Şimdi Ara

TİP 31 kaç metre led kaldırıyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar forumda bununla ilgili çok konu var biliyorum ama hiç birinde detaylı bi sonuç yok benim sorum şu ben pc de sese duyarlı led yapıcam ledlerin boyları şöyle 45 cm mavi+30 cm beyaz+30 cm yeşil+35cm kırmızı+11cm yeşil+35 cm kırmızı şeklinde transistör bunu kalırımı yanmadan ısınmadan bide benim 12 wolt adaptörün üstünde input 0.2A output 1.0A yazıyor bu adaptör kaldırırmı cevap verirseniz çok sevinirim çünkü hiç bi yerde bulamıyorum

• Hkfdserty H kullanıcısına yanıt
    ben 5 metrede denedim sıkıntı olmadı
  • elindeki adaptör o kadar ledi yakamaz
    tam hesabını hatirliyamiyorum ama 5 amper kaldırır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş seninki benimkinin aynısımıydı ?
  • @warpchain amperin az olması yakmaz anlamına gelmez ışığı yüksek ampere göre parlak olmaz sadece

@Hkfdserty 2 amperlik modem adaptörüyle kullandım
  • ha yok ben parlak olmasını istiyrum şuan metre 2. 5 metreye çıktı kaç amperlik lazım söylersseniz sevinirim gidip onu alayım birde tip 31 ile bir sııntı olmaz değilmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hkfdserty

ha yok ben parlak olmasını istiyrum şuan metre 2. 5 metreye çıktı kaç amperlik lazım söylersseniz sevinirim gidip onu alayım birde tip 31 ile bir sııntı olmaz değilmi

http://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/5-amper-serit-led-adaptoru-5a-kamera-trafosu-192634983#product-information

bundan al ozaman
  • 2. 5 metreyi çalıştıracak adaptör yokmu pirize takılan
  • Hkfdserty H kullanıcısına yanıt
    kardeşim adaptör bu işte hepsi prize takılıyo
  • amper yeterli olmayınca adaptör ısınır led e gerekli volt u veremiyecegi için parlak yanmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.