Şimdi Ara

THOR VS SUPERMAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
4.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce kim alir beyler bence ilk hallerinde supo alir ama olayin icine zirh vs falan girince thorun alacagini dusunuorm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Thor kazanır zırha gerek yok
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Yok hocam be normal halinde alamaz dc vs marvel serisinde alamiyordu normalde de alamaz bence.Ama asgard isciligi girince zirhlarin icine belki alabilir onda da emin degilm ama supo prime var cunku

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Yok hocam be normal halinde alamaz dc vs marvel serisinde alamiyordu normalde de alamaz bence.Ama asgard isciligi girince zirhlarin icine belki alabilir onda da emin degilm ama supo prime var cunku

O seri non canon yani bir geçerliliği yok

Bu son thor serisini dikkate almazsak ki almak istemiyorum thor ne hale geldi Thor vs new 52 superman karşılaşmasını thor alır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 19 Mayıs 2017; 13:52:9 >
    Rebirth suponun alacagini dusunuorm bakalm doomsday clock onayi verildi orda goruruz supo efsane mi gazoz mu

• Dc fanıyım fakat tüm özelliklerle thor alır diye düşünüyorum şu anki halleriyle yeteri kadar güneş ışığıyla süperman alsa da ilerde odinin yerine geçtiğinde thor alacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkansr -- 25 Mayıs 2017; 21:39:47 >
  • Furkansr kullanıcısına yanıt
    Hocam odin powerla alir buyuk ihtimalle ancak supermanin de super hiz faktoru var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Be4die

Hocam odin powerla alir buyuk ihtimalle ancak supermanin de super hiz faktoru var.

Rune king thor u alabilecek tek superman versiyonu cosmic armor superman'dir. Onunlada kapışırlar baya hatta beraberede bitebilir bence
  • Be4die kullanıcısına yanıt
    Ama o haldeyken thorun büyü kullanacağını düşünüyorum ve süperman her zaman büyüye karşı zayıftı

• Furkansr kullanıcısına yanıt
    Oda dogru buyu faktoru var

Cosmic armoru giyse hotu thanosu bile alabilit (abarttı)

yine de önemli olan kimin daha çok sevildiği ve para kazandırdığı :D
  • since2002 kullanıcısına yanıt
    Şu anki hallerinden bahsediyoruz hocam

• Babasinin Odin olmasi hasebiyle Thor alir.

• Ne mana atjddsgd

• Versiyonlarını da yazaydın iyiydi .. En üst formlarını karşılaştırırsak Rune King Thor universal , Necro King Thor ise God the Butcher'in Necro Sword'u sayesinde multi-galaktik .. Galactus'a falan tek atıyordu ama oradaki Galactus'un aşırı low düzeyde olduğunu söylersek multi-galaktik civarlarda ..

Superman'in ise Strange Visitor formu tamamen high multiversal . Superman'in doğal güçleri milyarlarca yıl içinde gelişiyor ve reality warping , invulnerability (multiversal düzeyde yaralanmazlık) , multiversal düzeyde telepati gibi güçlere sahip .. Tek atar kısaca ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 25 Şubat 2018; 13:39:5 >
  • Hos geldin hocam Versiyonlar rebirth Superman vs Marvel now thor.Ben Normal versiyonda süpesin alacağını düşünüyorum.Ancak ikisinin üst versiyonlarında RKT fikrimi birazcık değiştiriyor.Ama CA süpesin alır heralde yine

RKT demişim NKT olcak

CA Supes gerçek bir Supes değil .. Advanced Machine ..

Marvel Now Thor alabilir .. Rebirth Supes New 52'den bile daha low bir karakter bana göre ..

https://comicvine.gamespot.com/forums/thor-153/current-thor-respect-thread-1480280/

Current Thor'un sayısız feati var ..

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.