Şimdi Ara

TIR NEREDEYSE EZİYORDU BİZİ :D (FİAT DOBLO İÇERİR ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: bgs0

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Tır hatalı duble yolda araç sollama yapmıyorsa sol şeritte ne işi var.. kendi şeridinden yani sağ şeritten geliyor olsaydı size carpmaz dı..

Doğru söylüyorsun ama bizde tam yolun ortasına çıkmıştık.Tırda koskoca geniş araç ve sol şeritte yürüyormuş.Son anda direksiyonu sağa kırdı ve okadar tecrübeliki adam arkasındaki koskoca 30 ton yüklü dorseyi devirmedi.Yani yolun ortasına kadar çıktığımız için her halükarda biz hatalıyız

Sağ şeritten gitseydi emniyet şeridi de varsa sizden rahat kaçar dı.. tabi bunlar varsayım..

Evet tam kenarda DEMYOL şantiyesi olduğu için bayağı geniş bir emniyet şeridi yapmışlar.Adamların işi zaten yol yapmak Tırda oraya kaçtı orası olmasa kurtuluşta olmazdı Zaten kazadan sonra herkes iyikide sağda geniş yol var diyordular.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sözleşme Okumayan Adam

Geçmiş olsun 5 vakit namazada başlarsın şimdi

Saol yok valla hi başlamadım.

Ama daha dün gece yine bizim kaza gerçidiğimiz mevkide bir kaza gerçekleşmiş.Ağır yaralılar ve 2 ölü varmış.Her zaman olduğu gibi ordaki ölümlü ağır kazalardan biri...

Buda bizim ne kadar şanslı olduğumuzun göstergesidir Verili sadakamız varmış Allah'a şükür Ayrıca kaza geçirdiğimizde araçta Kur'an-ı Kerim vardı ön konsolda duruyordu.Yola çıkmadan öncede ekmek dağıtmıştık kolu komşuya fakire.

Sadaka hayat kurtarır derlerdi inanmazdım. Harbiden ibretlik durum

• quote:

quote:

quote:

Geçmiş olsun 5 vakit namazada başlarsın şimdi

Saol yok valla hi başlamadım.

Ama daha dün gece yine bizim kaza gerçidiğimiz mevkide bir kaza gerçekleşmiş.Ağır yaralılar ve 2 ölü varmış.Her zaman olduğu gibi ordaki ölümlü ağır kazalardan biri...

Buda bizim ne kadar şanslı olduğumuzun göstergesidir Verili sadakamız varmış Allah'a şükür Ayrıca kaza geçirdiğimizde araçta Kur'an-ı Kerim vardı ön konsolda duruyordu.Yola çıkmadan öncede ekmek dağıtmıştık kolu komşuya fakire.

Sadaka hayat kurtarır derlerdi inanmazdım. Harbiden ibretlik durum

Evet aynen öyle. Araçta bulunan bir diğer amcam vardı.Kendisi varyemez ve çok cimri biridir normalde. Dilenci adama 25 krş vermeye bile kıymazdı kazadan önce.Kazadan sonra dilencilere ne varsa , 5 - 10 - 20 tl verdiğini görünce şaşırdım.25 kuruşa kıymayan adamın kazadan sonraki hali işte

• geçmiş oslun dostum yaralılara Allah şifa versin

Kasko olayına gelince kimine göre enayi kimine göre dürüst adam olacaksın aslına bakarsan kasko şirketleri haketmiyormu böyle üçkağıdı ediyor ama en doğrusunu yapmışsın haramın hayrını gören olmamıştır şimdiye kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackalwile

geçmiş oslun dostum yaralılara Allah şifa versin

Kasko olayına gelince kimine göre enayi kimine göre dürüst adam olacaksın aslına bakarsan kasko şirketleri haketmiyormu böyle üçkağıdı ediyor ama en doğrusunu yapmışsın haramın hayrını gören olmamıştır şimdiye kadar

Saolun hocam.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.