Şimdi Ara

Thrustmaster'dan Gran Turismo Sport İçin Yeni Direksiyon Seti (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
4
Favori
4.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Çıkartmazlar bence o fiyatlara kime satacaklar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • g25'leri bu nesilde kasten patlattıklarından beri ne gran tursimo oynuyorum nede yeni cihazlara bakıyorum. Totoşlar çok büyük kazık attılar zamanında dünyanın parasını verdik daha ömür boyu ne gran tursimo oynarım nede yeni bir direksiyon seti alırım
  • logitech'in playstation 3'te çalışan driving force gt'si gibi playstation 4'te çalışmayacaktır

gezegendeki en büyük şerefsizlik kalleşliktir

bu da playstation 5 çıkınca çalışmaz

direksiyon falan almam ben artık yazık günah
  • defected kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum adamlar resmen dalga geçti Playseat + G27 sırf GT oynamak için almıştım. Ps4'e geçince resmen çöp oldu elimden geçen ay çıkardım hepsini, oyun desen Ps4 te oynayabileceğim yarış oyunu yok bu zamana kadar adam akıllı bir yarış oyunu çıkmaz mı, gerçi çıksa da direksiyon felan almam bu saatten sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AYIBOGAN -- 23 Haziran 2017; 23:29:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

g25'leri bu nesilde kasten patlattıklarından beri ne gran tursimo oynuyorum nede yeni cihazlara bakıyorum. Totoşlar çok büyük kazık attılar zamanında dünyanın parasını verdik daha ömür boyu ne gran tursimo oynarım nede yeni bir direksiyon seti alırım

G25 i geçtim, bende G27 vardı. Cillop gibiydi. İsyan ettim valla.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.