Şimdi Ara

TM'ci İçin TYT Sayısal Kitap Önerisinde Bulunabilir Misin?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu açmadan önce açılmış konulara baktım,youtube kanallarına da göz gezdirdim.Bir tek fizik için fizikle barış adlı bir kanalı bulabildim,ders videosu dinlemek ve karekök fizik tyt kitabı almak için.Fizik-Biyoloji-Kimya için 10-15 arası net hedefleyen birisi için ders video serisi ve kitap önerisine ihtiyacım var.Öneriler için şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim arkadaşlar :)

• Kimya kimya adası

fizikle barış +umut öncül

Biyoloji selin hoca biyokamp tyt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca kitap zaman alır onun yerine deneme alsan daha faydalı olur diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladyuss

Ayrıca kitap zaman alır onun yerine deneme alsan daha faydalı olur diye düşünüyorum
    hocam çok çok teşekkür ederim kanal önerileri için. hepsinden 1 er adet s.b. bitirmeyi düşünüyorum. ben 2020 e hazırlanıyorum da 2019 için geç kaldım atama mevzuları yüzünden. daha sonrasında her birinden ince-sayfası az deneme kitapları alıp çözmeyi ve son 5-6 ayda da sadece fasikül denemelerinde çözerek eksiğim olan konuları tekrar ederek ilerlemeyi düşünüyorum
  • th3qu3st14 T kullanıcısına yanıt
    Hocam geç kalmış sayılmazsınız bence yeterincev akit var hazırlanmak için soru bankası tavsiyesi olarak da kimya ve biyolojiden palme,fizikte de nihat bilgin iyidir, dediğim gibi ama tyt fen kolay oluyor o yüzden her dersten soru bankasını çözmeyi tavsiye etmem ama siz bilirsiniz tabii
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladyuss

Hocam geç kalmış sayılmazsınız bence yeterincev akit var hazırlanmak için soru bankası tavsiyesi olarak da kimya ve biyolojiden palme,fizikte de nihat bilgin iyidir, dediğim gibi ama tyt fen kolay oluyor o yüzden her dersten soru bankasını çözmeyi tavsiye etmem ama siz bilirsiniz tabii
    hocam aslında sabah akşam çalışacak vaktim ve kitap alacak maddi gücüm var fakat memurluk kazandım. mart gibi işe başlayacağım yani hem 8.30-17.30 arası dolacak hem de şu adaylık süreci kalkmadan tayin isteyemem eğitim durumundan dahi olsa :) o yüzden 2020'ye kadar rahatça mat2,geometri ve tyt feni mükemmel konuma getirip düşük obp farkını kapatmayı hedefliyorum :) tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
  • th3qu3st14 T kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam umarım her şey gönlünüzce olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.