Şimdi Ara

Titan ve Oly

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Offical serverda veya offical tipi serverlarda oynamiş arkadaşlardan bir ricam var. Fakat bundan önce sorunu anlatim. Abyss serverinda Titan lar maça frenzy ile başlıyor. Nasıl yaptıklarını araştırdığımda stadyuma 0 hp ile işinliyorlar. maca 10sn ye kala frenzy zealot rage vs aciyolar. Ve mac başlarken hp ve cp fullendiginden karşimizda full HP frenzy acmiş bir destroyer oluyor. Gelde kes:D. Tek yolu 1.30 dakka kaçmak ama ne mümkün zealot demek +30 speed demek. UD acmis DA yi panteri ile 40-50sn de kesiyor.

Soruma gelince diğer server ve officalde de böylemi. Stadyuma girince benimbildigim hp,cp fullenmesi gerek mac baslarken fullenmez. Yoksa yanlış mı biliyorum :D

Yorum yapan arkadaşalra şimdiden teşekkürler.

• Evet bu durumun ben orjinalde bu şekilde ceyran edeceğini sanmam. Çözülmesi gereken bir durum bunu abyss ın foruma yazmak lazım.
  • Evet arkadaslar bende l2maxta yim interlude server i , olimpiadlari arasira izlerim ve titan i yenebilen daha gormedim dominator disinda , ne necro ne summoner ne de tank , en fazla 1 dakika durabiliyolar karsisinda , 0 hp yerine kanini azaltan bi skilleri var 2-3 kez kullaninca %30 civarina dusebiliyo kanlari ama kullandigi skili takip etmedim , kismetse bu geec dikkatli izleyip o skili ogrenicem ...
  • uzerinize doom heavy alin ... conversiyon ' seal li weapon u takip..sonra healt ' seal li weapon u takin ardindan...boody blessing weapıon takim kendinize nobless verin.(o arada size bless hte boody buff u gelir)..sonrada tallum heavy we takin...we en son elinize polerm alip (Earthquike) skill i kullanin ....

bu sekill de hpniz %30 a duscek ve frenzy..zelaot ne varsa acin..!!!

dalin kesin milleti ...GAVUR kalmasin ortada
  • oly e gitmeden once tallum seti giy elinede homunculus sa conversion giy olympiada gidince eline pole giy healthli earthquake skillsini kullan sonrada eline staff of evil spirits sa bodily blessing giy sonrada titanin skillsi olan bandage yi kullan bless the body gelene kadar gelince doom heavy set giy tekrar healtli pole giy earthquake skillsini kullan frenzy zealot fln ac sonra tallum seti ni giy tek vur :D
  • tam bir ölüm makinasi oly de. UD si +10 Full S tank 30sn ye dayanabiliyor. UD bitmeden tank oluyor. Cok tehlikeli char.
  • Nasil oluyor homuculus Conversion s.a li bir staff aliyoruz ki bu hpnin %75 ini yanilmiyorsam cevirip mana yapiyor . bilmiyorum baska conversion s.a li silah varmi daha earthquake skili ile dusurup sonra frenzyi actiktan sonra bu silahi degistirebiliyorsun. Ben oynadigim bi pvp serverinda boyle yapmistim. Loyali actiktan sonra ilk fixledigim seylerden biri.

degistirme - spotless yazmis zaten ben direk ilk posta cevap yazdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitx -- 5 Mart 2008; 16:57:40 >
  • Conversion lu silah ile %60 hp azaltiliyor. BB atilinca da yuzde 25 daha hp artmis oluyor ama dolmadigindan 1-2 earthquake ile hp ^30 un altina indiriliyor.
  • conversion takıolar girerken dark crystal tarzi robe giyiolar sonra ellerine health silah aliolar imperial giyiolar absoulte tatoo takıp cıkarıolar ve earthque = BB bi tek snn oynadıın serverda deıl her serverda ole eer SA silahlar oluosa ..
  • Bu arada oldurmek de coq kolay aynı sekılde touch of death i olan bi tank conversion taksın cıkarsın ve mac basladıı anda cancel atsın frenzy zeolot nereye gider km bilr =)

• Valla Titan la oyun oynanmaz , ya tutarsa hesabi yapmadan once su bilgileri onceden sole bi goz atalim :

Frenzy 3 :With 2hs/2hb: Accuracy +6, P.Atk. +301.95%

Zealot 3 :Speed +30, HP Restored from heals -50%
    With Polearm or any kind of Sword:Critical +100, Atk. Spd. +30%, Accuracy +6

Yani elinde sa li heavens diveder oldugunu dusunelim focus lu : critical orani = silah focuslu 160 + zealot +100 = en az '260' critical

Titan in speed i +30 (mecburi yan yana basliycaksiniz kacis yok) var attack speed i desen muazzam

Ve sans eseri 'crush of doom ' skili yle vurdu ve critical i geldi , kim olsa o damage i kaldiramaz , gerisini siz hayal edin

