Şimdi Ara

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.147
Cevap
28
Favori
722.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: TuGy18

demoyu 3 ayrı karakterle bitirdim ( flame mage, warrior, cold mage) oyun harika diyebilirim. diablo 2 tadında.

diablo oynayanlar çok çabuk alışacak oyuna. atmosfer derseniz diablo kadar değil bencede. ama oyun kesinlikle oynanır. ve bence obliviondan kat kat kaliteli bir oyun geliyor

Diğer karakterleri nasıl seçebiliyorsun? ben warrior la bitirdim fakat ne yaptıysam diğer karakteri seçemedim. Foruma yazdım , orada da başka karakterle oynayamazsın dediler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

quote:

demoyu 3 ayrı karakterle bitirdim ( flame mage, warrior, cold mage) oyun harika diyebilirim. diablo 2 tadında.

diablo oynayanlar çok çabuk alışacak oyuna. atmosfer derseniz diablo kadar değil bencede. ama oyun kesinlikle oynanır. ve bence obliviondan kat kat kaliteli bir oyun geliyor

Diğer karakterleri nasıl seçebiliyorsun? ben warrior la bitirdim fakat ne yaptıysam diğer karakteri seçemedim. Foruma yazdım , orada da başka karakterle oynayamazsın dediler.

karakter olarak male yada female seçebilirsin. yani kadın yada erkek.

özelliklerini de skiller belirliyor. mesela ilk leveli atladığında s ye bastığında karşına skill ekranı çıkıyor ya. orada 7 yada 8 değişik skiller vardı onlardan istediğini seçeceksin ( bir tane seçtikten sonra geri dönüşü olmaz diğerini seçmen için başka karakter yaratman lazım ) bu skiller warrior, mage, hunter vs. o skill ekranından ayrıntılı bakabilirsin. mesela ilk karakterini warrior yaparsın skillerini ona verirsin oyunu böyle bitirirsin. bidaha başlarsın bu sefer mage olursun alev büyüleri vs. ye verirsin skillerini. ben bu şekilde işte 3 değişik karakterle oynadım oyunu.

bu arada warrior la oyunun sonunda Centaur Nessus u 3 kere öldükten sonra öldürebildim. ama mage karakterimle hiç ölmeden yere yapıştırdım elemanı. ben mage den başka karakterlerle adam gibi oynayamıyorum alışmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 15 Haziran 2006; 20:29:27 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

quote:

karakter olarak male yada female seçebilirsin. yani kadın yada erkek.

özelliklerini de skiller belirliyor. mesela ilk leveli atladığında s ye bastığında karşına skill ekranı çıkıyor ya. orada 7 yada 8 değişik skiller vardı onlardan istediğini seçeceksin ( bir tane seçtikten sonra geri dönüşü olmaz diğerini seçmen için başka karakter yaratman lazım ) bu skiller warrior, mage, hunter vs. o skill ekranından ayrıntılı bakabilirsin. mesela ilk karakterini warrior yaparsın skillerini ona verirsin oyunu böyle bitirirsin. bidaha başlarsın bu sefer mage olursun alev büyüleri vs. ye verirsin skillerini. ben bu şekilde işte 3 değişik karakterle oynadım oyunu.

bu arada warrior la oyunun sonunda Centaur Nessus u 3 kere öldükten sonra öldürebildim. ama mage karakterimle hiç ölmeden yere yapıştırdım elemanı. ben mage den başka karakterlerle adam gibi oynayamıyorum alışmışım.

Ben kadın karakteri seçemiyorum , bu özellik kapalı diyor. Diğerlerinide biliyordum zaten , oyun başlamadan seçtiğin düşünmüştüm ben , neyse birde senin yaptığın gibi bitireyim.
  • demo ya ondan
  • quote:

oyunun klasörüne gideceksin orda bir klasör vardı ona girip language = turkish yazacaksın sora belgelerimde my games in içinde aynı dosyadan var oradada language = english i turkish olarak değiştir

şimdi baktım bende de aynı hatayı verdi demek demo herkezde hatalı olarak çalışmayacak illa bunu yapmak lazım. Ancak belgelerime girdim options dosyasında baktım zaten language = Turkish yazıyor! eee ne iş bu?

oyunun klasöründe ise setting diye bir klasör var ordaki dosyalarda böyle bir ayar yok bakıyorum halen...
  • Doğrusu buymuş ya niye yanlış yönlendiriyorsun TuGy18

"In the Titan Quest\Settings folder open the defaults.txt file and add or edit the line to
    language = English
    to the bottom of the file.

Also in My Documents\My Games\Titan Quest Demo\Settings edit the options.txt file with the same line
    language = English
    and save that as well.

Worked for me. "

Demosunda bu derece ciddi bir bug olan oyun daha önce görmemiştim demo kafadan cort sisteminiz eğer ingilizceyse sorun yok tabi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hunter_one

Doğrusu buymuş ya niye yanlış yönlendiriyorsun TuGy18

"In the Titan Quest\Settings folder open the defaults.txt file and add or edit the line to
    language = English
    to the bottom of the file.

Also in My Documents\My Games\Titan Quest Demo\Settings edit the options.txt file with the same line
    language = English
    and save that as well.

