Şimdi Ara

THY Pilotluk eğitimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben thy pilotluk eğitimi için bikaç haftadır araştırmalar yapıyorum fakat net birşey belirmedi kafamda hala birleşmeyen parçalar var mesela
    Lise bittikten sonra üniversitede 4. yıllık okumak mecburimi meslek liselerinden 2 yıllık direk geçişten sonra askerliği bitirip bu işe girebiliyormuyuz?
    Göz seviyem miyop fakat doktor dinlendirici gözlük verdi bende gözlük takıldıkca göz tembelleştiği için takmıyorum daha cok alısmaması için bu sizce engellermi?
    Boyum 177 kilom 65 Boy kilo ortalamam 20,7
    İngilizce seviyesi hakkında herhangi bir sınava tabi olmadıgım için seviyemi bilmiyorum fakat okuldaki ingilizce dersleri bana basit geliyor

ama en cok kafamı kurcalayan şey üniversite ve sağlık raporu 1.5 senedir sigara içiyorum fazla sigara tüketmiyorum fakat kücükken bronsit aslım geçirmişim suanda bunla ilgili pek sorunum oldugunu soyleyemem alerjik bronşit veya aslım değildi, oyuzden sorun cıkarırmı bilemiyorum. üniversite olarak büyük ihtimalle direk geçiş 2 yıl olucak bu engellermi para sorun değil sadece hayalım olan göklere ulaşmak istiyorum. Cevaplarınız benım için cok değerli gerçekten yardımlarınızı bekliyorum.

• mühendislik mezunu olman gerekiyor diye biliyorum.
  • bazı sitelerde mühendislik bazı sitelerde iste 4 yıllık mezun olmak gerektıgı yazıyor, bu işin içinde olan yardımcı olabilicek varmı :S
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.