Şimdi Ara

Thrustmaster TX Leather Edition + SF1000 Addon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Thrustmaster TX Leather Edition + SF1000 Addon

Selamlar, sistem değişikliği sebebiyle elimdeki seti satıyorum. Thrustmaster TX Leather Edition (Kasım ayında almıştım aldığım gibi de duruyor üzerinde toz dahi yok diyeyim.) Bir de Haziran ayında SF1000 Almıştım F1 22 oynarım diye ama onu da oynamak kısmet olmadı SF1000 Sıfır yani cidden sıfır jelatini üzerinde ve halen kutusunda. Özetle iki ürün de eşe dosta gidecek ürünlerdir, gönül rahatlığı ile alıp kullanılabilir. SF1000 Gelbura' üzerinden alındı ve 2 Yıl garantili, TX ise Amazon.com.tr'den alındı ikisinin de tabi faturası mevcut. Niyetim Bundle olarak satmak Bundle için istediğim fiyat 20Bin TL. Ayrı almak isteyenler için TX Leather 11 Bin TL - SF1000 Add On 10.500 TL. Fiyat konusunda yine yardımcı olmaya çalışırım yeter ki Letgo pazaro gibi anormal teklifler olmasın. Sağlıkla kalmanız dileğiyle.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 11000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 10 Haziran 2024 Satıldığı Şehir : Antalya Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Ürün halen satılık mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.