Şimdi Ara

Tip23 Erişim Kabini (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
2
Favori
3.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NT2L

Yarın(pzt) gelirler. Sen kayıt açtırda
    Sorun herhalde kendilerinde dimi para vermiyim bide şimdi bu lalelere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gooerge2 G kullanıcısına yanıt
    Eve girmedikleri sürece ücret yansımaması lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Hocam evde ki kablo böyle değili mi 😂 bant vardı söktüm acaba dedim benim kablolar felan mı ezildi diye
    Tip23 Erişim Kabini

• quote:

Aradım valla hocam oluşturduk gelip bakacaklar yanii dedim ki benden kaynaklanmıyosa para vermem dedim evin içine girilmediği sürece kadın da öyle olur dedi ev içi para alıyoruz dedi hatta ben benim kabloyu söktüm hocam ama sağlam gibi kablo
    Tip23 Erişim Kabini

Geri bantlarken birbirine temas ettirme Gözle görülür bir sorun yoksa kablo da ekipleri beklemek lazım. Ekte oksitlenme vs. var mı?
  • quote:

Geri bantlarken birbirine temas ettirme Gözle görülür bir sorun yoksa kablo da ekipleri beklemek lazım. Ekte oksitlenme vs. var mı?
    Valla o kadarını bilmiyorum ki😂 bakacaklar artık hocam olmadı benim amcam bu işlerden anlar yani şu ek yerini koparıp baştan ek yapsın bir söyliyim de😁

• quote:

Gece net çekemedim burada daha net
    Tip23 Erişim Kabini

Ek sorunsuz gibi görünüyor.
    Dedemde de yok demiştin sanırım? Onda var mı şuan?

• quote:

Üst komşunun interneti mi evet hocam onlar da varmış dün akşam öğrendim

• Arkadaşlar merhaba sıcak sohbetinizi gördüm bende katılmak istedim eğer müsade ederseniz bende birşey soracağım.

İstanbul'da oturuyorum tam penceremin dibinde Tip-7 geniş bant erişim kabini var. Eve taşındığımızdan beri internet bağlatmadık. Binamızın içinde bir ankastre yok. Başvursam tahminen hangi hızlarda internet alabilirim. Kabinin fotoğrafını da ekliyorum pencereden çektim. Kabinin üstünde daha detaylı bilgiler yazıyordu onunda fotoğrafını çekmiştim ama o foto eski telefonda kaldı. Dikkatli bakarsanız o bilgilerin olduğu bant sökülmüş yeri bembeyaz duruyor.

Tip23 Erişim Kabini

Vdsl mi? Adsl mi? Fiber istersek nasıl bir yol izlememiz lazım? Binanın içinde bir kabin yok.

Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bak bir arkadaş daha senden cevap bekliyor hocam

• MEVALP M kullanıcısına yanıt
    VDSL2 kabini. Eğer kapasite sorunu yoksa 100Mbps çok rahat verir. Üstelik resmen santral sizin evde gibi bir şey
    Bu dolapların dibinde olmak veya yakınında olmak avantaj bana göre. Melez fiber deneyimi yaşatır rahat

Ankastre vardır bir yerde muhtemelen (yeni bina değilse), siz başvurun onlar olumlu veya olumsuz dönüş yapacaktır.
  • quote:

VDSL2 kabini. Eğer kapasite sorunu yoksa 100Mbps çok rahat verir. Üstelik resmen santral sizin evde gibi bir şey
    Bu dolapların dibinde olmak veya yakınında olmak avantaj bana göre. Melez fiber deneyimi yaşatır rahat

Ankastre vardır bir yerde muhtemelen (yeni bina değilse), siz başvurun onlar olumlu veya olumsuz dönüş yapacaktır.
    Kanka TT saha elamanları yasak günlerinde çalışıyormuş yarın umarım gelirler ya bak buda balkonda ki ek burda da bir sorun yok gibi? Bant vardı bunlar da siyah söktüm baktım gayet bağlılar
    Tip23 Erişim Kabini

Evet çalışıyorlar.
    Senin ankastrede sinyal başka sıraya kaydı büyük ihtimalle. Onlar düzeltecektir.

• quote:

Evet çalışıyorlar.
    Senin ankastrede sinyal başka sıraya kaydı büyük ihtimalle. Onlar düzeltecektir.
    Yaaa bir de bu işin sonunda vdsl alamazsınız adsl devam edeceksiniz gibi bir şey demezler dimi daha gece aradım 67 alabilirsiniz dedi kadın eğer öyle bir şey olursa cidden psikolojim bozulur zaten Türkiye şartlarında bir insanin psikolojisi ne kadar düzgün olabilir ki

Sorun olmaz alırsın bence

• quote:

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Kabin dibimizde şanslı sayılırız demekki

İstanbul kalabalık neredeyse her köşe başına bu kabinlerden yerleştirdiler 2013' te. Başvurmak için geç bile kalmış olabilirim Belki kabin yetersiz bile gelebilir Bende şans yok o yüzden dedim

• MEVALP M kullanıcısına yanıt
    Kabin konumu gereği en yoğun, en yetersiz, en kapasitesiz durumda bile size min. 50Mbps verebilir.
    Yeter ki boş VDSL portu olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: MEVALP

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Kabin dibimizde şanslı sayılırız demekki

İstanbul kalabalık neredeyse her köşe başına bu kabinlerden yerleştirdiler 2013' te. Başvurmak için geç bile kalmış olabilirim Belki kabin yetersiz bile gelebilir Bende şans yok o yüzden dedim

Alıntıları Göster
    Burası Türkiye burada herşey olabiliyor hocam yani o dolap bakarsın sana hizmet vermeyebilir olabiliyormuş böyle şeyler alt yapı sorguladığın da ne çıkıyor senin ev?

• Nereden sorgulayabilirim acaba? Link atabilirseniz oradan sorgulayıp bakayım.

Kapının girişinde telefon kutusu var küçük bir tane onun dışında başka bir şey yok. Bir aralar telefonun interneti yetiyor iş yerinde internet var diye almadık ama hata ettik anlaşılan

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.