Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (320. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
39.775
Cevap
419
Favori
3.764.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2010 yenileme YapıKredi 857 TL

Araç değeri 61.500 TL

quote:

Orijinalden alıntı: virgaba

Arkadaşlar kasko bedeliniz ve hasarsızlık oranınız nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

2009 T&F ilk yıl Eureka 1536 TL

Araç değeri 61.500 TL

quote:

Ben de geçen yıl Axa sigortaya 850 TL civarına yaptırmıştım. Bu yıl Anadolu'dan 783. Aynı sigortacı. her yıl aynı şartlarda hepsinden rakam çıkarıp soruyor. uygun olanından devam ettiriyorum ben de uyduruk firma olmaması kaydıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autograph -- 22 Haziran 2010; 11:12:39 >
  • merhaba arkadaslar , vitesgeçişlerden hemen sonra meydana gelen bu ciyk sesi ile ilgili bir gelişme var mı?
    su pompası değiştiği halde ?
  • benim değişti 2000 kmdir ses yok. önce de zaten çok azdı ama hazır bakıma girerken değiştirmelerini rica etmiştim.
  • selamlar arabasina sonradan alarm taktiran varmi? cenmax yada desi dusunmustum ama dogusdan sorun oldugunda arabaniniz garanti disinda kalir dendi kendileri vw nin onay verdigi cobra marka alarmi takiyorlarmis tabii cift kati fiyata. bir sorumda ziebart dan diomond gloss boya korumayi %25 indrimle 350tl ye yapicaklar faydasi olurmu ne dersiniz?
  • Merhaba Virgaba,

Önceki kumaş döşemem ile şimdi ki deri döşemem arasında rahatsız edici bir fark hissetmedim. Deri döşemeden gayet memnunum, kumaşta ne kadar terliyorsam deride de yaklaşık aynı. Üstelik 1 gün önce de uzun yoldan geldim, Mersin'e gitmiştim.
    Bence gayet kullanışlı ve şık oluyor.

quote:

Arkadaşlar merhaba...Deri kolduklu tigu kullananlara sormak istiyorum...havalar ısındı artık, terleten deri koltuklarınıza karşı ne tür bir önlem alıyorsunuz ?
  • FRESHTIGU ve TIGU777,

Araçlarınızı güle güle kullanın. İsim ve araçlarınızı üye listesine ekledim.

Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    İyi sürüşler

quote:

Orijinalden alıntı: Tigu777

Herkese merhaba 20 gün önce Beyaz FF ile tiguan sahipleri arasına katıldım, forumumuzu baştan okumaya başladım benide kulübe katarsanız sevinirim tecrübelerimizi paylaşmak dileğiyle tüm babaların babalar gününü kutlarım Saygılarımla...
  • Şehirdışındaydım yeni döndüm arkadaşlar.
    Bir kez daha Tiguan ile uzun yol seyahatinin ne kadar güzel olduğunu anladım. Çok rahat ve konforlu bir yolculuk yaptık ailece.

Yol müsait olduğu için otobanda biraz hız yaptım açıkçası, ya da şöyle desem daha doğru olur genelde sol şeritten gitmek zorunda kaldım
    Ama çok kontrollü yaptım hızı, öyle gözükara bir şekilde değil, kızmayın sakın
    Çok yüksek hızlarda bile güvenli bir sürüş hissi veriyor aracımız. Kısa bir süre düz otobanda 200 Km/h hızla kullandım, rahatlıkla da daha fazlasını kaldıracak performans var ama psikolojik baraj gibi ben geçmek istemedim. Nereye kadar gidiyor diye denemedim yani.
    Ama genel olarak 160-180 km/h aralığında kullandım otobanda ve rampalarda da 150-160 gittim.

Tabi böyle kullanınca yakıtı sorgulamaya gerek yok sanırım.

Bir ara ön yolcu koltuğunda oturan babamdan hızı tahmin etmesini istedim: 90-100 dedi. O anda 160 km/h ile gidiyordum. Hızı da belli etmiyor.

Genelde hızlı kullanmam, bu kez biraz da kaplanı hissetmek istedim sanırım

• benide kulübe eklermisiniz rica etsem: TIGUAN 1.4TSI 4MOTION
  • sayın @airman737,
    Kullandığım otoparkta bahçe içi çok fazla ağaç ve kuş var ,kuş pisliği biliyorsunuz
    boyanın düşmanı,bu nedenle geçen sene yaptırmıştım,bu senede yenilemesini tekrar
    yaptırdım.Ayrıca uzun yol dönüşlerinde eski aracımda çıkmayan lekeler olurdu yıkamada,
    ama şimdi bu aracımla uzun yol dönüşü ilk yıkamada araç pırıl pırıl oluyor,kendi adıma
    yararını gördüm diyebilirim.

