Şimdi Ara

Tıp,Diş,Mühendislik Arasında Kalmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Döneminde neredeyse sonuna gelmiş bulunuyoruz. Seneye sınava gireceğim. Ve şimdiden bir seyler planlamam lazım diye düşünüyorum. Ders ortalamalarım da deneme netlerim de konu eksikliğime rağmen yüksek geliyor. Lakin tıp,diş ve mühendislik arasında çok fazla kalıyorum.Hiçbiri benim için vazgeçilmez değil ama aralarında çok fazla gidiyorum. Ailede bir Tıp oku baskısı var tabii garanti meslek, para kazanırsın, yükselmek istersen önün açık olur tarzında. Benim ise kararım sürekli değişiyor. Beni kendi bölümleri ve üniversiteleri hakkında bilgilendiren arkadaşlar olursa çok sevinirim.
    Siz değerli arkadaşlarıma birkaç sorum olacak
    1- Bu mesleklerin çalışma olanakları nasıl? İş olanakları nedir?
    2-Tıp okuyan arkadaşlar psikolojilerinj nasıl ayarlayabiliyorlar? Anksiyete gibi durumları oluyor mu? Sonuçta psikolojik olarak yıpratan bir meslek gibi duruyor.
    3-Diş Hekimligi okuyan arkadaşların DUS sonrası durumları nasıl? DUS'tan sonra devlete atanılabiliyor mu? Veya diş hekimlerinin iş problemi var mı?
    4-İyi bir mühendis olabilmek için neler yapılmalı?
    5-Yukarıda saydığım bölümler ile ilgili tavsiye edebileceğiniz üniversiteler var mı?
    Şimdiden teşekkürler! :)

Not:
    Ort TYT:91 Net
    Ort 11.sınıf denemeleri:60 küsür
    OBP:93-94

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andac14 -- 31 Mayıs 2019; 22:20:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.