Şimdi Ara

TIP İSTEYİP DİŞE GİTMEK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
8
Favori
5.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yaw olsun zor olsu bu hayatta kolay ne var ha?
    Sen hedefini koy denklik olan uniler daha avantajli ama digerleri de cikarabilir.önemli olan dil gelistirme
    Bu arada siralaman kac

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GYGD G kullanıcısına yanıt
    hocam diş nasıl sizce memnun musunuz ? Ne biliyim nası hissediyorsunuz ? 2 yılda okumuşsunuz aslında ilk sene mesela hiç düşündünüz mü bırakmayı falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben şuan 16~17k da tıp bakıyorum ama biliyorum nasıl eğitimi olacak ne yapacağım ancak kuzenim 21.4k da ve tıp gelmez herhalde bu yıl diyor o yüzden diş bakıyoruz ona da önerileriniz varsa ikimiz de dinlemeye açığız ve 21.4k ya tıp gelme ihtimali nedir?

• Fexorbiyon kullanıcısına yanıt
    Hocam gelebilme ihtimali var. Sanki tıpı okuyacak gibi yazsın.

• olmadıgitti O kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı o hocam. İlgim var ama gerçekten deli gibi mi istiyorum, hayır.

• dişçilerin %99’unu tıp isteyip gelmediği için diş yazanlar oluşturuyor zaten

• kafamda herhangi bir meslek yoktu. geçen sene sıralamam 22k geldi. tıp gelmiyordu ben de diş yazdım. şu an dişte ikinci sınıfa geçtim ve memnunum. tıp okuyan tonla arkadaşım var, onlarla konuşuyorum birçok benzerliği de farklılığı da. zaten ilk 2 sene falan derslerin yarısından çoğu tıp dersleri ve tıp hocaları giriyor. onun dışında pratik dersler de zevkli. sabun falan diyip dalga geçiyor bazıları ama ben zevk alıyorum. tıp ve sanatın içiçe olduğu bir bölüm. büyük bir tıp takıntısı olmayan insanlar genelde bölümde mutlu oluyorlar. sınıfta birkaç kişi hariç herkes tıp gelse tıp yazardı. ama şimdi çoğu dişe geldiği için mutlu. tabii tıpı aşırı isteyen birkaç kişi yeniden sınava girdi ama dişte mutsuz oldukları için değil, tıp takıntıları olduğu için.
  • Şuan öyleyim 23k

• (bkz: ekşi ve donanımdaki ruh hastalarının aşağılık kompleksli beyanları)

(bkz: tıp geliyorken dişe gitmek)

Tabandan giren kişinin dahi Tıp'a yerleşeceği 13 fakülte var. (tıkla.)

Bu arada 23-24K'lık yerleri 16-17K ile yazanları filan hesaba katmıyorum onlara da tıp geliyor

Diş Hekimliği kazanılır, Diş Hekimliği'ne gidilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ribas0 -- 10 Ağustos 2020; 15:49:11 >

• Ribas0 kullanıcısına yanıt
    Ne diyorsun hocam sen?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.