Şimdi Ara

Tıraş makinesi (saç, sakal) fırsatları (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.268
Cevap
199
Favori
527.439
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun hocam ben de en yakın makine olarak 1058 i buldum. Saçımı ve sakalımı 3 numara bile olmadan sıfıra vuruyorum kullanışlı olur mu hem saç hem sakal icin? Şarjı ne kadar sürede doluyor ve tek sarjla ne kqdar süre çalışıyor bilginiz var mi?
  • alembizim kullanıcısına yanıt

teşekkürler artık fırsat kovalayayım.

• bigacan B kullanıcısına yanıt

Hocam ben 1058’i sıfıra daha yakın aldığı için aldım, 3200 0,8 mm ile başlarken 1058 0,3 ile alıyor, makine geldi denemedim ama ben olsam saç kesecek olsam 3200 alırım hem yedek bataryası var hem de daha güçlü bir makine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seeder kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler yanıtınız için şöyle söyleyim her hafta saçımı uzamadan sifir kesiyorum tarak vesaire gerekli degil o sebeple 3200 ve 1058 arasinda kararsiz kaldim. 1058 daha kısa kesiyor ise isimi görür sanirim. Kullandiktan sonra 1058 yorumlarinizi bekliyorum kimileri çekme yapiyor seklinde olumsuz yorum yapmış.
  • bigacan B kullanıcısına yanıt
    Hocam çekme filan yapmaz ama tıkanabilir mi bilemedim, jilete yakın kesiyor sakal için çok beğendim, ama tarakları takınca saç için tıkanır bu haliyle de saç tıraşı kısa olur, fiyat farkıda yok ben olsam 3200 alırım diyemem çünkü aldım :) ikisi güzel ama bir moser kalitesi asla yok, elektrikli olsun mesele değil derseniz Moser düşünebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seeder -- 26 Şubat 2021; 23:37:12 >
  • Arkadaşlar powertech 1700 için alıp kullanan var mı acaba ağırlıklı sakal ve ense olacak sonrasında saç ama %80 sakal ve ense yoksa 1058 e mi yönelmek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepdarkdirty -- 27 Şubat 2021; 1:0:31 >
    Anladim hocam meshur bordo renkli moser senelerce kullandim. Ama arik saçlarım döküldü dhaa sık traş oluyorum hem kablolu hem kablosuz kullanabileceğim bir cihaz arayisi icine girdim saçımı sifir yapabilmek icin:)
  • deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt

Hocam 1058 ile, 658, 758, 858 vs tüm powertec sakal makineleri arasında çok hafif bir fark var yani 1058 bir tık daha kısa alıyor (sıfıra daha yakın kesiyor) ben bu sebeple 1058 aldım, ancak 1700 saç sakal bir makine arada fark var 1058 ile daha kısa sakal kesersiniz ama saç sıfıra vurmayacaksanız muhtemelen kesemezsiniz zor kesersiniz.

Sağol hocam sanırım bende 1058 alacağım saç işinden vazgeçtim siz 1058 nereden aldınız
  • deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt

Kesmesine bişey diyemem ama bu paralara göre oyuncak gibi bişey, kalite beklentinizi düşük tutun ama jilete yakın kesiyor alet o açıdan süper.

Daha önce kullandım hocam aynen ama makinenin pili bitti bende biraz değiştirmek istiyordum kesimi önemli benim için inşallah memnun kalırım
  • 1 yıl önce vatan pc den Remington color saç kesme makinesi aldım. İlk zamanlar iyi gibiydi fakat sonrasında saçların dengesiz kesildiğini farkettim. Bir gün Yeğeni traş edeyim dedim saçlar sık olunca bir türlü yürümedi, kesmedi, ne yaptıysam olmadı. Mecburen makas tarak kullandım. Zaten 10 dakika sürecek iş 1 saate kadar sürüyordu. O kadar taraktan sadece 4 ve 3 ü kullandım. Servisi aradım biz ilgilenmiyoruz getirin direk merkeze göndereceğiz dediler. Cihazı görecek gözüm kalmadı iyice soğudum. Yerine Moser muadili fyc 666 aldım. Jilet kıvamında kesimi var. Tarak çeşidi az. Ama akıp gidiyor. Site yorumlarına bakın bir inceleyin derin. Büyük motor büyük kesim başlıkları ve biraz ağır diğerlerine göre. 75 civarı fiyatı var. Trendyol da Kuponla birleştirirseniz dadından yenmez.

• Arkadaşlar ense tüyleri için uygun fiyatlı iş görebilecek bir makina arıyorum. Saç için moser 1400 var elimde. Ne tavsiye edersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dante16

Arkadaşlar ense tüyleri için uygun fiyatlı iş görebilecek bir makina arıyorum. Saç için moser 1400 var elimde. Ne tavsiye edersiniz?

ense için 1058 den memnun hekes

• quote:

Orijinalden alıntı: enginsen10

ense için 1058 den memnun hekes

Alıntıları Göster

bende 658 var memnunum yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Hayata Küsen Adam

Yanak tüylerinden rahatsız olan arkadaşlar varsa Powertec tr150 denesinler efsane bi şey. Jiletten daha kısa kesiyor. Ben bunu alırken epilasyon olana kadar kullanırım diyodum şimdi vazgeçemiyom😅😅

Bir aydır kullaniyorum trendyoldan aldım parasına göre çok iyi evde Panasonic vardı pilleri bitiyor diye aldım.Bunun içinden yedek elek bıçak çıktı merak ettiğim bu bıçaklar kaç ay giderli bir yıl gitse makine bedavaya gelir ki haftada iki kere tras olurum.

• saç sakal kesimi için önerebileceğiniz maks 200 liraya traş makinası var mı? rahat rahat saç kesebilsin tıkanmasın yeter.

hepsiburada'da bazı ürünlerde indirim var.

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/wahl-ve-moser-urunlerinde-firsatlar?siralama=yorumsayisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Dilenci -- 27 Şubat 2021; 22:33:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanal Dilenci

saç sakal kesimi için önerebileceğiniz maks 200 liraya traş makinası var mı? rahat rahat saç kesebilsin tıkanmasın yeter.

hepsiburada'da bazı ürünlerde indirim var.

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/wahl-ve-moser-urunlerinde-firsatlar?siralama=yorumsayisi

kusura bakmayın ama s.... adam arıyorlar

Wahl 79602- 201 indirimli fiyatı 900 tl (Fiyat 2200 tl den düşmüş)

https://www.hepsiburada.com/wahl-79602-201-elitepro-sac-kesme-makinasi-p-HBV00000BKHE9?magaza=Hepsiburada

Wahl Clipper Elite Pro 79602

$49.99 $37.41 = her şey dahil 87,4 dolar x Dolar kur 7,4 tl = 646 TL ediyor

https://www.amazon.com/Clipper-Elite-High-Performance-Haircut-Grooming/dp/B00UKVNSLC

kampanya olduğunda 400-450 tl ye bile alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 27 Şubat 2021; 23:30:49 >

• bjkyener kullanıcısına yanıt

hocam pahalıdan girdin mevzuya.

https://www.hepsiburada.com/wahl-home-pro-sac-kesme-makinesi-09243-2616-p-HBV00000NCE53?magaza=Hepsiburada çok yorum alan 200 liralık bir makina iyi midir idare eder mi. bu da aynı marka

• Arkadaşlar vücut tıraşı ve sakal için ideal makine tavsiyelerinizi alabilir miyim
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.