Şimdi Ara

Tivibu uydu için en güncel ve kapsamlı cihaz hangisi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
3.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beyler ben bu tivibu da dandik kanalları izleyem mi evdekiler ara sıra mesaj tv falan izliyor kore japon dizisi falan. üyelik alacaktım sırf bu yüzden almadım. adama soruyorum adam bana kağıdı okuyor papağan gibi var mı diyorum ses yok. her uydu cihazında var mı bu özellik manuel kanal ekleme . birde bu manuel eklediğimi tvbu kanal listesinin olduğu listeye ekleyemem mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugrelll -- 3 Aralık 2020; 11:24:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugrelll

beyler ben bu tivibu da dandik kanalları izleyem mi evdekiler ara sıra mesaj tv falan izliyor kore japon dizisi falan. üyelik alacaktım sırf bu yüzden almadım. adama soruyorum adam bana kağıdı okuyor papağan gibi var mı diyorum ses yok. her uydu cihazında var mı bu özellik manuel kanal ekleme . birde bu manuel eklediğimi tvbu kanal listesinin olduğu listeye ekleyemem mi

normal uydu gibide kurabilirsiniz..mod tuşu var basdıgınızda normal uyduya geçiyor..türksattaki tüm kanalları izleyebiliyorsunuz (taratıp istediğinizşekilde dizebilirsiniz)..ben beinsporthaberi izlemek için yapmıştım ...bence gayet iyi bir durum..

• reko kullanıcısına yanıt

Hocam cihazınız nedir? Mod seçeneği sadece vestelde mi var yoksa humaxta da var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende vestel var humaxı bilmiyorum mode tuşu ile türksatı taratıp istediğiniz şekilde dizebilirsiniz tivibuda olmayan kanalları izlersiniz bence güzel bir özellik dijitürkteki yok bu özellik

Kesinlikle güzel özellik. Bir nevi modül gibi kanalları dizip izleyebiliyoruz. Ama sanırım humaxta yokmuş mode özelliği. Mecbur vestel alıcam

normal uydu gibi kullanırken zaping yaptığımızda tivibu kanallarını da şifresiz izleyebiliyormuyuz?

• hayatgezi kullanıcısına yanıt

Evet

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.