Şimdi Ara

##### TOBB ETÜ DONANIMHABER ÖĞRENCİ TOPLULUĞU ##### (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.093
Cevap
26
Favori
67.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elif781995

bende tobb ile ilgili pek çok kötü şey okudum ama yinede yazdım kötü oldugunu düşünmüyorum sadece biraz zor :) herkese başarılar

Zor = kötü olarak algılanıyor sadece. Bence olay bundan ibaret
  • quote:

bende tobb ile ilgili pek çok kötü şey okudum ama yinede yazdım kötü oldugunu düşünmüyorum sadece biraz zor :) herkese başarılar

benim gördüğüm şey şu elif, okulda okuduğu dönem boyunca kendini zerre geliştirmeyen, herşeyin okul tarafından ayarlanmasını bekleyen amiyane tabirle armut piş ağzıma düşçü tayfa okulu kötülemeyi çok seviyor. o tür insanlar aynı zamanda okulun eğitimi de kendilerini zorladığından hayatlarındaki bütün problemin tek suçlusu olarak üniversiteyi görüyorlar. senelerce TOEFL sınavında başarılı olamayıp bunun suçlusu olarak TOBB etüyü görenler olduğunu biliyorum. bu okul bu kadar zorsa kaliteli bir eğitimi olduğu için zor, herkesin okuyabileceği bir yer değil TOBB, bu yüzden bu kadar kaliteli bir eğitim var bence.

• evet bence de durum böyle, okulun eğitimi bazı insanları zorladığından okulu kötülemeden edemiyorlar
  • https://www.facebook.com/pages/TOBB-ET%C3%9C-2013-Giri%C5%9Fliler/209114332580272?ref=hl bu sayfayı facebookta yeni açtım paylaşım yaparsanız çok sevinirim ben daha acemiyim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: rustemturkmen

quote:

benim gördüğüm şey şu elif, okulda okuduğu dönem boyunca kendini zerre geliştirmeyen, herşeyin okul tarafından ayarlanmasını bekleyen amiyane tabirle armut piş ağzıma düşçü tayfa okulu kötülemeyi çok seviyor. o tür insanlar aynı zamanda okulun eğitimi de kendilerini zorladığından hayatlarındaki bütün problemin tek suçlusu olarak üniversiteyi görüyorlar. senelerce TOEFL sınavında başarılı olamayıp bunun suçlusu olarak TOBB etüyü görenler olduğunu biliyorum. bu okul bu kadar zorsa kaliteli bir eğitimi olduğu için zor, herkesin okuyabileceği bir yer değil TOBB, bu yüzden bu kadar kaliteli bir eğitim var bence.

aynen katılıyorum :) okul kaliteli dil egitimide çok önemli ben dil ögrencisiyim benim için 2 kat daha önemli tobb da bunu saglıyor :)

• elif781995 E kullanıcısına yanıt
    facebook linkini birinci sayfaya koydum elif. maalesef facebook kullanmadığımdan size katılamıyorum, ama face kullanan 2013 girşililer için yararlı olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rustemturkmen -- 31 Temmuz 2013; 3:20:08 >
  • elif781995 E kullanıcısına yanıt
    facebook linkini birinci sayfaya koydum elif. maalesef facebook kullanmadığımdan size katılamıyorum, ama face kullanan 2013 girşililer için yararlı olacaktır.
  • her ne kadar tobb öğrencileri sanal ortamda görünmese de ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rustemturkmen kullanıcısına yanıt
    bir tobb mezunu olarak imzanı çaldım genç. sayfa güzel olmuş bizim dönemde tobblular bir avuçtu, hatta donanımhaberde konuyu görünce şaşırdım okul büyüyor, ben de yaşlanıyorum sanırım.
  • quote:

quote:

imzamı atarım

• saol abi imzayı alman iyi olmuş. belki konudan haberdar olan diğer tobblular da görür. zamanın varsa biraz okulu anlatsan çok iyi olur aslında?
  • rustemturkmen kullanıcısına yanıt
    bana sorulması hâlinde her türlü soruya cevap verebilirim vaktim elverdiğince, uluslararası ilişkiler mezunuyum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: okutay

bana sorulması hâlinde her türlü soruya cevap verebilirim vaktim elverdiğince, uluslararası ilişkiler mezunuyum..

bu stajlarda ciddi torpiller mi dönüyor yoksa hayatın akışında her zaman karşılaşılan düzeyde mi ?

• Stajyerin seçiminde kurumların insiyatifi ve söz sahibi olması durumu engellenemediğinden torpil var evet. Ama başarılı insanlar çok fazla mağdur edilmiyor, genellikle 3 stajın en az 2 sini iyi yerlerde yapıyorlar. Tobbda en önemli olay hak aramasını bilmektir, ortak eğitimin kapısını vurun girin içeri, hakkınızı arayın. Siz kendi hakkınıza sahip çıkarsanız kimse sizi mağdur edemez.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okutay

Üniversite yönetimi veya bir diğer deyişle idari kadrosunun öğrenci ile iletişimi nasıl ? Icli dışlı fakat seviyesini korur, kuralcı dediğim dediktır vs. biraz parça parça sorular ile meşgul ediyorum ama aklıma geldikçe soruyorum :)

• bence idarii işleri okulun en sorunlu birimi. çok ağır işleyen bir bürokrasi var. öğrenci belgesini bile teknik olarak mümkünken aynı gün değil talep ettiğinin ertesi günü teslim ederler.

ama akademik kadroyu sorarsan eğer bence şuanda türkiyenin en kaliteli uluslarası ilişkiler eğitim kadrosuna sahip okullarından biri. aynı şekilde iktidat ve makine mühendisliği de türkiyenin sayılı hocalarını barındırıyor. diğer bölümleri çok bilmediğimden bir şey diyemeceğim.

• quote:

Çok teşekkür ederim bende sayfama donanım haberin linkini koydum bu bilgilerinizi ordada paylaşırsanız çok sevinirim :)

• okul böyle bir yükselme ve ün yakalamışken. Bir bölümünde oluşturacağı kötü bir kadro ile isim lekelemeyi göze alamaz gibi geliyor

• İngiliz dili edebiyatı :)
  • Endustri Muhendisliği

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.