Şimdi Ara

tivubu kapattırma borç çıkartmaları (acil yardım )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bugün taahüdümün son günü 24 ay taahüdüm vardı internet faturasını düşük ödemek için tiiubu almıştım tivibuyu aradım kapattırmak için ama kırk dereden su getiriyorlar resmen bana borç çıkartmaya çalışıyorlar hemde 400 tl ben faturalarımı zamanında ödeyen biriyim taahüdümden öncede kapattırma durumun yokborç çıkması için bundan 1 ay önce beni tivubudan arayıp size güzel bi kampanyamız var dediler taahüdüm bittigi için ama ben sürem doldugundan kapattıracagımı söyledim o yüzden kabul etmedim hatta bu ayın 9 undan süreniz bitiyor telefonda aramanızada gerek yok telekom bayisine gidip kapattırabilirsiniz dediler bende yinede bi arayıp ön işlem yaptırayım dedim ama resmen insanı bezdiriyorlar sizce bunlar ne yapmaya çalışıyor 400 tl nedir ya borcum yok bir şeyim yok sürem bitti kapattımak istiyorum bana yol gösterim bu parayı ödemek istemiyor resmen kazıklamaya çalılıyorlar

• biraz sonra kapattırmak için gidecem cihazlarıda götürüp lütfen arkadaşlar bi yardımcı olun benden ücret talep edebilirler mi böyle bir şey var mı taahüdüm bitmiş ben borçlarımı ödemişim benim en doğal hakkım degil mi kapattırmak taahüdüm bitmeden kapattırma gibi bi durumda yok
  • berrakk B kullanıcısına yanıt
    Bende bitmesine bir hafta kala iptal için ön başvuru yapmıştım, benden bayağı miktarda cayma bedeli istemişlerdi ama tamamen göz korkutma çabası onların ki, sözde şikayet platformları var ama hiçbir işe yaramadıklarını sadece sözde var olduklarını bir kez daha görmüş oldum söylediğin şeyle. Benden talep ettikleri ücreti alamadılar, hakları yoktu ama benimle konuşup korkutmak için verilen rakamı birkaç yere şikayet etmiştim, anlaşılan zaman kaybı olmuş. Zaten muhtemelen Şampiyonlar Ligini'de kaybetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsur -- 9 Nisan 2018; 21:45:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.