Şimdi Ara

TM3 Sıralama Hangisi Gibi Olur-Tahmin (puango-sorsana-sınavla-puanza-tahminhesap) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence ham 8-10k bir de bana tahmin yapar misiniz
    Ygs5 74k obp 82
    Turkce 33 6
    Sosyal 27 10
    Mat 23 3
    Fen 7 1

Mat2 52 6
    Edb 48 4
    Cog 17 4

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • puango benim 2017 ygs siralamami bile tutturamiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorsana çok kötümser puango ile aralarında 10k oynuyor aynı netlerle (16k-26K) Ygs'mi de 5k kötü gösteriyor
    Bana da sınavla tuturacak gibi geliyor. Fakat Puango ygs'imi şu an +-100 ile tutturdu. Sınavla 3k kötü gösterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nano6824 -- 23 Haziran 2017; 13:21:26 >
  • En aşağı bin kişi çeker diye düşünüyorum

• Lord.Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Yok kardesim mumkun degil ben ham siralamaninda hatali oldugunu dusunuyorum benim obp 61 gecen sene 52k dan 68k ya atti. Bu sene puangoya 13k yapiyorum 12k ya atiyor saçmalik yani sakin baz alma bence ham sinavlaya gore bak obp zaten cok iyi senin

• Güçlü asker kullanıcısına yanıt
    ham sıralaması hatalı zaten obp 50 bile olsa ileri atıyor. Yerleştirmeye bakın. onun biraz gerisinde gelir muhtemelen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Güçlü asker

Yok kardesim mumkun degil ben ham siralamaninda hatali oldugunu dusunuyorum benim obp 61 gecen sene 52k dan 68k ya atti. Bu sene puangoya 13k yapiyorum 12k ya atiyor saçmalik yani sakin baz alma bence ham sinavlaya gore bak obp zaten cok iyi senin

Sağolun hocam, sınavlaya göre hamda 39k, yerleştirmede 31k gösteriyor. Daha mantıklı burası. Gerçek sonuç da 30k gelse cidden mutlu olacağım.
  • ergin32 E kullanıcısına yanıt
    Obp kac olursa olsun yerlestirmeye mi bakalim ?

Kesinlikle yerleştirmenin biraz daha aşağısına hazırla kendini. ham sıralamanın mantıklı bir açıklaması yok çünkü
  • ergin32 E kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi aşağısı derken hangi aşağı benim yerl. 12k 15k felan mı bekleyım
    aynen.puango da benim yerleşme 4900 ham 10500 gösteriyor ama ikisi de pek mümkün değil 7-8k gibi bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.