Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (215. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
199
Favori
527.481
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 hafta önce Xiaomi enchem humminbird modelini aldım,çok memnun kaldım daha önce Braun kullanıyordum resmen eziyet çekiyormuş,iki haftadan beri daha hiç sarj etmedim ve bitmedi,ben sakalları sıfıra yakın olsun istediğimden aldımdı ve çok iyi kesiyor çok güçlü motoru var ısınma olmadan,

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

2 hafta önce Xiaomi enchem humminbird modelini aldım,çok memnun kaldım daha önce Braun kullanıyordum resmen eziyet çekiyormuş,iki haftadan beri daha hiç sarj etmedim ve bitmedi,ben sakalları sıfıra yakın olsun istediğimden aldımdı ve çok iyi kesiyor çok güçlü motoru var ısınma olmadan,

sadece sakal mı yoksa saç da kesiyor mu? Daha doğrusu saç için deneme imkanınız oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

2 hafta önce Xiaomi enchem humminbird modelini aldım,çok memnun kaldım daha önce Braun kullanıyordum resmen eziyet çekiyormuş,iki haftadan beri daha hiç sarj etmedim ve bitmedi,ben sakalları sıfıra yakın olsun istediğimden aldımdı ve çok iyi kesiyor çok güçlü motoru var ısınma olmadan,

Hocam beğenmediğiniz bir özelliği var mı? Ben de 0 sakal için almayı düşünüyorum fiyatı da diger makinelere kıyasla uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vaneyck V kullanıcısına yanıt

ben sadece sakal kesiyorum saçı hiç denemedim

• ksph K kullanıcısına yanıt

Yazdığınız S3333/54 ürününü almaya karar verdim. Yalnız şunu soracaktım size. Benim daha önce de yazdığım gibi çene ve boyun altında düzensiz sakallarım olduğundan ve makinem bu kılları iyi alamadığından (Panasonic ES-LV65-S803) değiştirmeye karar verdim. Sizce bu ürün daha iyi sonuç verecek midir? Döner başlıklar düzensiz kıllarda daha iyi sonuç veriyor deniyor ama bir size sormak istedim.

• Shore21 kullanıcısına yanıt

yani begenmedim bir özelliği yok şuanlık,iyi kesiyor güçlü makina tek hamlede kesiyor hemen,

eksi olarak sadece saç kesmek için 3 tane uç çıkıyor içinden,zaten benim hiç bir işime yaramıyor saç kesmiyorum,bunu bilerek aldımdı

bu fiyat segmentinde powertec var,ben Xiaomi enchem humminbird tercih ettim

• Braun mgk 5260 ile ilgili yorumlariniz nelerdir? Su altında calisma ozelligi olmadigindan sarj anında calisabilen bir model mi bilen var mi?
  • eapantherea kullanıcısına yanıt
    Satin aldim mediamarkttan 349₺ ye, urunle ilgili elestirilerim:
    -kasasinin plastik olmasi (keske metal olsaydi)
    -aparatlarinin bence daha fazla olmasi gerekir (ozellikle sakal kismini kapsayan bir ek aparat ile 0.5mm araliginda degisen bir ek aparat cok faydali olurdu) (yanina gilette vereceklerine ek veya yedek aparat verseler daha faydali olur (malum aparatlar plastik ve kirilmaya musait parcalar)
    -sarj docku yok
    -hepsini gectim sadece ek bir cantasi olsaydi da cok faydali olurdu... Baska bir canta ayarlamak zaruri oldu (urunun kendi kutusu depolama olarak kullanmaya pek musait degil)
    -bakim icin yaglayin denmis ama yag konmamis
    -agzinin dar olmasi (sakala yeter ama biraz daha genis olsa daha faydali olurdu)

Artilar:
    +sarj halindeyken calisabilmesi (mgk7220 filan almak istememdeki en buyuk sebep buydu, neden 2-3 yila bataryasi olunca aleti cope atayim ki?)
    +tamamen yikanabilmesi
    +braun uzun omurlulugune karsi olusan algi-guven
    +keserken basarili performansa sahip olmasi
    +hizli sarj, uzun kullanim suresi

Sonradan eklenebilecek aparatlar hakkinda bilgisi olan varsa haberdar ederse cok sevinirim.. Ek 1-2 aparat alip urunu mgk7220 gibi kullanirken kablo ile sarj ozelligini de bu model oldugu icin tutmak gibi bir planim var...

Genel olarak rakamina gore tavsiye edilebilecek bir urun oldugunu dusunuyorum... Tam is gormelik, ariza cikmazsa 5-6-7 yila kadar kullanilabilecek bir cihaz (batarya olse bile kablolu devam edebileceginden dolayi)

• Migros sanalmarkette traş makinelerinde indirim var ihtiyacı olana fiyatlar fena sayılmaz.

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları

• saç için xiaomi enchen boost mu yoksa insua hk 700 mü hangisi mantıklı fiyatlar çok yakın birbirine

• quote:

Orijinalden alıntı: guzaba

saç için xiaomi enchen boost mu yoksa insua hk 700 mü hangisi mantıklı fiyatlar çok yakın birbirine

bende ayni ikilemdeyim, sifira yakin sakal trasi yapan, sakali cekmeyen rahat calisan makine hangisidir acaba
    0,2mm olan varmi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tomhagen

Migros sanalmarkette traş makinelerinde indirim var ihtiyacı olana fiyatlar fena sayılmaz.

Sakalı 0’lamak için hangisi daha iyidir sizce

• Deve Katili kullanıcısına yanıt
    Hocam benimde modeller hakkında pek bilgim yok inceleme videosu izlerseniz daha iyi olur.

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07FKHBN2T?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1

Philips BT7512/15 Beardtrimmer Series Vakumlu Sakal Düzeltici

209,90 TL

• Arkadaşlar 100-150 liralık çin malı saç kesme makinası alıp buna uygun 20 mm - 25 mm tarak bulabilen var mı . Asıl merak ettiğim piyasada satılan taraklar berberlerin kullandığı makinalara uyuyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tomhagen kullanıcısına yanıt
    Arama yapıyorum bulunmuyor. Kalktı demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Arkadaşlar 100-150 liralık çin malı saç kesme makinası alıp buna uygun 20 mm - 25 mm tarak bulabilen var mı . Asıl merak ettiğim piyasada satılan taraklar berberlerin kullandığı makinalara uyuyor mu

bende böyle bir şey arıyorum dostlar var mıdır

• danny_zuko kullanıcısına yanıt
    Hocam bende hayla gözüküyor bölge değiştirip deneyin isterseniz, kampanya 10 Mayıs'a kadar devam ediyor.

• xioami enchen saç kesimi için ideal değil 3 tarak var 05., 1 ve 1.5.. bu numaralar da bildiğiniz kel traşı..

saçı olan ve çocuk traşı yapacaklar bu makine işe yaramaz..philips 3520 modeli normal ve uzun saç için ideal.onun fiyatı da 250 tl ortalama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Üsküdar Gerçekleri -- 3 Mayıs 2021; 10:38:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeops

Yazdığınız S3333/54 ürününü almaya karar verdim. Yalnız şunu soracaktım size. Benim daha önce de yazdığım gibi çene ve boyun altında düzensiz sakallarım olduğundan ve makinem bu kılları iyi alamadığından (Panasonic ES-LV65-S803) değiştirmeye karar verdim. Sizce bu ürün daha iyi sonuç verecek midir? Döner başlıklar düzensiz kıllarda daha iyi sonuç veriyor deniyor ama bir size sormak istedim.

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.