Şimdi Ara

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint | PS4 ANA KONU | (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
2
Favori
9.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki o ilk gösterdikleri gameplay gibi vurulunca sendeleme,oranı buranı sarma,kamufle olma gibi güzel detaylar var mı oyunda yoksa ilk oyun gibi düz oyun mu arkadaşlar,yine bi ubisoft kandırmaca gameplay miymiş ??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Her şey aynıysa Windlands’i indireyim tekrar o zaman. Güzel oyunlar da bir bir çıkmaya başlayacak. 70’e inerse alırım bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı detaylar var kamufule olma yakın dövüş gibi bana grafikler hiç iyi görünmedi cok fazla bug var animasyonlar güzel aslında ama esnek degil kalas gibi yönetiyoruz karakteri ve karakter animasyinlarında buglar var birazdaha denerim he birde araç sürüşü çok kötü bukadar kötü olabilirdi tam sürümde düzelir sorunlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Her şey aynıysa Windlands’i indireyim tekrar o zaman. Güzel oyunlar da bir bir çıkmaya başlayacak. 70’e inerse alırım bunu
    Ubisoft bu assasins creed origins ile assasins oddseyy, division 1 ile 2, şimdide bu oyun 1 ile ne farkı var. Tembellik resmen biraz oyun tutsun hiç değişmeden aynı sistemde devam. Eskiden rainbow six, ghost recon, vegas serileri nerde şimdi bu oyunlar nerde. Yazık ettiler seriye..

• Oyunun gectigi bölge mekan tasarimlari, vurus hissi, ates altinda iken takla acip yere siper alma animasyonu, kosarken vuruldugumuzda ki sendeleme animasyonu, kamera karakterimize daha yakin olmasi, grafikler, oyunun arayüz tasarimi, silah modellemeleri ve eklentiler vs. Oyunun bu kadar kisa sürede yapilmasina ragmen ubisoft iyi bir is çıkarmış. Ben şahsen çok begendim.
  • Oyunu beğenemedik arkadaşımla bi sürü yama alır ve güzel fiyata inerse coop için alınır iyi ki denemişim youtube dan izleme ile olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Oyunu beğenemedik arkadaşımla bi sürü yama alır ve güzel fiyata inerse coop için alınır iyi ki denemişim youtube dan izleme ile olmuyor
    Biri begenir biri begenmez bu tartisilmaz ama bir seyi iki defa tekrarlamanin sebebi nedir? Bu arada senin için gecmistir ondan begenmiyorsundur. Bundan daha iyi bir deneyim ariyorsan ps5 i beklemen lazim. Bu oyun ps4 icin cok cok iyi degil ama yeterince eglenceli ve keyifli.

• Dark-Samurai kullanıcısına yanıt
    Hocam diğer yazdığım yazıyı göremedim yayınlanmadı zannettim 2. Ye niye bi daha yazayım...Evet artık kaliteli oyun istediğim için beni tatmin etmedi vuruş hissi performans dinamikler herseyi ile çok kötü wildlans kadar kötü bir oyun olacağını düşünüyorum Ubisoft bi önceki oyunun üzerine 2 teni şey koyup önümüze seriyor...Wildlans gibi bunun da düşük puan alacağını düşünüyorum...Wildlands ın aldığı puan belli oyuna sahibim ve oyun kötü yani bende de bi umut belki bu sefer olmuştur diye denedim ama gene olmamış...

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint | PS4 ANA KONU |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brigand35 -- 6 Eylül 2019; 13:33:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: brigand35

Hocam diğer yazdığım yazıyı göremedim yayınlanmadı zannettim 2. Ye niye bi daha yazayım...Evet artık kaliteli oyun istediğim için beni tatmin etmedi vuruş hissi performans dinamikler herseyi ile çok kötü wildlans kadar kötü bir oyun olacağını düşünüyorum Ubisoft bi önceki oyunun üzerine 2 teni şey koyup önümüze seriyor...Wildlans gibi bunun da düşük puan alacağını düşünüyorum...Wildlands ın aldığı puan belli oyuna sahibim ve oyun kötü yani bende de bi umut belki bu sefer olmuştur diye denedim ama gene olmamış...

Dedim sana anliyorum sıkıntını. Farkli bir deneyim icin ps5 i beklemen lazim.

• Araç sürüş dinamikleri inanılmaz kötü. Ayrıca oyunun çok kullanışsız bir arayüzü var. Menüler de oldukça karışık. Buglar da bolca mevcut. Grafikler, animasyonlar, silahlar vs gayet güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorn Elessar -- 6 Eylül 2019; 14:32:24 >
  • Grafikler bana iyi görünmedi ps4 pro da oynuyorum bi takim ayarlar var onları ayarlamak gerekiyomu?

• cizmele kullanıcısına yanıt
    Ne gibi ayarlar var hocam?

• Grafik ile alakalı ayar vardı onlara dokunmadım sanırım hdr falan ayarlıyo akşam bi bakayım

• Bir önceki sayfada 'aliemr' arkadaşımızın paylaştığı 8FXD-QGN8-4RLG bu kodu kullanan vatandaş, bari buraya da zahmet edip yazsaydında biz de bilseydik..
  • Oyunda neyin ne olduğunu, ne yapılacağını anlamak için bir Rehber şart. Çok fazla detay var ve ben Wildlands'i oynamamıştım. Bir takım oluşturup beraber oynamak isteyen varsa PSN ID yazsın oynayalım.

• lastwarriors kullanıcısına yanıt
    alsak sarmaz mı bizi?
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunda çok fazla incik, cıncık var. Sürekli bir şey topluyorsun. Karmaşık bir yapı var.

• Biri grafikleri iyi diyor biri kötü diyor hangisi doğru söylüyor sanırım one x de kendim test etmeden anlamayacağım.

• Oyun bu haliyle çıkacaksa hiç çıkmasın daha iyi. FPS düşmeleri, bağlantı problemleri, Wild Lands i aratan araç sürme dinamikleri.. Alanlara şimdiden Allah sabır versin..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.