimdi Ara

★ TOM CLANCY'S GHOST RECON WILDLANDS (PS4 ANA KONU) ★ ÇIKTI ★ (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
685
Cevap
11
Favori
28.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler Division'u severek oynuyorum. Bu oyunda ondan farklı olarak ne var ? Yani level mantığı, rpg sistemi bu oyun içinde geçerli mi, yoksa düşman tek kurşuna ölüyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

şu oyunun kıymetini bilmiyor millet

Oynayan kişi sayısı azaldı malesef

Oyunun hikayesini bitirdim 2 kişi ile oynadık arkadaşım ile ben

Bence tek başına oynamak çok sıkıcı olur yanındaki oyuncular pc olduğu için pek desteğini göremiyorum aksine zararı oluyor tabi tek başına oynayıp da zevk alan vardır

3-5 gün önce 12 gb güncelleme geldi ne için geldi ne değişti anlayamadım oyuna girdim baktım değişen birşey bulamadım

Biz pc karşı oynuyoruz aslında şöyle bir mod gelse ne güzel olurdu

16 ya 16 gibi birbirimize operasyon yapsak güzel olurdu

Yani oyunu tekrar ayağa kaldırmak için iyi bir online mod lazım yoksa oyun bitmiş online olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt

Bu geldi. Yeni bir multi modu. Rainbow six kıyafetleri, düzeltmeler vs.

Bu oyunu tek başıma oynayıp platinledim, o kadar tekrar olmasına rağmen hiç sıkılmadım, hitap etti bana. Multisin de insanları çekemediler maalesef. İlginç, çekişmeli bir modu yok. Bir şeyler yapıyorlar ama muhtemelen kurtaramayacaklar.
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler ama bu bölüm oyunun neresinde onu bulamadim

Pvp modunu biliyorum bu yeni gelen mod tam olarak nerde

• oyuna 1.17 update geldi indirdim ardından kurma hatası verdi ce-41695-5 ve hiçbir şekilde yüklemedi,bende silip tekrar indirmeyi deneyim dedim ama maalesef en son sürüm 1.16 gözüküyor ve hiçbir şekilde yeni update yok gözüküyor :/ aynı sorunla karşılaşıp çözüme ulaşabilen 1.17 versiyonu yükleyebilen varmı?

• Beyler dun gelen güncelleme ile ilgili bilgisi olan var mı ?

Bir de Battle royale modu söylentileri vardı, bir açıklama yaptılar mı acaba ?

• 1.18 için 13 gb küsüer ardından 1.19. için 18 gb gibi birşeyler geldi neler oluyor
  • lyldz kullanıcısına yanıt
    Benim oynadığımda 18 gb lık güncelleme geldi getirdikleri şey helikopter kontrol değişikliği ve sistem performansı.

• Division dan sonra bakalım bizde başladık arkadas grubumuz ile dün oyuna hoşumuza gitti baya
  • Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands: The Call - Special Operation Teaser

• Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands - Special Operation 1: Splinter Cell

-----

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands - Michael Ironside Interview

• silik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toomanyj -- 15 Mayıs 2018; 21:2:42 >
  • üzgünüm ama satın aldıysan geri veremezsin diye biliyorum anca hesabı başka birine satabilirsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

üzgünüm ama satın aldıysan geri veremezsin diye biliyorum anca hesabı başka birine satabilirsin..
    silik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toomanyj -- 15 Mayıs 2018; 21:3:57 >
  • Psn de iade işlemi; satın aldığın oyunu indirmeden iade edebilirsin sadece. İndirme butonuna bastığın an artık iade edemezsin.

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    silik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toomanyj -- 15 Mayıs 2018; 21:6:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Klasik Ubisoft oyunu başlarda iyi gibi olsa da sıkıyor baya. Co-op iyi ama dediğim gibi single için kötü bir oyun bence.

• 2 kişiyiz aramıza katılacak arkadaş oyuncu arıyoruz ilgilenen varsa pm atsın
  • Ben tek başıma oyunun %70 tek oynadım ve bitirdim ama ben genelde tek oynamayı severim o yüzden sizi bilemem

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.