Şimdi Ara

Titan hortladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Tamam, üye getirme şartı yok ikna olduk diyelim.
    Yıllık vadeli faizin %10, kampanya vs. ile en fazla %11 %11,50 olduğu şartlarda bir wordpress sayfası üzerinden üye olduğunuz oluşum sayesinde 4 ayda %45 kazanabileceğinizi sanıyorsanız devam edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haylayf -- 10 Şubat 2017; 15:19:24 >
  • evet mesajım 0 ama ben sana 1 yıldır bu forumdayım gibi bir beyanda bulunmadım sadece attığın iftiralar için foruma girip cevap vermek istedim forumlarda takılan birisi değilim ayrıca bu sistemi biliyorum ama sistemin içerisinde değilim ben 5 farklı şirkette yatırımlarım var ayrıca konuyu hortlatıp popüler yapman umrumda bile değil üye çekerek ufak miktarlarla uğraşmıyorum istediğin kadar popü yap benim gelirim zaten belli beni etkilemez dediğim gibi umrumdada değil :)
  • ben reklam yapmıyorum diğer şirket üyeleri gibi ama yinede kazanıyorum 2016 yılında endonezya ve abu dhabiye gittim geçen seneden itibaren üye çekmediğim halde kazanıyorum ve kazanmaya devam edecem istersen kişisel fb linkimi verim demiştim sana facebook.com/F.tutar7 isteyen girip bakabilir profilime ben yucel067 değilim iftira atmayı keş artık sağa sola
  • Bushido07 B kullanıcısına yanıt
    birde alıntı yapmayı denesen iyi olacak :)
    bana ne kardeşim senin firmandan veya bir yerlere üyeliğinden ?
    ben gazete de gördüğüm haberi getirip üyelere gösterdim
    herkeste akıl var fikir var isteyen bunlara inanır ,isteyen inanmaz

bu forumda sıfır mesajlı üyelerden her zaman şüphelenilir ,sadece sana özgü bir durum değil yani :)
    lakin böyle bir konuyu görüp ,üye olup cevap vermek için piyango da büyük ikramiye kazanmış kadar şanslı olman gerektiğini de bu forumdakiler bilir :)

bak başlıkta ne yazıyor ?
    "Titan hortladı "
    peki senin Titan ile ilgin var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

bu forumda sıfır mesajlı üyelerden her zaman şüphelenilir ,sadece sana özgü bir durum değil yani :)
    lakin böyle bir konuyu görüp ,üye olup cevap vermek için piyango da büyük ikramiye kazanmış kadar şanslı olman gerektiğini de bu forumdakiler bilir :)

"Titan hortladı "

ben bişey demiyorum hayatta başarılar mesaj nasıl arttırılır onu bile bilmiyorum forumuda kullanmıyorum sanalda pek takılmıyorum hoşçakal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bushido07 -- 11 Şubat 2017; 2:22:8 >

• Bushido07 B kullanıcısına yanıt
    mesaj editlemeyi biliyorsun ama alıntı yapmayı bilmiyorsun ,tamam inandık :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yucel067

ben delillerimle kanıtlarımla konuşurum hiç problem yok sıkıntı yok kardeş sen boş boş laf yapmaya devam et ben icraat yaparım

senin şirket bu muydu ?
    birde aradım ve senin konu silinmiş ,neden acaba ?

http://www.hurriyet.com.tr/30-bin-kisiyi-dolandirdi-40590158
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bushido07

quote:

Orijinalden alıntı: Cemal CEMİL

"Titan hortladı "

ben bişey demiyorum hayatta başarılar mesaj nasıl arttırılır onu bile bilmiyorum forumuda kullanmıyorum sanalda pek takılmıyorum hoşçakal

sende bu mesajından sonra bir daha yazmamışsın ,neden acaba ?

• arkadaşım senden bir cevap bekliyorum ,her gün konunu güncelleyip şu kadar kazandım bu kadar kazandım diye dekontlar gösteriyordun ,bize bir sürü suçlama yaptın , o zamanlar anında cevap veriyordun

cevap verin ki üyeler bilgilensin ,son durum nedir ?
  • son zamanlarda çok görüldüğü için süt bank ile ilgili bir konu gördüm ,bu işe girecek arkadaşlar için bir fikir olabilir düşüncesiyle paylaşmak istedim (bu konuda firma ismi belirtilmediği için ,bir firma hakkında kötüdür gibi algılanmasın)
    http://www.hukuki.net/showthread.php?127534-Sut-bank

bu sitede ise ayrıntılı güzel bilgiler verilmiş
    https://www.esnafkredi.net/sutbank-projesi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.CEMİL -- 26 Eylül 2017; 19:25:21 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.