Şimdi Ara

TOFAŞ fabrikasında Yakını yada arkadaşı çalışan??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba..başlıktanda anlaşılacağı gibi TOFAŞda çalışan bildiğiniz kimse varsa yardımlarınızı bekliyorum? işten, çalışma ortamından memnunlarmı?Bende başvurdum ve dün görüşmeye gittim.P.tesi de mülakata gideceğim..Elektronik mezunuyum ve bu branşta gireceğim sanırım eğer olursa.maaş tabiki önemli fakat en önemlisi kendimi geliştirebilmem ve bana birşeyler katabilecek olması..
    .
    NOT:Eğer olursa izmirden bursaya gideceğim ve yerleşeceğim.Lütfen ciddi cevaplar verin arkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var,Teşekkürler şimdiden.

• Hayırlı olsun, yeni mezun musun? Nerden mezununsun?
  • teşekkürler dostum.evet yeni sayılırım.yazın mezun oldum,ege üni ege meslek yük. okulundan..bölüm elektronik haberleşme..ama lisedende elektronik çıkışlıyım..bilgin varmıdır hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: samed.yıldırım

Hayırlı olsun, yeni mezun musun? Nerden mezununsun?

Tofaş insan kaynakları müdürü
  • hadi hayirlisi bakalm
  • quote:

Orijinalden alıntı: v88

teşekkürler dostum.evet yeni sayılırım.yazın mezun oldum,ege üni ege meslek yük. okulundan..bölüm elektronik haberleşme..ama lisedende elektronik çıkışlıyım..bilgin varmıdır hocam?

vaayy liseden elektronik çıkışlıysan kapış kapış gidersin bence bende lisede otomasyon okudum şimdi mekatronik okuyorum seneye tofaşta stajımız olacak haftaiçi 3 gün,tek bildiğimde stajyerleri eşek gibi çalıştırdıkları
  • iyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler arkadaşlar..Umarım olur ama dediğim gibi benim amacım öncelikle kariyer eğer bilgisi olan varsa ve aydınlatırsada çok sevineceğim
  • quote:

teşekkürler dostum.evet yeni sayılırım.yazın mezun oldum,ege üni ege meslek yük. okulundan..bölüm elektronik haberleşme..ama lisedende elektronik çıkışlıyım..bilgin varmıdır hocam?

maalesef
  • bende daha 2 hafta oldu başlayalı sana şunu söyleyebilirim tofaş kariyerin ve kendini geliştirmen için senin için büyük fırsat olacaktır şimdiden hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hipopotam

quote:

Gerçek Ad batuhan yılmaz
    E-mail E-mail hipopotam
    Doğum günü
    Ana sayfası
    AOL:
    MSN:
    İlgileri:
    Mesleği:

Batuhan bey sizin için hergün İzmir den Bursa ya gelmek zor olmuyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: daemon400
    bende daha 2 hafta oldu başlayalı sana şunu söyleyebilirim tofaş kariyerin ve kendini geliştirmen için senin için büyük fırsat olacaktır şimdiden hayırlı olsun

dostum pm attım sana bakıp yanıtlarsan sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: daemon400

quote:

Orijinalden alıntı: hipopotam

quote:

Gerçek Ad batuhan yılmaz
    E-mail E-mail hipopotam
    Doğum günü
    Ana sayfası
    AOL:
    MSN:
    İlgileri:
    Mesleği:

Batuhan bey sizin için hergün İzmir den Bursa ya gelmek zor olmuyormu

• up up
  • quote:

up up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.