Şimdi Ara

This war of mine

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

VİDEOFLİX adında bir youtube kanalım var . This war of mine oyun videosu çekiyorum izlemenizi tavsiye ederim.

Güzel içerikler üretiyorum. Gelip kanalım hakkında düşüncelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim :) (Ban sebebimi bilmiyorum eğer öyleyse kaldırırım.)
    https://www.youtube.com/channel/UCMvicbzb_7oJ5ExdICdajnA

Lütfen düşüncelerini paylaş.

• Güzel . yolun açık olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: DavidMessi

Güzel . yolun açık olsun
    Dostum takipten çıkma lütfen :)
  • yolunuz açık olsun.

size tavsiyem tek bir oyun ile kalmayın. platformlarda yayınlanan ve ismi çok az bilinen oyunlara yönelik çalışma da yapabilirsiniz.

ayrıca mikrofondan mı bilmiyorum kulaklıkla izlerken cızırtı geliyor çok fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

yolunuz açık olsun.

size tavsiyem tek bir oyun ile kalmayın. platformlarda yayınlanan ve ismi çok az bilinen oyunlara yönelik çalışma da yapabilirsiniz.

Bir çok oyun çekmeyi düşünüyorum. Tavsiyeni dikkate alacağım dostum teşekkürler.

Mikrofondan kaynaklı sıkıntılar oldugu dogrudur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

yolunuz açık olsun.

Bir şey sorabilir miyim? Kulaklıkla dinlerken cızırtı geliyor demişsiniz. Cızırtı değil dip ses olabilir mi ?

Laptop un mikrofonundan kayıt almıştım . Fan sesi, dip ses vs olabilir çünkü .

Ayrıca mikrofon tavsiyelerinizi de alabilirim arkadaşlar . teşekkürler .
  • ProLivee kullanıcısına yanıt
    Kulaklıkla dinleyince rahatsız edici ses geliyor sesi kısınca bi nebze düzeliyor. Sürekli bi cızırtı değil. Dediğiniz gibi dip ses olabilir. Mikrofon bilsem öneririm ama bu konularda hiç iyi değilim
  • güncell
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.