Şimdi Ara

TM'ciler soru sorabilirler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
9
Favori
4.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam lise edb. 98,5 mezunum sayısaldan 37kdan. Ayt mat 31 netti. Ayt mat 35+ yaparsam olur bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hedefinin kaç k olduğunu söylersen daha çok yardımcı olabilirim. Bir de tyt sıralamanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bin. Hocam tytyi baz almıyorum. Sınava kada 90+ yapıp sınavda şanssızlık yaşadım. 50küsur binlerdeydi

• Moral bozmak istemem ama son 1 ay edebiyat çalışarak ilk 1k yapman çok zor 35 ayt mat yapsan bile. 2-3k'lık bir tyt lazım, ya da edebiyata 1 ay çalışarak 25-30 net yapabilmen lazım 5-6k tyt'nin yanına en az. Yardımcı olmak için söylüyorum, senin için denedim şu siteden:https://sinavla.com/yks. Doğru sıralama gösteriyor. Buradan dene kendine göre. Tm'de 60 ayt netiyle ilk 1k için en az 5-6k'lık bir tyt lazım ki o da 100-105 ediyordu bu yıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1AB9A40D5 -- 12 Eylül 2019; 14:55:37 >
  • Hocam yakın arkadaşım 79tyt 67 ayt yaptı 1500 sıralama geldi. Abartıyorsunuz bence.

• Mümkünatı yok. 93 tyt ve 64.5 ayt ile 1430 ham sıralamam var. Konunun ilk mesajı. Ya yanlış hatırlıyorsun ya da sözelden yapmış olabilir o dereceyi.
  • Hocam birazdan ilgileneyim su an isim var

• Peki ilgilen dostum
  • Hocam fark ayt mattan kaynaklanıyor. Bahsettiğim arkadaşın 36 neti vardı. Zaten tmcilerin birçoğu mattan kaybettiği için ordan fark yaratıyor.

• Hocam bu arada sınavla yerine esş nin kendi olusturduğu sistem var. Ordan bakın orası daha az hatalı ölçüyor.

• Ben kendim için kullanmıyorum puan hesaplama, sınav muhabbeti bitti artık şükür. Senin için bakayım dedim, sınavla 4-5 kişi farkla sıralamamı doğru hesaplayınca attım sana. Sen artık kendine göre hesap et kaç tyt yaparsan kaç ayt lazım. Ona göre girersin.
  • sozel daha iyiymis orda niye tercih yapmadin

• building07 B kullanıcısına yanıt
    Yazacağım bir şey yoktu sözelden Türkiye'de 105k sayısal sıralamama mühendislik geldiği için kullanmamı öğütleyenler bile varken sözelden yazmak da pek mümkün olmazdı zaten

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam netlerinizi atar mısınız?

• Yazdım zaten ilk mesaja netlerimi

• Selam sizden dershane seçimi konusunda yardımcı olmanızı istiyorum , mezun Ea öğrencisiyim hedefim Marmara Hukuk bunun için hocaları ve kaynakları kaliteli İstanbul Anadolu yakasında duyduğunuz , bildiğiniz bir yer var mı ? Cevaplarsanız çok müteşekkir olurum.

• Hocam merhabalar ben de eada 29k dan biraktim. Edbsos 35 net ama mat2 18 net gelince sonuc husran oldu. Simdi tyt fen+mat1+geo gidiyorum konu calisiyorum. Mat1 konulari bitince bolum denemelerine gecicem. Lâkin araya hastalik girdi. 4 günüm yalan oldu resmen. Bu tarz durumlar yasiyor muydunuz? Böyle aksakliklari nasil telafi ediyordunuz onu merak ettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 14 Eylül 2019; 10:31:43 >
  • Ben ankaralıyım, istanbulu hiç bilmiyorum.

• ceyhunceyhan kullanıcısına yanıt
    Yaşamaz mıyım hocam ben de android değilim bazen hastalanıyordum,bazen sıkılıyordum, moralim bozuk oluyordu, başım ağrıyordu ve çalışmalarım aksıyordu. Bunu bu kadar dert etme, sadece sana olmuyor. Telafi etmek de büyük bir dert değil o yüzden, biraz esnek olmak lazım, hayatın kendi akışı çok sıkı sıkıya program yapmayı kaldırmıyor. Kaldığın yerden devam et iyi hissedince, daha da iyi olunca için rahat etmezse her gün biraz daha fazla çalışır kapatırsın açığını. Önemli olan sınava sıhatli girmen, özellikle son aylarda dikkat et sağlığına,gerisi halledilir.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.