Şimdi Ara

TIP FAKÜLTESİNDE LAPTOP LAZIM OLUR MU ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
6.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar notlardır slaytlardır filan lazım olur mu yoksa Masaüstü gamer bilgisayarı toplaticam

• İlla laptop olacak diye bir şey yok. Bir tablet de gayet işini görebiliyor ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haken61 kullanıcısına yanıt
    Hukuka lazım olur mu?

• Ya Bi laptop bi tablet ilk sene almazlar işte :D
  • batubinikk kullanıcısına yanıt
    Hukuğa Lazım olur mu bilmem ben tıp okuyorum. Ama yani düşününce insanlar yıllarca pcsiz okumuş. Şimdi okunmaz diye bir şey yok. Bilgisayarınız olmazsa not ağırlığınız artar. Teknolojinin okulda size tanıdığı tek Rahatlık hafiflik ve ulaşılabilirliktir.

• Bilgisayar okuyacağım babam ne gereği var okulda bilgisayar yok mu diyor. Siz yine iyisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl bu kadar rahatsınız anlamıyorum, ben mr röntgen elektroşok cihazlarını aldım ama eeg için uygun fiyatlı bulamadım önerebileceğiniz site var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

nasıl bu kadar rahatsınız anlamıyorum, ben mr röntgen elektroşok cihazlarını aldım ama eeg için uygun fiyatlı bulamadım önerebileceğiniz site var mı ?

Aliexpresstle var hocam ordan bakabilirsin. Cin mali oldugu icin biraz fazla radyasyon yayiyormus sanirim ama cokta buyuk sikinti olusturacagini sanmiyorum

• şu başlığı açan insan tıp kazanıyosa hepiniz kazanabilirsiniz arkadaşlar rahat olun

• Olmaz olur mu Fifa GTA falan nerden oynayacaz

• Hayır ya LAPTOP MU ALAYIM ÜNİVERSİTEDE LAZIM OLUR MU YOKSA MASAÜSTÜ MÜ
  • lazım tabi tonla slayt pdf video,internetren arastiracagin seyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Vena Portae

şu başlığı açan insan tıp kazanıyosa hepiniz kazanabilirsiniz arkadaşlar rahat olun

• laptopsuz da olur ama laptopla daha guzel olur. slaytlar fotokopide cikmiyor bazen bilgisayardan bakmak gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Revv.0

nasıl bu kadar rahatsınız anlamıyorum, ben mr röntgen elektroşok cihazlarını aldım ama eeg için uygun fiyatlı bulamadım önerebileceğiniz site var mı ?

daha bugün aklıma geldin la bu adam uzun zamandır ortalarda yok başına bi şey mi geldi diyordum....
  • canatan07 C kullanıcısına yanıt
    Kendi evinde okuyacaksan masaüstüde işini görür, ama uzaktaysan laptop şart. İkiside yoksa laptop al derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • canatan07 C kullanıcısına yanıt
    eğer aileni zor duruma sokacaksa alma. Çıktı falan halledersin bir şekilde. Ama alabileceksen al iyi olur bence
  • Telefon kesmiyor bilgisayardan izlemesi daha güzel.
  • İnsan gercekten hayret ediyor

• doğum günün ne zaman söyle sana leptop alacam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.