Şimdi Ara

TM'den MEZUNA KALANLAR İÇERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler tmden mezuna kalanlar hedefleriniz nelerdir ? , hangi kaynaktan çalışacaksınız . Çalışmaya başladınız mı ve istediğiniz bölüm nedir ? Buraya yazın konuşalım , tartışalım . Ben tm den mezuna kalmayı düşünüyorum ama matematik alt yapım zayıf . Hangi kitapları önerirsiniz , geometri içinde aynı şey geçerlidir.

• Bu arada kaç k dan sıralamaya kaldığınızı da söylerseniz iyi olur . Ben 364 binden mezuna kalmayı düşünüyorum
  • Arkadaşlar kendim için sizden bilgi almak için konu açıyorum fakat sürekli bilgi alamıyorum Onca gereksiz konuya cevap yazılırken , sizden bilgi almak için konu açan kişilere neden cevap verilmiyor?
  • Allah aşkına beyler neden bu kadar tıklama ile cevap verilmiyor ? Hayır illa bende trol konular açıp mı ünlü olayım anlamıyorum ki . Hadi konu mantıksız olsa tamam diyeceğim , neyse bu son up daha da yapmayacağım . Vicdanlı arkadaşlar lütfen okuyup da cevap yazmamazlık yapmayın. Empati yapın biraz.
  • TM'de 364 bin nasıl becerdin acaba ?

Optiğe tükürsem 100k yaparım
  • Wednesday 13 kullanıcısına yanıt
    Bravo sana
  • IronTurkMan kullanıcısına yanıt
    Kardesim ben de 137k dan kalmayi dusunuyorum, daha calismadim tercihlerin bitimini bekliyorum. Siyaset bilimi veya uluslararasi istiyorum. Daha tam kesinlesmedigi icin kaynak almadim eger kalirsam sana da yazarim. Forumda bu sene mezun kalip iyi yerlere gelen arkadaslar var, onlara bir danis kaynak sor derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aldırma kimseye, arkadaşım vardı geçen sene 200 bin yaptı bu sene 33 bine çekti şimdi hukuk yazacak. Çok çalışman gerek özellikle matematiğe, matematik 30 net uzeri yapsan edebiyatı da halledersen istediğin sonucu alırsın

• 77k dan kaldım tm 3

Hedef min 35-40k
    Max 5k

• stranger1453 kullanıcısına yanıt
    Vallahi hocam Ankarada ismi duyulmuş bi dershaneye gitmek istiyorum ( Cemil Şahin ) matematik ve geometriye ygs boyunca 2-3 ay asılıp sonra diğer derslerime de yöneleceğim. Matematiğim zayıf. Ve bu sene şu dersi öğrenip girmeyi düşünüyorum. İnşallah kazanırız ne diyeyim , başka bir arzum yok

• J.Valjean kullanıcısına yanıt
    Benim de hedefim 50-60 bin olacak , bakalım inşallah gelir.

• Anthelleth kullanıcısına yanıt
    Hocam matematik en azından pratik dersi ama edebiyatta bir sürü 30 netin üstüne çıkamıyorum. Öneriniz var mı ?

Hocam 2-3 ay boyunca 1 ders calisirsan diger derslerin zayif kalir, kendine program yap hepsini beraber gotur. Millet ygs lys beraber goturun diyor, dikkat et konularin yetismez.

Hocam matematik eksiğimi nasıl tamamlayabilirim ? Bir önerin var mı ?

Hocam benim de oyleydi bu sene ben cok calisamadim ama problemlere yoneldim 13.5 net yaptim. Karekok 0 demislerdi bana, mezun kalirsam onu tamamlicam. Problemlerin mantigini anlamaya calis bu sene 13 soru geldi.

Hayırlısı cümlemiz adına. Sadece 1 haftalık tatile ihtiyacım var.

Hayirlisi kardesim. Tatil yapacaksan simdi yap tercihlerden sonra baslarsin. Ne kadar cabuk bitirirsen konularini o kadar deneme cozersin sonra da lys baslarsin.

Hocam şu izinlerin iptalinin kaldırılmasını bekliyoruz. Eğer kalkarsa salı günü bi 6 günlüğüne datçaya gideceğim. Gelince de 2 gün dinlenip başlayacağım artık.

• Tm3 4k
    Hedef ilk 100 hamda

• Ygs166 Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı hocam. İnşallah gelir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.