Şimdi Ara

Tivibu Via History-Science&Vie-CGTN Documentary Belgesel kanallarına bu 3 kanalı ekle!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tivibu Via History-Science&Vie-CGTN Documentary Belgesel kanallarına bu 3 kanalı ekle!!!

Platformlarda 1 numara ol

Senın mottonda ''En ıyı belgesel platformu benım olsun'' ınan bana sınema kanallarından cekıcegınden daha cok abone cekersın ustelık daha az malıyete

Aslında ulkemızde platformların basında pazar analızı yapabılıcek yonetıcıler olsa varya bır tanesı tum pazarı supurur su anda en ıyı fıyat avantajı tıvıbuda koy bu 3 belgesel kanalını halıhazırdakı kanallarının ıcıne olayı bıtır.

Belgesel mı o zaman tıvıbu alıcaksın abı desınler olay budur

Sınema dedınmı mıllet onlıne sıtelerden ızlıyor ama aynı sey belgeselelr kanalları ıcın gecerlı degıl bu avantajı kullan Tıvıbu

• Sinema kanalı gelecek dediler sinema tv leri çıkardılar hala bekliyoruz. 9 kanal gitti üstelik. Gelecek kanallar belirsiz.

Belgeselleri geliştirsinler bir de..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kullanıcı14533 -- 11 Haziran 2020; 12:0:42 >
  • Viasatlar gelsin başka birşey beklemiyorum bunlardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

Viasatlar gelsin başka birşey beklemiyorum bunlardan.
    Viasat'ları getirirlerse birşeyler çıkarır bunlar bu berbat yönetimle
  • La olm sorunlumusun sen heryere aynı konuyu açıyorsun,

Çok isitiyosan yaz Tivibunun gerekli mercilerine, yada Ceo Paul denilen adama yaz.

• Viasat history'de gerçekten kaliteli belgeseller çıkıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.