Worked for me. "

Demosunda bu derece ciddi bir bug olan oyun daha önce görmemiştim demo kafadan cort sisteminiz eğer ingilizceyse sorun yok tabi...

yav bende öyle çalıştı Allah Allah. birde bize konuşuyorsunuz burda ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 16 Haziran 2006; 21:25:30 >
  • Neyse çalıştırmayınca sinirlendimde ondan öyle dedim ne bileyim herkezde ayrı nanelik yaptığını

Demoyu oynadım bitirdim öncelikle grafikleri süper olmuş gölgeler çok iyi ancak en büyük handikapı düşen itemlerin yerdeki grafik cümbüşünde kaybolmları yani gözle ayır edip anlayamayırsunuz ne düştü diye çünkü yerlerde ot çim vs. bir sürü dalga var. Z tuluna basıp itemleri isimleriyle görünür hale getirdikten sonra ancak anlayabiliyorsunuz.

İkinci en dikkat çeken durum itemlerin durability olayı yok diablodaki gibi yani hiç eskimiyor/bozulmuyorlar.

İnvertoyumuz çok küçük bence daha geniş olmalıydı.

Demoda sadece 6. lvl a kadar gelinebiliyor. Sonrasında exp. kazanıyorsunuz ama lvl atlayamıyorsunuz.

Diabloyu ve sacredi seven bu oyunuda sever.
  • Demodan birkaç SS de ben koyayım :

Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı!
  • görüntüler güzele benziyo da kasacak gibi sistemleri
  • manitalar da sağlam ya
  •  Titan Quest (2007) / Immortal Throne [ANA KONU] #Anniversary Edition Çıktı!

invertoy

skill tree

bu çimlerde bir item bulmak çok güç ama çimlerin üzerinde yürürken sallanıyorlar yani hepsi hareketli çalılarda öyle interaktifler

buda demodaki en büyük boss yaratık, tek başına olsa bir potion içerek öldürürüm ama adamları çok sadık olduğu için kaçmadan öldüremedim hayvanı, hep beraber vuruyolar
  • Çılgın bi D2 hayranı olarak bencede şans verilmesi gereken bir oyun
  • @hunter_one biliyosundur ama gene söleyim alt tuşuna basarsan silahları görmesen bile isimleri çıkar daha basit;) ya bende sistem yokki oynayayım çok üzülüyom valla offf
  • Selamlar...
    Ben bu oyunu kuramıyorum bile...set up aşamasında bana harddiskimde yeterli yer yok diye uyarı veriyor.Dizini(halbuki 50 gb yer var)...hiç bir suretle de install a izin vermiyor.Yardımcı olabilirseniz sevinirim..
  • quote:

Orjinalden alıntı: affetmez

@hunter_one biliyosundur ama gene söleyim alt tuşuna basarsan silahları görmesen bile isimleri çıkar daha basit;) ya bende sistem yokki oynayayım çok üzülüyom valla offf

Biliyorum ama bu oyunda alt tuşu değil z tuşu o işe yarıyor yıllarca diablo2 oynadım bilmem mi hiç
  • quote:

Orjinalden alıntı: SACRED REICH

Selamlar...
    Ben bu oyunu kuramıyorum bile...set up aşamasında bana harddiskimde yeterli yer yok diye uyarı veriyor.Dizini(halbuki 50 gb yer var)...hiç bir suretle de install a izin vermiyor.Yardımcı olabilirseniz sevinirim..

Boş yer olmasına rağmen uyarı veriyorsa muhtemelen harddiskin 2 -3 parçadır windowsun kurulu olduğu kısımda yeterli yer yoksada o uyarıyı verebilir. (Temp klasöründe dosyayı işlediği için) Birde yükleme yerini doğru gösterdiğinden eminmisin? defaulşt olarak c\ programfiles olarak atıyor çünkü...
  • quote:

quote:

Selamlar...

Boş yer olmasına rağmen uyarı veriyorsa muhtemelen harddiskin 2 -3 parçadır windowsun kurulu olduğu kısımda yeterli yer yoksada o uyarıyı verebilir. (Temp klasöründe dosyayı işlediği için) Birde yükleme yerini doğru gösterdiğinden eminmisin? defaulşt olarak c\ programfiles olarak atıyor çünkü...

DOĞRU ..harddiskim 2 parça fakat diğer parçada da 10 gb yer var.yükleme dizinini de kesinlikle doğru gösteriyorum (ki kendi gösterdiği yönergeyi değiştirmiyorum)..Buna rağmen hala boş yer yok diyor
    yalnız temp klasörüne işlediği dosyanın adı nedir?bi fikriniz varmı?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: affetmez

@hunter_one biliyosundur ama gene söleyim alt tuşuna basarsan silahları görmesen bile isimleri çıkar daha basit;) ya bende sistem yokki oynayayım çok üzülüyom valla offf

Biliyorum ama bu oyunda alt tuşu değil z tuşu o işe yarıyor yıllarca diablo2 oynadım bilmem mi hiç

Bildiğim kadarıyla ALT tuşuna bastığın zaman crusted eşyaları göremiyorsun, ama Z ile bütün eşyaları görebilirsin. Yani ALT tuşu ile filtreleme yapıyorsun.
  • quote:

yükleme dizinini de kesinlikle doğru gösteriyorum (ki kendi gösterdiği yönergeyi değiştirmiyorum)..Buna rağmen hala boş yer yok diyor

Siz bu kısmı değiştirin o zaman tamamen başka bir klasöre yönlendirin oyunu (en çok boş yer olan diskte) Bide öyle deneyin bakalım...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.