Şimdi Ara

Tivibu HDMI problemi,sinyal yok.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
6.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkdaslar,Seg marka samart tv kullanıyorum 42".Dün vestel alıcılı tivibu aldım.
    Tivibu hdmı1 e takılı,Tivibuyu kapatıp açtığımda recever üzerinde kanal seçili olduğu halde hdmı 1 de sınyal yok uyarısı vermeye baslayıp 5 dakıkadan gerıye dogru sayıyor.HDMI2 ye taktıgım zaman da aynı sorunla karsılasıyorum.Tıvıbu nun enerjı kablosunu cıkartıp takınca hdmı1 veya hdmı2 ye goruntu gelıyor.Kabloyu değiştirdim sorun kablodan değil.Baska tvde baktım aynı sekılde yapıyor.
    Vıdeo da ayrıntılı sekılde var zaten

tivibu hdmi sorunu videosu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stroer035 -- 24 Temmuz 2018; 19:48:38 >

• Cihazla ilgili bir sorun büyük ihtimalle. Ben de internet üzerinden Tivibu var. Sürekli sinyal hatası ve görüntü gidip gelmesi oluyordu. HDMİ kablo vs değiştim düzeldi ancak garanti bir çözüm değil sanırım. Tekrar hata verirse cihaz değişimi isteyeceğim.
  • bende aynı sorunu yaşıyorum cihaz dahil her şeyi değiştirdim fakat yine aynı ilk cihazda da 2 .cihazdada ilk başta sorun olmadı ama 2. hafta sorun başlıyor. siz sorunu çözebildiniz mi?
  • Bendede aynı sorun vardı.Açıldığında hd seçeneğini 1080i iken 1080p yaptım sorun çözüldü.ps4 tede aynı sorun yaşanabiliyor kablo ve cihazdan değil çözünürlükten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavuankara -- 9 Nisan 2020; 2:7:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.