Şimdi Ara

TOGG bekleyenlere müjde: Kurasız satış başlıyor (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
247
Cevap
2
Favori
11.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesla model 2 ve byd Avrupa’da üretilene kadar Togg lider devam eder

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ProjectMan kullanıcısına yanıt

ben öyle bir edebiyat yapmadım, gayet reel bir vizyon çizdim. hemen motor fabrikası yapılabileceğini mi düşünüyorsun. sonraki nesil kısmına gelirsek. ben kendimi şanslı bir nesil olarak görüyorum. rahatım da iyi. ama sonraki neslin bu kadar rahat olacağı konusunda şüphelerim var.

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    sadece fikriniz var demi ticaret anlaşmaları nedir bilirmisin sen

• CleanCoders C kullanıcısına yanıt

Aaa togg nasıl lider oldu acaba? Reis beyefendi hazretleri 500 yıl sonra bu topraklarda üretilen yerli otomobile rakip olmasınlar diye Çin'de üretilen benzinli dahil tüm otomobillere ek gümrük vergisi getirdiği için olabilir mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün sayısal çıkarsa alırım bi dal

• Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

CHP iktidarında Çin de üretilen araçlar vergisiz olacak. böylece TOGG iflas edecek.

• CleanCoders C kullanıcısına yanıt

Öyle yada böyle biri çıkmış vatanın vatandaşların faydasına bir şeyler yapmış

Hadi sizde birşeyler üretin ve arkanızda duralım

Pahalı veya ucuz

Öyle çamuru at izi kalsın siyasetini yapmayın

Eskidi bu numaralar

olmuyor tutmuyor bu numaralar artık...

• DeepestSea kullanıcısına yanıt

İsteyen istediği aracı alır veya almaz bunda sorun yok

Tercih etmediği araç için mesnetsiz karalama yaparsa burada sorun var ve karşısında beni bulur kimse kusura bakmasın

Ondan sonra ağlamak YOK  

Kaza yapsan içinden canlı çıkacağım belli değil diyerek yine karalama kampanyası yapıyorsun. Bilgin yok zikrin çok. Araç Euro N Cap 5 yıldız değil daha ileri güvenlik testlerinden tam not alacak şekilde geliştirildi. Zaten bu yüzden çalışma ortağı EDAC. Biraz bilgilenin. Doğru bilgi iyidir.

Kronik sorun ne yaparsan yap, parça değiştirsen bile sorunun devam etmesi durumudur. TOGG da böyle bir durum yoktur. Kusura bakma mesnetsiz karalama yaptığın her an orada ben varım.  

Ben kimseye vatan haini demedim. Tamamen teknik bilgi veriyorum. Neden manipülasyon? Yoksa sende mesnetsiz karalama kampanyası yaptını benim kadar iyi bildiğin için mi?

Kimse kusura bakmasın. Şu an dünyanın en iyi ve popüler elektrikli aracını yapan Tesla nın ilk aracı Speedster direk Lotus tur. İlk seri üretim aracı Model S direksiyon sinyal kolları cam açma kapama butonları diğer aracım W204 Mercedes ten alınmadır. Kimse bir günde parmak şıklatarak gelişmiyor.

Şahsi fikrin değil mesnetsiz karalama. Sen burada bunu yaparsan ve sonrasında doğru bilgilerle ağzının payını alırsan hadden bahsetmeyeceksin. Hadden bahseden kişiler önce iftira atmayacak...

Yukarı yorumumda TOGG aracımla ilgili bilgi verdim. Foto attım. Sendende ağlarken çektiğin fotonu bekliyorum  

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt

Aldım

• DeepestSea kullanıcısına yanıt

Tesla, TOGG'dan 1 milyon daha pahalı.

Akıl verirken basit matematik kullanmayı öğrenin  

• sadecedogan kullanıcısına yanıt

Adam sattığını az söylüyor. sizin gibiler bu tarz yapabilsin diye. Hayatta başarılar

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt

TOGG görmedim diyenler var mı cidden  

• cabriyo kullanıcısına yanıt

Teknik yorum göremedim

Geçiniz

• Ben almanyada TOGG gordum, bursa plakalı biri gelmişti, Turkiyede yaşayan ben TOGG görmedim diyorsa , bir doktora görünmeli, ruh saglıgı olabilir, göz ya da beyin olabilir, nereye sevk ederler sorun nedir bilmiyorum ama gecmis olsun diyelim

• Esxici E kullanıcısına yanıt

İlk yerli arabamız.

Kardeşim, ogretmen arkadaşım aldı. Yakında ben de alacağım.

• Bat-Man kullanıcısına yanıt

İzmir halkının oy tercih nedeni anlaşıldı şimdi.

Neye inanacagini bilemiyor

• venomboy_85 kullanıcısına yanıt

Tatil de yapıyorlar.

Hedefin altin düştükleri sorun çıktığı günler de oluyor

• venomboy_85 kullanıcısına yanıt
    Toggu karanlıkta sadece arka tek parça stop lambası ile tanımak zor. En iyi ihtimal arka Togg logosuna ışık düşün ki tanıyın. Yoksa tek parça stop lambası Mercedes - Benz EQS, EQC, Audi E-Tron ile neredeyse aynı.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.