Şimdi Ara

Thor vs Sentry (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Thor alır. İsterve void olup negative zone da kapışsınlar. tek god blastlık işi var.

celestiallerin,skyfatherların,phoenix forceun öldüremediği adamı sentry mi öldürecek.
  • sentry kendini sınırlamasa nasıl void gücünde oluyormuş anlat bakiyim. voidin sentryden güçlü olmasının tek sebebi kötü olmasımı sanıyosun ? negative zoneden güç almasını neden hiç hesaba katmıyosun ? Sentry kendini sınırlamasa+bloodlusted olsa > Void olacakmış ahahahahah güldürme beni. Bide ne superman ne thor durdurabilir demiş asfdasfdafd
  • Ya abicim hadi yaylan boş yapma. Abi nasıl öyle oluyor diye soracaksın. O zaman cevap alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Ya abicim hadi yaylan boş yapma. Abi nasıl öyle oluyor diye soracaksın. O zaman cevap alırsın.
    Yaylan boş yapma. güzel cümle arada senin gibilere söylemek gerekiyor aslında.
  • Bak kardesim yeni bi ornek. biliyo ona abi çekmeyecegimi ona sığınıyo çünkü mantıklı bi açıklaması yok. abi desem bile açıklayamayacaktı.

demeye çalıştıgım bunlarla fazla muhattap olma. bunların alayı superman haterı. hatta dc haterı. yazdıklarına ve açtıkları konulara bakacak olursan bazı istisnalar hariç hep marvelin kazanacağı vsler açıyorlar. bunu bilerek yapıyorlar. bazıları ise marvelin kazanacağından emin olarak konu açıyor ama bilgili arkadaşlar gelip tam tersi olduğunu gösteriyor. arada birkaç kişi var bunlar gibi olmayan.

feat sunarsın, çizgi romandaki söylenen sözleri gösterirsin,yazarın açıklamalarını söylersin ama sen fanboy olursun. onlar ise sütten çıkmış ak kaşık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam akıllı mesaj yazarsan cevap alırsın. Yok hadi açıkla bakıyım gibi gevşek gevşek konuşursan cevap alamazsın. Bu herkes için böyledir.
  • karşıt fikirdeki insanlara (benden bahsetmiyorum diğerlerine de) ortam az bişey gerilince abicimli mabicimli karşındakini küçümseyecekşekilde konuşursan aynı şekilde davranırlar sana da. bu herkes için böyledir.

• Benim seninle hiç bir sohbetim yokken sen artist artist konuşursan böyle bir cevap alıcağını bilmelisin. Muhtemelen yaşın küçüktürde zaten.

Abicim dediğim insanların hepsi hakaret eder gibi, ergen gibi konuşmuştur ondan demişimdir.
  • artist artist sormamın nedeni sen genelde insanlara artist şekilde davranırsın bunu birçok yorumu da gördüm. Evet 23 yaşımdayım daha toy sayılırım.

• Sen o konuşmaların tamamına bi bak karşı taraf neler demişte ben abicim demişim anlarsın.
  • peki. daha dikkatli bakarım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.