Şimdi Ara

... Titan..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
0
Favori
3.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yavaş yavaş hazırlıklara başladık. Kendi aramızda konusuyoruz tanışmalar başladı . Sizde yeni serverda açıcaksanız aramızda gormekten şeref duyarız. Bizim hedefimiz dostluk arkadaşlık ve Tabiki 90lwl - FTW ^^
    İlk gün guild açmayı planlıyoruz . Altta bize ulaşmak için arkadaşlarımn bilgilerini vericem ve surekli guncellenicek..

Nickleri vermiyorum çunku sorun olmasını istemiyoruz oyuna başladıgımızda

Forum Nick(İsim)-----Msn-----Build-----Ve Guild ^^

uqurrrrr(ugur)----- ugurcan_goksu@hotmail.com -----Wizard/Bard-----Supriz ..
    KskLeeTurk/Aykut)----- warriorrulez@hotmail.com -----Warior/Cleric-----Supriz...
    izmir[KSK](Kemal)----- wade_warrior@hotmail.com -----Warior/Cleric-----Supriz...
    CYCLOMOTEUR(Fevzi Abi)----- fss987@hotmail.com ----- Wizard/Cleric-----Supriz..
    Jok3R.(Burak)----- Rogue/Bard -------------- Supriz...
    Seraphine(emre)----- temre_71@hotmail.com ----- Wizard/Cleric----- Supriz
    Diemaster__(efe)----- catalak_potter@hotmail.com Warrior/Cleric-----SUpriz.
    ***the man*** ------ erman_terzi@hotmail.com--------- full str bow 4eveR-----supriz
    CcCVaTaNCcC(dogan)-----diefordogan@hotmail.com-----fullstrvlader-----supriz
    Tevez(alkan)----- ttevezz@hotmail.com----warrior/cleric
    bygkhan(gökhan)-----birlik_07@hotmail.com full str blader-----supriz
    leopar77(engin)-----leopar777@hotmail.com Xbow/Bard----Supriz
    kafadar - ???

Forum Dışı:

Mustafa arkadaşımız ... ------ gsmustafa93@hotmail.com ---------FullStrBow --------- Supriz...
    Ege arkadaşımız .. ------ egekokel03@hotmail.com -----Hybird-Coldlight -Heuksal ----- Supriz..

Ps1: Guildimizin ismini vermek istemiyoruz çunku ilk defa kullanılcak bi guilddir ve bizim için ozel bi yeri vardır. :D

Ps2 : Hazırlıklara başladık şu an herkes yaklaşık 500-1000 arası silk ve Bot alıcak

Ps3: Nicklerimizde kesin olmamakla beraber onlarıda saklıyoruz ^^ Çunku kullanmak istedigimiz nickler ve çalınmalarını istemeyiz

Hedefimiz: 10lwl'e kadar hızlı bir şekilde kasıp pre+ticket açmak Gerisi bol sohbet eglence unique pwp Ve en onemlisi FTW ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uqurrrrr -- 20 Ocak 2009; 23:59:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: CYCLOMOTEUR

Yapıcaz hayırlısıyla guzel işler ..
  • Hımm Sizlere basarılar Bakalım Hemen Satmatın Serverde Biribirinizi Yemeyin
  • @DostDeli

Valla şu an için çok guzel dostlugumuz suruyo.. Oyundada birlikte gidersek guzel işler çıkıcak..
  •  ... Titan..

Benim alıcaklarım.Kimine gore çogu gereksiz ama oyunu oynıyınca tam oynıyalim zevkini çıkaralım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uqurrrrr -- 11 Ocak 2009; 0:19:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: uqurrrrr

... Titan..

Benim alıcaklarım.Kimine gore çogu gereksiz ama oyunu oynıyınca tam oynıyalim zevkini çıkaralım ..

İlk Ay Silk Masrafın Ne ?
  • 1000silk ^^
  • sonraki ay plus+petuzatma+dewiluzatma Sanırım
  • quote:

1000silk ^^

Paran çok galiba Benden sana tavsiye penguen alma bi işe yaramaz boşa slot kaplıyor ^^
    Sonra masrafıda çok; yok pot al yok öldü canlandır yok silk ile uzat ...
    Bu arada Joymax duyurdumu yeni serverleri?
  • Bence O Gelinlik Vs Gereksiz Onun Yerine Farklı Elbise Alırsın :
  • Evet . Ondan sonraki ay sadece pet+devil uzatma eger Oyun çok dolu olursa 150silklik pre...
  • @DostDeli

Şu an Wedding dress benim için daha on planda , Yeni gelen dress daha guzelse ondan alıcaz eger gelmesse veya gelipte guzel deilse Wedding 4Eva ^^ :D
  • Ugurcum Bu Server 15 Tatile Yakın Gelirse Baslarım Benide Yaz Sen...Msnimi Biliyorsun Acarsam Nuker Yada Warrior Accam...
  • Tmm emre ekliyorum... 15tatilde açılması çok guzel olur herkes için..
  • uğur benide ekle warrior kesinlikle ^^

uppidik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Supertramp* -- 11 Ocak 2009; 11:05:01 >
  • quote:

... Titan..

masallah yaw..
  • 3k silkle baslasammi gine xD
  • quote:

Orjinalden alıntı: kafadar

3k silkle baslasammi gine xD

Ne Desem İnanırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: kafadar

3k silkle baslasammi gine xD

10k Silkle ßaşla Murat ßenim iŞİ S.Ettin Ha
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.