• titani yenmenin tek 1 yolu var. 1:30 dakka iyi koşmak. Ama ondan sonrasi da kolay degil fakat en azindan şansiniz oluyor. Buffsuz rage açmiş bir titan da 2.5k patak var. Yanına frenzy ekledigimizde rakam oluyor 7500. Heaven divider ile olum makinasina dönüyor. Slep yemesi çok çok düşük ihtimal. lionheart ve togle skilleri var. Stun ve shock da zor yiyor. HP deseniz 10k. Elfler ii koşuyor en şanslı elfler titana karşı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: anthon

titani yenmenin tek 1 yolu var. 1:30 dakka iyi koşmak. Ama ondan sonrasi da kolay degil fakat en azindan şansiniz oluyor. Buffsuz rage açmiş bir titan da 2.5k patak var. Yanına frenzy ekledigimizde rakam oluyor 7500. Heaven divider ile olum makinasina dönüyor. Slep yemesi çok çok düşük ihtimal. lionheart ve togle skilleri var. Stun ve shock da zor yiyor. HP deseniz 10k. Elfler ii koşuyor en şanslı elfler titana karşı.

Titan yenmek istiorsan DA ac cancel at sonra skills silence vur kafasina oldur ;)
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpOtLesS

quote:

titani yenmenin tek 1 yolu var. 1:30 dakka iyi koşmak. Ama ondan sonrasi da kolay degil fakat en azindan şansiniz oluyor. Buffsuz rage açmiş bir titan da 2.5k patak var. Yanına frenzy ekledigimizde rakam oluyor 7500. Heaven divider ile olum makinasina dönüyor. Slep yemesi çok çok düşük ihtimal. lionheart ve togle skilleri var. Stun ve shock da zor yiyor. HP deseniz 10k. Elfler ii koşuyor en şanslı elfler titana karşı.

Titan yenmek istiorsan DA ac cancel at sonra skills silence vur kafasina oldur ;)

Abi yukari okumadin galiba
    quote:

tam bir ölüm makinasi oly de. UD si +10 Full S tank 30sn ye dayanabiliyor. UD bitmeden tank oluyor. Cok tehlikeli char.
    BU YAZizi adam abyys 7x in sayili tanklarindan ic setide +6 olmasi lazim ondan bahsediyor bu bile yeniliyorsa birak yani ama 1i ara 1 arkadasim okcu stunla iskence yaparak titani yendi en az 20 kisi gf ooo zuahahah cekti adam rezil oldu
    herkes titanin pvpsini zevkle izliyor oly pvplerindede direk titanin pvpsini tikliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORFEUS -- 8 Mart 2008; 11:12:57 >

• arkadasın bahsettiği gibi oliye frnazyi acip giriyor açmadan girse tank hertrlu yer derim.ama acip baslayınca ud falan filan işe yaramıyor
  • tank larla Touch of death atnca ne frenzy kalıo ne bısey
  • quote:

Orjinalden alıntı: MORFEUS

quote:

quote:

quote:

tam bir ölüm makinasi oly de. UD si +10 Full S tank 30sn ye dayanabiliyor. UD bitmeden tank oluyor. Cok tehlikeli char.
    BU YAZizi adam abyys 7x in sayili tanklarindan ic setide +6 olmasi lazim ondan bahsediyor bu bile yeniliyorsa birak yani ama 1i ara 1 arkadasim okcu stunla iskence yaparak titani yendi en az 20 kisi gf ooo zuahahah cekti adam rezil oldu
    herkes titanin pvpsini zevkle izliyor oly pvplerindede direk titanin pvpsini tikliyorlar

ya ben ne diyorum cancel la baslican canceli direk vurcan pesine shield slam at okuz gibi baksin sana titan her ay titanla hero yum bilmesem buraya yorum yazmam ztn :)

• quote:

oly e gitmeden once tallum seti giy elinede homunculus sa conversion giy olympiada gidince eline pole giy healthli earthquake skillsini kullan sonrada eline staff of evil spirits sa bodily blessing giy sonrada titanin skillsi olan bandage yi kullan bless the body gelene kadar gelince doom heavy set giy tekrar healtli pole giy earthquake skillsini kullan frenzy zealot fln ac sonra tallum seti ni giy tek vur :D

arkadaşlarima katiliyorum ama bazi serverlarda gm blessthebody bufuyla oynuyo ve frenziciler frenzi acamiyor
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: MORFEUS

quote:

quote:

quote:

ya ben ne diyorum cancel la baslican canceli direk vurcan pesine shield slam at okuz gibi baksin sana titan her ay titanla hero yum bilmesem buraya yorum yazmam ztn :)

liderime tekrar katiliyorum Hero olmasada o bizim gönüllerimizin herosudur. Ama her harukarda hero oluyodu hey gidi gunler!!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.