Şimdi Ara

tıp için dershane gerekli mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malatya fen liseliyim arkadaşlar okuduğumu anlarım,sevgili tv internet oyun vb dikkatimi dağıtacak şeylere yeterince doydum,evde oturdum mı çalışabilirim sanırım,hedef inönü tıp sizce dershane gerekli midir sizce
    NOT:sosyal fobi var gidesim yok yani dershaneye ama mecbursam giderim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence şart değil. Fen Lisesi mezunu olduğun için temelinin kuvvetli olduğunu varsayıyorum. Eğer dediğin gibi kendini kontrol edebilirsen kazanırsın elbet. Ancak böyle diyenlerin 10'da 8'i nefsine yeniliyor. Dershane bence vakit kaybı temeli olan insanlar için.
  • mezun değilim 12 ye geçtim temelim de orta üstü

• quote:

Orijinalden alıntı: İmirza_pisztoly

mezun değilim 12 ye geçtim temelim de orta üstü

Kesin git o zaman. Seninki bahane. Düzenli denemeler bile hayat kurtarır. Ben mezunsun sandım.
  • neden kesin git dedin hocam,gitmesem kazanma şansım var mıdır,

• quote:

neden kesin git dedin hocam,gitmesem kazanma şansım var mıdır,

Sonuçta hiç dershane görmemişsin. Muhakkak yararı olacaktır. Denemelerin olması, eksiklikleri kapatmak için ders anlatımların olması, arkadaşlarınla net yarıştırman. %100 şart diyemem ama bence git.
  • Hocam tabiki tıp için kesin dershane diye bir şey yok hatta hiçbir bölümde yok sen ben kendim çalılıcam ve tıp kazanıcam dersen yaparsın tabi.Dershane okayını da iyi değerlendir artışından çok eksissi olmasın vakit kaybı yol falan sıkıntı olabilir bunlar.

• 2016 girişliyim dershaneye gitmedim hamda ilk 12k daydım son 1.5 sene çalıştım sadece.

• Alf4 A kullanıcısına yanıt
    hangi okul?

• Dershane kesinlikle sart hele de tip icin. Bu sistemle kendin bir yere kadar gidebilirsin. Dershanenin ogrenciye verdigi ozguven farklidir.

• dershane iyidir gitmeni tavsiye ederim
  • Hocam sosyal fobini asman icin bile gitmen faydalı olur. Cunku universitede daha cok zorlanirsin. Ayrica dershanedeki sinavlar durumunu gormen icin iyi olur.

• Dershaneye gitmedim tıp geldi ama dershaneye gitmediğim için pişman oldum, okuldaki hocalarımızın çoğu dersi boşladı. Hedefim yüksekti öncelikli olarak yaşadığım şehrin tıpını istiyordum. Konuların çoğunu kendim öğrendim internetten videolar izleyerek. Eksiklerimi pek gideremedim yapamadığım soruları soramadım bu yüzden bence yardım al dershane olur etüt merkezi olur. Ben daha türevdir integraldir ismini bile duymamışken arkadaşlarım onlardan test çözüyordu.

Sonuç olarak herhangi bir tıpı kazanmak için dershane gerekli değil yine kazanabiliyorsun ama yüksek bir hedefin varsa bence git.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIImalwareIII -- 17 Ağustos 2017; 13:24:16 >
  • IIImalwareIII kullanıcısına yanıt
    Hangi okul?

• quote:

Hangi okul?

okulu ifşa etmeyim hocam ama sen malatya fen lisesi demiştin galiba yeşilyurttakiyse senin lisen çok daha yüksek puanla alıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.