Şimdi Ara

TİME SHİFT-JERİCHO-SOFORTUNE-AIRBORNE-BLACK SİTE AREA 51-TURNİNG POİNT (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • airborne haricinde hepsini xbox da oynadım gerçekten de buradaki yorumlarda da belirtildiği üzere, s. of fortune baya kötü bence, keza black site da çok kötü hayır oyunlarda hem grafikler kötü hem de nişanlama sistemi filan oysa COD4 de ne kadar mükemmel yau

timeshift hem konusu hem oynanabilirliği hem de grafikleri açısından yukarıdakilere fark atıo baya zewkli zamanla oynama olayı, kullanışlı yapmışlar baya

jericho ya gelirsek grafikleri mükemmel bence oyun baya bir zor, az biraz baktım daha tam olarak başlamadım ama yine yukarıdaki oyunlara göre kat kat daha güzel ..

listedeki en bomba oyun timeshift ama
  • jericho zor derken nasıl zor mesela
  • Abim almis MoH Airborne yi 5 dk. zor dayandim oyuna hiç hosuma gitmedi
  • belki oyunun başları diedir ama yaratıklar filan hemen atladılar üzerime kaçamadan baya bi öldüm paso ama dediim gibi max. 5-6 dakkalık tecrübe oyun çalışacakmı die bakarken oynadım ölesine daha tam randımanlı başlamadım yane, ama diyeceğim şu ki öle çantada keklik bi oyun diil yabancı forumlarda filan da zorluğundan bahsedilmiş zaten
  • Vallahi JERİCHO'yu HARD modunda bitirdim(xbox 360'da)tadı damağımda kaldı.Karakteristik özellikler çok iyi, karakterler çok iyi, mekanlar çok iyi, grafikler çok iyi.Sadece düşmanların bazıları basit olmuş ama o kadar değil.
  • anladım zorluğu bazen düşmanın çok sayıda üzerimize gelmesi o zaman o sorun değil hep fps oynarım ve gamepad dan başka birşey ile oynamadım hiç zaten dedim boss lar felanmı var acaba insanı delirten bende bi 20 dakka felan oynadım denemek için sadece zaten
  • ne kadar sürdü bitirmen ??

ya arkadaşlar yeri değil de bişi sorcam hazır konuşuoken, avatar seçtim bilgisayarımda yüklü olanlardan bir adet, kb si filan da istenilen küçüklükte, onay bekleyeceksiniz mail olarak gelecek filan dedi 2 gün oldu hala ses yok bi aksaklık mı oldu acaba yoksa resim yükleme olayı kalktı mı yeni kullanıcılar açısından bilgisi olan war mı ??
  • bu arada ut3 ü de ps3 de denedim oyun diğer fps lere göre çok çok hızlı onu belirteyim eleman bayağı hızlı koşuyor grafikleri felan çok güzel elemen ölü taklidi yapıyor tek tuşla tekrar tuşa basınca ayağa fırlıyor akrobatik hareketlerle
  • resmi iyce kırptınmı 64x64 mü ne öyle birşey yapmaz lazım resimi kilobaytı felan kalitesi bayağı düşürmek gerekli mail konusunu ise yeni duyuyorum enden bende olmamştı öyle birşey
    quote:

Orjinalden alıntı: renzokuken

ne kadar sürdü bitirmen ??

ya arkadaşlar yeri değil de bişi sorcam hazır konuşuoken, avatar seçtim bilgisayarımda yüklü olanlardan bir adet, kb si filan da istenilen küçüklükte, onay bekleyeceksiniz mail olarak gelecek filan dedi 2 gün oldu hala ses yok bi aksaklık mı oldu acaba yoksa resim yükleme olayı kalktı mı yeni kullanıcılar açısından bilgisi olan war mı ??
  • hmm okedir ben tekrar bi deniim o zaman belki bi hata yapmışımdır resmi kırparken ..

teşekkür ederim
  • rica ederim sanırım çözünürlük 64x64 e düşecek ve kilobaytıda en fazla 5 kilobayt gibi olunca sorunun kalmayacak
  • walla kendi resmimi yükleyemedim hep hata werdi ben de hazır avatarlardan birini seçtim çözene kadar idare edecez artık
  • benim resim mesela 2017 bayt ve 64x49 piksel
  • photoshop la filan mı düzelttiniz boyutunu ?? ben paintte uzat - eğ konutunu kullanarak yaptım 64x48 1,7 kb ama dosya çok büyük dio gene de..
  • ilk önce resimlerime giriyorum resmi tıklayıp microsoft office picture manager ile birlikte aç yapıyorum sonra orda sol üstte resim seçeneğini tıklayıp resmi kırp seçeneğinden piksellerini felan düşürüyorum hatta hayatımda ilk defa bir resim üzerinde oynadım avatar yaparken
  • İnternetde RESİZE PİCTURE diye arat bulursun.Ben hep kullanıyodum.
  • hmm sağolun arkadaşlar, forumun istediği boyutlara küçültüorum hem büyüklük hem de kb olarak ama hep hata werio yükleme sırasında, heralde forumda bir problem war bu konuda, daha sonra tekrar denerim artık
    teşekkürler tekrar !!
  • jericho oyununu da bitirdim sayılır forumdan SPY dir sayesinde gerçi son bölümde bıraktım en son half life a başlayınca açmak gelmedi içimden ama oyun hakikaten baydı yani çok sıkıldım oyundan bitirip çok beğenen varmı hakikaten bu oyunu
  • Son BOSS hariç oyunu çok sevdim ben ve ilerki zamanlarda bir daha bitireceğim başka karakterlere ağırlık vererek oynayacağım ama keşke HARD değilde DİE HARD modu olsaŞimdi yine HARD'da oynarsam çok kolay gelecek.Bende pis bir huy var; küçüklükten beri her oyuna hard'da başlarım ve bitince(kasarım tabi biraz)eğer EXPERT modu felan olmazsa kalıyorum öyle :p
  • son boss u nasıl hallettin peki
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.