Şimdi Ara

Tipoyu Werip Bir Drift MAchine Alalım diyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
2.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler sahin arkadan cekislimi? walla eger oyleyse bi tanede ben alacam
  • Eğer satarsan bize ihanet edersin. Forumla paylaştın bu arabayı. Aylarca bekledik. Bu arabanın yapılış amacı satılmak içinse başından söleseydin de,
    ohannes olmayaydık.
  • İhanet yok babalar ortada Ne biliim yolun sonuna geldik artık takacak vida yapacak bişi kalmadı Tipoya
    Drift olayını artık Play Stationdan Gerçeğe taşıma vakti geldiğini düşünüyorum ama Sedici yi satmak ta Akıl Karı değil
    Bu kadar emek bu kadar sıkıntı Şimdi başkasının altına wermek de zor bişi düşünsene sattıgın herif yanından egzoz patlatarak geçior aman Allahımm
    Drift işi gene PS e kalıcak herhalde neyse Olay İptal olmuştur Herkese Teşekkürler İlgi ve alaka ve Sıcaklıktan dolayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: sedicivalvole

İhanet yok babalar ortada Ne biliim yolun sonuna geldik artık takacak vida yapacak bişi kalmadı Tipoya
    Drift olayını artık Play Stationdan Gerçeğe taşıma vakti geldiğini düşünüyorum ama Sedici yi satmak ta Akıl Karı değil
    Bu kadar emek bu kadar sıkıntı Şimdi başkasının altına wermek de zor bişi düşünsene sattıgın herif yanından egzoz patlatarak geçior aman Allahımm
    Drift işi gene PS e kalıcak herhalde neyse Olay İptal olmuştur Herkese Teşekkürler İlgi ve alaka ve Sıcaklıktan dolayı

artık sen de dikiz aynasına CD, vites topuzuna tesbih olaylarına falan girmeye basla bari arabada yapacak iş kalmadıysa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crein -- 18 Ağustos 2006; 18:05:34 >

• Bı arabayla ugrasılmayacak kadar deger verdın arabaya elınden gelenı yaptın... ama soyle bır durum var insan arabasına bıldıgı zaman zevk almak tad almak ıster.. alamadıktan sonrada arabanın okadar bı onemı kalmıyor. Duygusal hareket etmemek lazım dıye dusunuyorum.
  • abi şu efsanenin resmini koysanıza merak ettik valla
  • SEDİCİ SEN O ARABAYA YAPACAK BİŞEY KALMADIMI DİYOSUN?

SANA Bİ PLAKA VERİYORUM MAZİSİNİ SOR KARLIKÇILARA

06EZN17 PEJO 406

HİÇ BİR ZAMAN YAPACAK LAR BİTMEZZ..
  • ben olsam satmazdım
    çünkü çok emek harcadın
    ayrıca tr'de o kadar güçlü bi tipo görmedim daha
  • Abi başka biri olsa Allah akıl fikir versin satılır mı o araba derdim ama sende akılda var fikirde
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fiatci

SEDİCİ SEN O ARABAYA YAPACAK BİŞEY KALMADIMI DİYOSUN?

SANA Bİ PLAKA VERİYORUM MAZİSİNİ SOR KARLIKÇILARA

06EZN17 PEJO 406

HİÇ BİR ZAMAN YAPACAK LAR BİTMEZZ..

O 406 her ay yeni bı kılıkla gezinio

Tipoyu Werip Bir Drift MAchine Alalım diyorum

Daha farklı halleri de vardı ama bulamadım

• quote:

Orjinalden alıntı: y3el

abi şu efsanenin resmini koysanıza merak ettik valla

Efsana bu...

http://forum.donanimhaber.com/m_7671906/tm.htm
  • 406 ya bayılıyorum
  • 406, Peugeot'un şimdiye kadarki ürettiği en iyi ve şekkili araçtır.
  • Kardeş Ver Tipoyu Ve Kendine Gerçek bir sürüş Makinesi Al BMW E30 325i Al Düyaya Tersten bak yan yan git yan gitmek için direksiyonu kır gaza bas o kadar başka bi şey yapmana gerek yok 13 16 arası bulursun sesi yeter
  • o 406 tr tuning e çıkmıştı nos mos her şey var bunda çok güzel yapmışlar
  • walla ses olayına girersek tiponun sesini Hırlıtısını homurtusunu M3 e bile değişmem

Yan wermek için iyi bir cihaz 325 piç kasa ama bize japon otomobili lazım Arabayıda buldum
    Akşam bakmaya gidicem 3000 cc arkadan itiş nissan marka 1980 model bir arabaymış ne olabilir bende merak ediorum aracı olan arkadaşta bilmiyor
    3000 xx dior bir birisi 3000 zx dior . Akşam belli olucak Ama alırsam Türkiye gerçek drifti görücek

Tipoyuda Satmaktan wazcaydım satmamda allah bir aksilik wermedikçe yada birisi 30,000 $ wermedikçe

Herkese selamlar
  • bu 406 yı 7.cadde de görmüştüm ve ağzım açık kalmıştı ama benım gördüğüm ilk fotodakiydicanı sıkıldıkça adam arabayı boyuyor heralde
  • sat gitsin
    kendinede şöyle 1.6 motor efendi gibi kullanacağın ikinci el bir araç al bence
    dirft mirft boş ver bunlar çoluk çocuk işi
  • neymiş bu 406 yaaaaa

ufff ama ben neden hiç görmedim ank da bu arabayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: CANuser

sat gitsin
    kendinede şöyle 1.6 motor efendi gibi kullanacağın ikinci el bir araç al bence
    dirft mirft boş ver bunlar çoluk çocuk işi

Efendi efendi kullanacak arabam var hemide 1.5 Dci En efendi esnaf işinden
    Zewk meşkale benim oyuncağımda bu işler.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.