Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Titanfall PC'de Hangi Ekran Kartıyla 4K Oynanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
30
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Titanfall PC'de Hangi Ekran Kartıyla 4K Oynanır?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1436 Mesaj
    Ekran kartından önce bende 4k monitör var mı acaba? Diye sorun kendinize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

bana şimdi Xbox alma sadece ekran kartına 500 dolar ver mi diyorsunuz:) işlemci i7 olacak, ana kart bilmem ne olacak, ram şu kadar olacak. <br>sonrada biri çıkıp bu dönemde pc ler konsollardan üstün diyecek. 500dolara bir konsol almak daha mantıklı, 4k oyun için 10.000lira veremeyeceğim:)

Adamlar 4k oynamak için gtx titan demiş.Bu oyunu gtx 670 le en kötü medoum ayarlarda 1080 p oynarsın source çok oyi optmize edilmiş oyun motori
    |
    |
    154283 Mesaj
    quote:

bana şimdi Xbox alma sadece ekran kartına 500 dolar ver mi diyorsunuz:) işlemci i7 olacak, ana kart bilmem ne olacak, ram şu kadar olacak. <br>sonrada biri çıkıp bu dönemde pc ler konsollardan üstün diyecek. 500dolara bir konsol almak daha mantıklı, 4k oyun için 10.000lira veremeyeceğim:)

720p low-normal detay seviyesinde oyun oynayacağın, online oyun oynamak için aylık ücret ödeyeceğin, oyunların tanesine 150-250 tl para vereceğin bir konsolu 500 dolara alacak kadar zenginsen bu senin bileceğin iş. ben 650 dolara kasa topladım ve oyunları Bf4 dahil 1080p high detay oynuyorum online oynamak için ayrıca para vermiyorum ve oyunları yarı hatta üçte bir fiyatına alıyorum ;) mantık?
    |
    |
    8518 Mesaj
    Bazı arkadaşlar heyecan yapmış. Nasıl yapmasınlar '' Titanfall'u 4K çözünürlükte oynamak için bir adet GeForce GTX Titan ekran kartı yeterli olacak. ''

Bunu haber yapan ve söyleyen firma önce durup düşünmesi gerekirdi 4k monitörde lazım diye :D
    |
    |

- SALFORD CITY FC -
    Efsanevi FM18 Kariyeri

5 Şampiyonlar Ligi, 6 Premier Lig, 4 Dünya Kulüpler Kupası, 2 Avrupa Ligi, 6 Süper Kupa, 3 FA Cup, 4 Carabao Cup, 5 Community Shield, 1 Sky Bet Lig One, 1 Sky Bet Lig Two, 1 Vanarama National Lig, 1 Vanarama National North Ligi
  • Misafir Üyelik
    154283 Mesaj
    Klasik kelime oyunu. Hangi ayarlarda hangi akıcılıkla 4k oynanacağını söylememişler. Detay kısıp ve AA kapatıp, 15 FPS ye düşürüp öyle oynatır.

Birde hala şu rezil fiyatlı kartın reklamını yapmasınlar. Daha güçlü ve daha ucuz kartlar var.
    |
    |
    1078 Mesaj
    Source Yıllardır var olduğu için optimizasyon şu an kusursuz. gt 630'la bile 2K'da rahat oynanır
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: pcrex

quote:

Orijinalden alıntı: altanbilisim

Multiplayer bir oyun için ekran kartına bütçe ayırmaya değmez,

sen hayatında BF oynadın mı?

Merdiven altı soruna cevap vereyim evet Battlefield 3 ve 4 ü oynadım, Ben Oynanmaz, oynamayın gibi bir şey söylemedim MP bir oyunu 4K çözünürlükte oynamak için Ekran Kartına Bütçe Ayırmaya( bu rakamda ortalama 1000tl nin üstünde) değmez kaldı ki 4K daha oturmamış bile, bence mevcut donanım gücüyle oynanabilir düşüncesindeyim
    |
    |
    761 Mesaj
    kesinlikle almak istiyorum ama 6510 da 10 fps geçemez :(
    |
    |
    gtx 670 ile 1920x1080 full detay 60 fps oynarsın 4k oynayamassın tabi :D
    154283 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

7970 dic top 2 tüm ayarlar açık 60 fpsde çalıştırırmı acaba ?

çalısır tabi 1920x1080p de full ayar 60 fps oynarsın hacı 4k için bilmem
    |
    |
    241 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: warz63400

quote:

kardeş hadi ps4 grafiğini örnek versen anlıcam xbox nedir yuh ya daha 1080p görmüyor sen neyin davasındasın

dostum oyunlarin 1080p gorup gorememesini oyunu yapan firma belirliyor kisacasi her iki konsolda 1080p calisabiliyor,cok bilinen bir yanlış xbox one'nın çalıştıramaması gibi bir durum söz konusu değil örneğin fifa 2014 1080p xbox one da veya bf4 900p ps4 de yani bu çözünürlük tamamen yapımcı firmayla alakalı ps4 de her oyunu 1080p çalıştıramıyor

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
son dakika
Masal
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,276
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.