quote:

Orijinalden alıntı: airman737

... ziebart dan diomond gloss boya korumayi %25 indrimle 350tl ye yapicaklar faydasi olurmu ne dersiniz?
  • Merhaba, güle güle kullanın aracınızı, ekledim siz de üye listesine S&S olarak. Farklı ise donanımınız belirtin lütfen.
    İyi sürüşler

quote:

Orijinalden alıntı: cestvrai

benide kulübe eklermisiniz rica etsem: TIGUAN 1.4TSI 4MOTION
  • astramastra tesekkurler. bende ziebart yaptiricam gibi gozukuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

2009 T&F ilk yıl Eureka 1536 TL

Araç değeri 61.500 TL

quote:

bilgi için teşekkür ederim...

2009 ile 2010 yılı arasında yarı yarıya bir indirim almış göünüyorsunuz...hasarsızlık 0 dan %30 a bile çıkmış olsa farkı açıklamıyor...çok güzel fiyat gerçekten...bir yapıkrediye de sorayım bakalım...
  • Çok sevdiğim bir abim az önce Toyota RAV4 aldı. 2.0 benzinli Extra modelini. 80.000TL'ye aldılar.
    Xenon far, ön tampon altı koruyucu, tavan barları vs hediye edildi.

Tiguan'a baktık benim aracımı kullandı beğendiler ama eşi otomatik vites şartı koştu.
  • Selam arkadaşlar... 2-3 Gündür Bu elektronik el freniyle ilgili problemlerim var bilmiyorum başınıza geldimi ama... Cumartesi günü olağan şekilde aracım ile dolaşıp gezdikten sonra garajıma park edip çıkdım..

Pazar sabahı aracımı yıkatmaya götürecekdim ama şok bir durum ile karşılaşdım.. Elektronik el freni aşağıya inmiyor kendini bırakmıyordu.. Butonun altına bir pislik veya toz kaçmışdır ondan dolayı açılmıyordur diye etrafını temizledim ama aynı..Çok zor basınca kendini bırakıyor açılıyor.. Yukarı çekerken bir sorunla karşılaşmıyorum ama kendini bırakmıyor. Cumartesi gününden beri sorunu yaşamaktayım.
  • quote:

Orijinalden al�nt�: Night_Fox41

Selam arkada�lar... 2-3 G�nd�r Bu elektronik el freniyle ilgili problemlerim var bilmiyorum ba��n�za geldimi ama... Cumartesi g�n� ola�an �ekilde arac�m ile dola��p gezdikten sonra garaj�ma park edip ��kd�m..

Pazar sabah� arac�m� y�katmaya g�t�recekdim ama �ok bir durum ile kar��la�d�m.. Elektronik el freni a�a��ya inmiyor kendini b�rakm�yordu.. Butonun alt�na bir pislik veya toz ka�m��d�r ondan dolay� a��lm�yordur diye etraf�n� temizledim ama ayn�..�ok zor bas�nca kendini b�rak�yor a��l�yor.. Yukar� �ekerken bir sorunla kar��la�m�yorum ama kendini b�rakm�yor. Cumartesi g�n�nden beri sorunu ya�amaktay�m.

geçmiş olsun olmadık yerde kalmadan hemen problemi gidermek gerek. :(

• sonunda bugun aldum arabamı. gerçekten muhteşem bi araba. keyfi bambaşka:D tiguyu düşünen arkadaşlar hiç düşünmeyin direk alın:D golf5 te kaliteydi ama bu daha bi başka vw kalitesi:D ps 747 ile aranızdayım arkadaşlar . ismimi Çağdaş Tunç olarak listeye eklerseniz sevinirim:D

Tiguan 1.4 150 HP F&F 4x4
  • Çağdaş hoşgeldin kulübe :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night_Fox41

Selam arkadaşlar... 2-3 Gündür Bu elektronik el freniyle ilgili problemlerim var bilmiyorum başınıza geldimi ama... Cumartesi günü olağan şekilde aracım ile dolaşıp gezdikten sonra garajıma park edip çıkdım..

Pazar sabahı aracımı yıkatmaya götürecekdim ama şok bir durum ile karşılaşdım.. Elektronik el freni aşağıya inmiyor kendini bırakmıyordu.. Butonun altına bir pislik veya toz kaçmışdır ondan dolayı açılmıyordur diye etrafını temizledim ama aynı..Çok zor basınca kendini bırakıyor açılıyor.. Yukarı çekerken bir sorunla karşılaşmıyorum ama kendini bırakmıyor. Cumartesi gününden beri sorunu yaşamaktayım.

Birde frene basarak indirmeyi deneseniz...

Yorgundemokrt güle güle kullanın aracınızı...

• teşekkürler:D
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.