Şimdi Ara

toledo 1,8 signo lpg li 259,000 km de tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba abilerim büyüklerim 28,500 e toledo buldum 259,000 km de lpg li araçın acıklamasını adamın yazdığı gibi atıyorum

ARKADAŞLAR ARACIMIN TÜM BAKIMLARI EKSİKSİZ TAMDIR

ALAN ARKADAŞ KURUŞ MASRAF ETMEDEN BİNECEKTİR

SİGNO OLAN EN DOLU MODELİDİR ÇALIŞMAYAN AKSAMI YOTUR

MOTOR + ŞANZIMAN + ÇEKİŞİ KUSURSUZDUR

ARACIM TR´DE SAYILI KALAN TOLEDO´LARDANDIR BU KM BU TEMİZLİKTE SAYILI ÇIKAR

ARACIMIN AĞIR HASAR YADA PERT KAYDI YOKTUR KM´Sİ ORİJİNALDİR

KENDİNİZDE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA SORGULAYABİLİRSİNİZ

TAVAN + BAGAJ VE YANLARDA 2-3 PARÇADA BOYA YOKTUR (YANİ 5-6 PARÇA BOYA ÇIKAR)

TAVAN HATASIZ OLUP GÜNEŞ YANIĞI KUŞ PİSLİĞİ VERNİK ATIĞI YOKTUR CAM GİBİ

FABRİKASYON (MOTOR + BAGAJ + ŞASİ + CAM) ETİKETLERİNE KADAR DURUYOR

UZUN UZUN ANLATMAYA GEREK YOK RESİMLER HERŞEYİ ANLATIYOR

MANTIKLI TAKASLAR DEĞERLENDİRİLİR

GELEN ARKADAŞ BOŞ DÖNMEZ ARACIMA BİR BAKAN BİR DAHA BAKIYOR

ALICISINA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN...

bu aracı almayı düşünüyorum. bu pazar bakmaya gideceğim... tutulmayan motor diyende var al aracı temiz araca benziyor yakıt çokta fazla deil diyende var... benim ilk arabam olacak. haftanın 6 günü çalışan bi adamım bi sürersem pazar süreceğim birde yılda belki 2 bayram ikide öyle gidip gelsem 4 kere memlekete gider gelirim 135 km kayseri ile yozgatın arası. yılda 2000 km den fazla yapacağımı pek sanmıyorum... araç lpg li 1,8 signo 20 valf... 2000 model 259,000 km de
    ve hocam alırken nelere dikkat etmem gerekir. dediğim gibi ilk aracım olacak nasip olursa...

çok fazla hız tutkunu değilimdir ama yani çevre yola düşüncede gitsin isterim 120-130 lardan yukarı çıkmam fazla hız korkutur beni..

bu araca 28,500 demiş nedir sizlerin düşüncesi

yakıt konusunda milletin korkutğu kadar var mı bana konfor güvenlik hissiyatı versin yakıt için 2 gün fazla mesai yapsam sanırım aylık farkı kapatırım
    zaten bi pazar günleri boşum her pazar pikniğe yada her pazar uzun yola gidecek değilimi patron veya esnaf da değilim ki dürumadan yol yapayım. yani en temel kullanıcıyım diyebilirim.

toledo 1,8 signo lpg li 259,000 km de tavsiyesimage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/369409/f01a2d6e-a29b-4de8-9fa1-b47b0a0062cc.png[/simage]
    toledo 1,8 signo lpg li 259,000 km de tavsiyetoledo 1,8 signo lpg li 259,000 km de tavsiyetoledo 1,8 signo lpg li 259,000 km de tavsiyetoledo 1,8 signo lpg li 259,000 km de tavsiyetoledo 1,8 signo lpg li 259,000 km de tavsiye

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.