Şimdi Ara

Thrustmaster T500RS İceleme (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
12.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanforum

Slm arkadaşlar bende sıfır gibi hebuz3–5 defa kullandığım set var cok uygun fiyata bırakıcam sahibinden ilan no: 168811648 ihtiyaçtan acik satıyorum

hayırlı satışlar hocam

Bende T500 RS getirtmeyi düşünüyorum yurt dışından ama gümrük sorunu olur mu diye hiç cesaret edemiyorum. Siz yurt dışından kargo ile mi getirttiniz yoksa bir tanıdığınız kendi özel olarak mı getirdi , bu konuda biraz bilgi verirsiniz sevinirim.

Bana sadece direksiyon ve pedal kısmı lazım hocam , THR8S SHİFTER ve whell stand pro yı hiç düşünmüyorum ama siz de set olarak satıyorsunuz o yüzden o fiyat beni çok aşar.
  • Hocam merhaba pm attım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanforum

Hocam merhaba pm attım.

Bende bir pm alayim aynisindan bende merak ediyorum. Gerci neden pm atyoruz onuda anlamadim ama

• evet burdan gidebiliriz urunu amazondan getirttim vergisi kargosu dahil 2200 maal oldu whell stand pro ilede 2600 tuttu yine gumruk tabiki 220 yazdım ilanıma sahibindende var 1600 standsız vericem acil paraya ihtiyacım var 3–5 defa kullanıldı sıfır ayarındadır ciddi alıcılar bekliyorum

• serkanforum S kullanıcısına yanıt
    ciddi alıcıyım size pm yolladım eğer hala satmadıysanız direksiyonu
  • Bende düşünüyorum bunlardan
  • Direksiyon setimi (T500RS + TH8RS) komple satiyorum. Sifir ayarindadir. Ilgilenenler, sahibinden.com'da actigim ilani inceleyebilirler;

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-aksesuar-cok-cok-az-kullanilmis-thrustmaster-t500rs-ve-thrustmaster-th8rs-183992059/detay/

Pazarlik icin 1,500 lira teklif etmeyin. 1 aydan once 1,500'lere inmeyi dusunmuyorum, 1,700'den arayan ve soranlar cok oldugu icin.
  • Direksiyon setimi sattim. Haber vermek istedim.
  • vala hacı ben 3 ay önce thrustmaster t300 rs aldım gelbura.com dan 2 pedal var ama hassasiyet açısından bu üründen daha iyi diyebilirim :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.