Şimdi Ara

TIVIBU GO sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TIVIBU go uygulamasını smart tv de izlemek için almıştım. TV philips 43pus6262 normalde çalışması gerekiyor sanırım aralarındaki anlaşma bitmiş neyse bende başka çözümler geliştirmeye çalıştım. Kullanmadığım eski bir laptobum var buna android tv kurup denemek istedim ancak bu sefer de cihazınız rootlu olduğu için tivibu go çalıştıramazsınız gibi bir r hata alıyorum. Android TV box alayım dedim ama gördüğüm kadarı ile TV Box larda da bu hata çıkıyormuş. Sormak istediğim bu hatayı geçmek için bilinen bir yöntem varmı. İkinci seçencek de bu hatayı vermeden sorunsuz bir şekilde TIVIBU go çalıştıran bir TV Box tavsiyesi verebilir misiniz ?

İyi günler dilerim.

• valla ben bu işlerden anlamıyorum ama o hatayı gördüm. uygulamayı önce yükledim sonra o root hatası geldi. uygulamayı kaldırdım. sonra aptoid tv uygulaması varmış tv box'da. bu ne diye bakarken bunun üzerinden tivibu go uygulamasını arattım buldu ve yükledim. giriş ekranı karşına geliyor. sadece sorunluluk onayı istiyor bu rootlu cihaz için. onaylarsan giriş yaparsın görünüyor. benim aboneliğim olmadığı için bundan sonrakini deneyemedim. yalnız bu box'ı aldığım yerdeki gence o kadardedim lisanslı ver bana uğraştırma beni diye. kalkmış rootlu cihaz vermiş ne diyim..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.