Şimdi Ara

***TIGUAN KULÜBÜ*** 500+ kullanıcı üye... (1693. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
39.775
Cevap
419
Favori
3.764.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16911692169316941695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bilgilendirici mesajlarınız için teşekkürler. Malum sitede yapmış olduğum aramalarada 55bin civarına 2011-2012 daha donanımlı araçlar buldum fakat bu fiyatlara çıkmayı pek düşünmüyorum. Bu arada arkadaşımla yaptığımız son pazarlıkta aracı enson 48bine bırakabileceğini söyledi ortalama lpg ile 50 ye mal olacak. Makyajlı kasası için 7-8bin fazla bi tutar değil ama bu fiyat için bile 15bin kredi çekeceğim daha fazlası kafamı karıştırıyor. Şimdi son karar olarak tiguan alacağız bu kesinleşti. Ama 48.000 e 2008 modelmi yoksa 55.000 e 2012 modelmi kafamız karıştı iyice. İkiside çok cazip geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cemali44 kullanıcısına yanıt
    Makyajlı kasa tercih edebilirseniz daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: cemali44

Arkadaşlar bilgilendirici mesajlarınız için teşekkürler. Malum sitede yapmış olduğum aramalarada 55bin civarına 2011-2012 daha donanımlı araçlar buldum fakat bu fiyatlara çıkmayı pek düşünmüyorum. Bu arada arkadaşımla yaptığımız son pazarlıkta aracı enson 48bine bırakabileceğini söyledi ortalama lpg ile 50 ye mal olacak. Makyajlı kasası için 7-8bin fazla bi tutar değil ama bu fiyat için bile 15bin kredi çekeceğim daha fazlası kafamı karıştırıyor. Şimdi son karar olarak tiguan alacağız bu kesinleşti. Ama 48.000 e 2008 modelmi yoksa 55.000 e 2012 modelmi kafamız karıştı iyice. İkiside çok cazip geliyor

Merhaba. Gönül isterki yüksek modelli az km li bir araç alın fakat tabiki de bütçeyi de çok zorlamamakta, kademeli geçmekte fayda var diyebilirim. Öte yandan LPG sistemine sadece 2.000 tl ayırıyor olmanız bu konuyu çok detaylandırmadığınızı düşündürebilir. Aşağıdaki adresi incelemenizi ve dikkatli karar vermenizi tavsiye ederim. İyi günler diliyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_64046496/mpage_68/tm.htm

• Selam arkadaşlar, az önce bayiden çıktım. Ellerinde 1.4 manuel longue metalik renk bir araç kalmış, ellerindeki son iki araçtan birisi. Fiyat olarak 88.000 TL verdiler. Sizin fikrinizi almak istedim ne dersiniz alınır mı. En son aracın 2005 opel astra 1.3 dizeldi, yakıt olarak beni çok üzer mi bilemedim. Cevaplarınız için teşekkürler. (Konu olarak da açacağım)

• aliatabak_ kullanıcısına yanıt
    Ortalama 7.5 lt civarı yakar buna göre hesap yapın hocam dizel 1.3 astra gibi olmaz tabiki yakıt

• Hocam yani ayda aşağı yukarı 150-200 kö yapan bir insanım şehir içi, aylık benzin giderim ne olur ortalama tl olarak. Litreden hiç hesap yapmadım dizelde çünkü, yani aşağı yukarı beni ne kadar bi fark bekler

• aliatabak_ kullanıcısına yanıt
    Hocam ayda 200 km hiçbişey değil manuel tiguan ortalama 33 kuruş yakar ben aracımı mart ayında aldım şu an 9500 kmde ayda ortalama bin km yapıyorum araç 160 bg dsg 9-10 lt arası ortalama yakıyor

• Arkadaşlar liste fiyatlarinda indirim mi oldu son 10 gün içinde?

• altinok A kullanıcısına yanıt
    Evet liste fiyatları düştü ayrıca yüzde 6 indirim var galiba

• Lounge modeli secildiginde cam tavan, led farlar, bluetooth telefon gibi aksesuarlar da alinmis oluyor mu yoksa onlar ekstra mi paraya alınır?

• Teşekkürler
  • Longue de hepsi standart, kaç şira fiyat aldınız ?

• Fiyat almadım sadece araştırma surecindeyim.

• Arkadşlar yaptığım araştırma ve gözlemler neticesinde Tiguan'ın 1.6 dizel fiyatını beklemeye karar verdim, çok oahalı olursa golf dizele yöneleceğim, hakkımızda hayırlısı bakalım.

• Hocam bence GLA ne olduğu belli olmayan bir araç ne yerden yüksek ne içi geniş a serisinin biraz kaslı hali gibi duruyor ve gereksiz pahalı benim kanaatim
    Premium sınıfa geçiş yapayım diyorsanız ikinci el q5 xc60 glk yada x3 bakılabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mand1ra_Hekimi -- 23 Kasım 2015; 18:11:02 >
  • 2011 55 bıne araç bulamadım ben.. Forumda marka fanatikliği fazlaca var.

ben tarafsız olarak aracı ınceledıgımde kokpıt kısmının sade ve gösterişsiz olması dışında bır sıkıntı goremedım..

yakıt sarfıyatı fazla olması zaten normal ..

makyajlı kasa fark ne var bır yardımcı olabılır mısınz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx500 -- 23 Kasım 2015; 19:11:55 >

• altinok A kullanıcısına yanıt
    Led farı sormadım ama Cam tavan,katlanır yan aynalar dahil. Start stop (başlatma), Geri görüş kamerası dahil değil. Bu arada aracın büyük LCD ekranını mp3 çalar için kullanmak zorundayız.Navigasyon yok istenirse 5600 lira ek masrafla 2 ay sonrasına araç teslim edebiliyorlarmış.
  • fx500 F kullanıcısına yanıt
    Mrb, makyajlı kasa 2012 modellerde başladı, farkı; 2012 den önceki araçlarda sis farları ön kısımları camla kapanmamış, 2012 kapanmış, galiba toz toprak toplanmaması için, 2012 araçlar yan ve iç mekanda nikelaj kullanıldı, birde 2012 araçlarda 4x4 ps gücü en fazla 150 idi, bunu 160 a çıkardılar, şuan itibari ile yine 150 ps ye dönüldü. Birde motorda ufak defek değişiklikler yaptılar.Bunun haricinde bir fark yok.
  • 1080p kullanıcısına yanıt
    5600 Tl navigasyon için para istiyorlar, pehh.

Valla bu fiyatlara çıkmışken QQ da aklımı çelmiyor değil, full olanını 118-120 arasına veriyorlar. Dizel otomatik, nasıl bir karar verecem bilemedim.
  • 
Sayfa: önceki 16911692169316941695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.