Şimdi Ara

Tip Nası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • olum şu arkadaşını güneşten al la kafasına güneş geçecek mazallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: BD911

Tip Nası

benziyo ahaha :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xLasin

admin silme arkadaşın haberi var artık :) arkadaşın tipi nasıl beyler yorumları alayım
     Tip Nası

Tip Nası

Tip Nası

Tip Nası

Arkadaşın Olly Murs diye bir şarkıcı var ona çok benziyor.Tipe yorum yaparsak iyi kardeşim temiz yüzlü bi tip.Ahım şahım bir tipi de yok ama gideri var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Tip Nası

İyi tespit.
    Hafif andırıyor.
  • ama bugün kötü oldu kız reddetti çocugu gerçi direk senden hoşlandım demiş ama yinede olur gibiydi kız bakıyodu cocuga sonra şok oldu yazı :D
  • arkadaşlarrr yorum yokmu
  • upsss sıkıldık
  • beyler kafayı cok taktı kıza kabul etmedi diye kız buna deli gibi bakıyomuş ama yok düşünmüyorum demiş
  • Merak etme aslında fotoğraftakinin sen olduğunu tipinden utandığından dolayı fotoğraftaki kişiyi " ARKADAŞ" diye tanıtıyorsun. Biliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan987

Merak etme aslında fotoğraftakinin sen olduğunu tipinden utandığından dolayı fotoğraftaki kişiyi " ARKADAŞ" diye tanıtıyorsun. Biliyoruz.

arkadaşım cidden sanal alemde niye saklayım ben olsam tamam benim diyelim tipimden niye utanayım :D ahaha
  • elemanda tip var sarışın ve yeşil gözlü tam türk kızlarına göre boyuda 1.80+ ise kızlar vermeye hazır bekliyordur
  • Ne güzel çocuk lan numarası varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: caneycaney

elemanda tip var sarışın ve yeşil gözlü tam türk kızlarına göre boyuda 1.80+ ise kızlar vermeye hazır bekliyordur

öyle diyosunda kardeşim çocugun boyu 1.85 ama bi kız reddetti cocuga bakıyodu böyle 1 hafta boyunca yanındaki arkadaşları fln gösteriyodu sonra gitti yanına
    çıkışta pardon 1 dk müsaitmisin demiş o da tamam demiş sonra senden hoşlanıyorum demiş kızda eee demiş sonra tanışalım demiş cocuk oda yok düşünmüyorum demiş ama çocuk çok eminmişş kız çok bakıyomuş kapının önünde bilerek fln bekliyomuş bakışıyolarmış sonra böyle olmuş sence niye öyle olduki çok kötü cocuk hala
  • quote:

beyler kafayı cok taktı kıza kabul etmedi diye kız buna deli gibi bakıyomuş ama yok düşünmüyorum demiş

Belki arkadaşına bakıp haline şükrediyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

quote:

beyler kafayı cok taktı kıza kabul etmedi diye kız buna deli gibi bakıyomuş ama yok düşünmüyorum demiş

Belki arkadaşına bakıp haline şükrediyordur.

nası yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: sericatil18

kafan güzelmiş kardeş güle güle kullan

aslında kafası olmasa yakışıklı çocuk
  • quote:

quote:

elemanda tip var sarışın ve yeşil gözlü tam türk kızlarına göre boyuda 1.80+ ise kızlar vermeye hazır bekliyordur

öyle diyosunda kardeşim çocugun boyu 1.85 ama bi kız reddetti cocuga bakıyodu böyle 1 hafta boyunca yanındaki arkadaşları fln gösteriyodu sonra gitti yanına
    çıkışta pardon 1 dk müsaitmisin demiş o da tamam demiş sonra senden hoşlanıyorum demiş kızda eee demiş sonra tanışalım demiş cocuk oda yok düşünmüyorum demiş ama çocuk çok eminmişş kız çok bakıyomuş kapının önünde bilerek fln bekliyomuş bakışıyolarmış sonra böyle olmuş sence niye öyle olduki çok kötü cocuk hala

bende çok yapıyorum onu yani gidip seni şurdayken gördüm hoşlandım ve tanışmak istedim diye kısa zamanda sonuç olarak 1 kız telefonunu elime yazdı diğer kızın sevgilisi varmış o olmadı.Bilmiyorum arkadaşında tip var boy da var geriye konuşma kabiliyeti kalıyor.Tekrar çıksın kızın karşısına geçen gün aniden çıktım karşına kusura bakma korkuttum galiba vs. desin niyetim sadece tanışmaktı desin.Kızın sevgilisi,sevdiği varsa ve bu aralar ilişki düşünmüyorsa şansı yok ama diğer yandan her türlü şansı var arkadaşının ya da kız çok uçuk birisi olabilir yine başıma geldi böyle şımarık kendini beğenmiş bir kız

• quote:

Tip Nası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

bende çok yapıyorum onu yani gidip seni şurdayken gördüm hoşlandım ve tanışmak istedim diye kısa zamanda sonuç olarak 1 kız telefonunu elime yazdı diğer kızın sevgilisi varmış o olmadı.Bilmiyorum arkadaşında tip var boy da var geriye konuşma kabiliyeti kalıyor.Tekrar çıksın kızın karşısına geçen gün aniden çıktım karşına kusura bakma korkuttum galiba vs. desin niyetim sadece tanışmaktı desin.Kızın sevgilisi,sevdiği varsa ve bu aralar ilişki düşünmüyorsa şansı yok ama diğer yandan her türlü şansı var arkadaşının ya da kız çok uçuk birisi olabilir yine başıma geldi böyle şımarık kendini beğenmiş bir kız

bu kız hafif ego tatmini yapıyo gibi gelmiş arkadaşa ama çok garanti gibi olmuş konuşmaya gittiğinde daha yakalştıgında bakmaya başlamışlar arkadaşı geldiler demiş utangaç oldugunu sanmıyorum

• uppp
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.