Şimdi Ara

Tivibu uyduya devammı yoksa receiver almak mı daha akılcı. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 24 ay tivibu dan sonra geçen yıl haziran da dsmart a geçtim. tivibu süper pakete 14 tl teklif etmişlerdi. Tivibu dan bi sürü kanal eksilmeye başlamıştı, uydu cihazı 8 li disqec ve diğer uyduları tanımıyordu.

n11.com dan aile-spor paketli dsmart modül alıp belgeselsever paketi eklettim. Aylık maliyeti 13.25 tl oldu.

Viasat History kanalı ve usbye şifresiz kayıt özelliğinden, kanal listesini ayarlayabilme özelliğinden dolayı modül tercih ettim.

==================================================
    Redline 5000ci cihaz (cihazı kesinlikle tavsiye etmiyorum.) kullanıyorum. Bunun yanında multifeedle thor 0.8w, astra 4.8e, hotbird 13e, eutelsat 16.e,astra 19e ve 23.5 uydularına da aynı cihaz üzerinden bakabiliyorum.

(discovery grubu ve nat geo lar çözülüyor ama şifreler değişken ve 1 hafta sonra olacağının garantisi yok.)powervu, tandberg şifre çözecek cccam destekli uydu alıcısı + multifeedli ek çanak (discovery grubu için) daha fazla maliyetli olur.
    ==================================================

yine de karar sizin bende 2 side var.

Haziran da tahahütüm bitiyor dsmart çok yüksek fiyat çekerse bırakırım. o zaman sadece da vinci learning izleyemiyorum diğer izlediğim belgesel kanalları powervu, tandberg, cccamle diğer uydulardan açılıyor. (https://forum.donanimhaber.com/yabanci-uydulardaki-turkce-yayin-yapan-kanallar-guncel-22-12-2019--72123969)

ancak cccam de de donma sorunu olabiliyor. internetim olmadığı için iptv hiç denemedim.

en iyisi uygun fiyatlı platform.
    bence n11 deki dsmart modül fiyatlarına bakın.

tv'nizde dahili uydu alıcısı varsa ci modüle uygunsa cihaz almanıza ek çanak kurmanıza gerek kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan515 -- 4 Mayıs 2020; 15:48:19 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.