Şimdi Ara

Tier 4 Para kasmak icin tank onerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar gerek ana konuda gerek internette aradim ama bulamadim elimde kv-1 var 8-16k birakiyor ama yetmiyor tier 5 alacak param yok iyi getirisi olan tank onerebilirmisiniz? ,
    simdiden herkese tesekkurler iyi oyunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Matilda tier 4 savaşlarında dehşet

• M3 Lee var bende herşeyini full açtım gayet iyi tank bence. Tek sıkıntısı taretinin olmaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 30 Haziran 2014; 10:18:21 >
  • Kaç oldu yazdım yine yazıyorum. Tier 5 ve aşağısı her zaman para kazandırır! Para bankası denilen tanklarda bellidir. Stug III, KV-1, Hetzer, kafidir. Hatta sadece Kv-1 tek başına iyi oyun ile kolaylıkla idame eder sizi.

Şimdiden param yetmiyor az geliyor derseniz sizin işiniz zor.

Tavsiyem, paranız var ise pre tank almanız. Düşük tier bile olsa Kv-1 ve alacağınız bir pre tank ile iyi ekonomi yaparsınız. Yani en azından ben öyle yaptım herhangi bir sıkıntı yaşamıyorum.

İYİ OYNAYIN! hemen ölmeyin..
  • arkadaşlar m3 lee deyim şu an.

para kasmak için Şörmın mı yoksa T1 Heavy mi gideyim?
  • Bugün M3 Lee'den M4 Sherman'a terfi ettim bende. Tank çok yavaş gidiyor yeni motor takacam bugün. Zırh kalınlığı ise M3 ile aynı. Şuan tankda 75mm m3 top takılı ama isabeti çok kötü aynı top M3'de var onla daha iyi vuruyorum Mürettebatı eğitecem. Kısacası tanka bayağı bir para basmam gerek.
  • KV1 i satip SU85 Aldim Mur. %90 Sizce 100k param ile kamuflaj alsam mi ? Veya baska bir perk ?

• Kv-1 satıp su-85 almak. Yahu satmadan al? KV-1 satılır mı hiç? Bu ne acele ve bu neyin acelesi?

Ne kamosu? ne perki?

Acele ile olmaz yahu.. TD skill/perklerine göre değerlendirme yap. su-85'e değil o dalın en sonundakine göre ;)
  • kesinlikle t 1 Heavy diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saRCop

Kv-1 satıp su-85 almak. Yahu satmadan al? KV-1 satılır mı hiç? Bu ne acele ve bu neyin acelesi?

Ne kamosu? ne perki?

Acele ile olmaz yahu.. TD skill/perklerine göre değerlendirme yap. su-85'e değil o dalın en sonundakine göre ;)

Hayraniyim o Seriye Oyuna baslarken aklimfa rus td ve alman tiger ailesi vardi rus td tamamlandi alman kaldi onuda acacagim insallah

• O zaman başlık yanlış. neyse sevindim, bende aynı zevkine oynayanlardanım. İYi oynarsan,oynayabilirsen her tierde para var evet zorda olsa var lakin garajda bir kaç tier 5 yada pre tank yeterli olmakta ;)
  • quote:

Kv-1 satıp su-85 almak. Yahu satmadan al? KV-1 satılır mı hiç? Bu ne acele ve bu neyin acelesi?

Ne kamosu? ne perki?

StugIII daha iyi. 3.80sn ile sıkar. Kamosu harikdır görünmeden kv-1s avlamışlığım var. Daha sonra f*ck you hacker yazdı 2.5k dmg vurunca 20-25k kar edersin

• Hetzer + HE mermi ile 4. ve 5. seviyedeki tanklara tek atıyorum ,Çok hoş oluyor denemelisin.
  • quote:

O zaman başlık yanlış. neyse sevindim, bende aynı zevkine oynayanlardanım. İYi oynarsan,oynayabilirsen her tierde para var evet zorda olsa var lakin garajda bir kaç tier 5 yada pre tank yeterli olmakta ;)

sevdigin tankla daga iyi oynuyorsun hocam gerisi hikaye tiger t8 olmasa kasicam :(
    @leonidas
    Hangi topu kullaniyorsun hocam olmadi alman td kasayim
    @Asik Genc
    Stug İyi tabikide on zirh filan :) Ama SU-85 in Sekli yeter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PC_Bros2000 -- 2 Temmuz 2014; 14:29:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PC_Bros2000

quote:

O zaman başlık yanlış. neyse sevindim, bende aynı zevkine oynayanlardanım. İYi oynarsan,oynayabilirsen her tierde para var evet zorda olsa var lakin garajda bir kaç tier 5 yada pre tank yeterli olmakta ;)

sevdigin tankla daga iyi oynuyorsun hocam gerisi hikaye tiger t8 olmasa kasicam :(
    @leonidas
    Hangi topu kullaniyorsun hocam olmadi alman td kasayim
    @Asik Genc
    Stug İyi tabikide on zirh filan :) Ama SU-85 in Sekli yeter

Hetzer ve stuga 10,5 cm olan topu takar ve he mermiler kullanirsan kendi tier ve altindakilere bazen tek atabiliyorsun.

• PC_Bros2000 P kullanıcısına yanıt
    Howitzer topu hocam.
    Alecto da iyi deneyebilirsiniz.

• Evet, alectoda tierinde enteresan işler yapabilen eğlenceliktir,aynen katılıyorum atlamışım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.