Şimdi Ara

thermaltake water 3.0 pro ısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sa arkadaşlar geçen gün thermaltake water 3.0 pro işlemci soğutucu aldım işlemcim i7 920 1.nesil işlemci normalde 2.67 ghz de çalışırken oc la 3.6 ghz de sorunsuz çalıştırıyordum ısı değerleri boştayken 30 derece prime 95 le 1 saat yükte 70 derece sizce bu normalmi yoksa macunu fln değiştirmem gerekirmi yardımcı olursanız sevinirim kurulumu gayet düzgün yaptım herhangibir sıkıntı yok

• Oc de 70c bence normal ama genede su klasik tavsiyeyi söyliyim. Macun yenileyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akşam eve gidince denicem artık cooler masterin macunu var elimde onu bir sürüp deniyim bide pompanın 3 pini olduğu için 3 pin normal fan soketine bağladım acaba işlemcinin 4 pin soketinemi bağlamam lzm
  • bence normal değil aynı sıvı sogutmayı kullanıyorum. i5 4670k gibi ısınan bir işlemcide 4.5 ghz oc'li şekilde kullandıgım halde prime 95 testlerinde maximum 65 70 onun haricinde
    boşta 25 28 arası takılıyor. %100 işlemci kullanımı gerektiren durumlarda mesela video boyutu düşürme programı veya işlemciye yük bindiren bazı oyunlarda
    işlemci kullanımı %100 oldugunda en fazla 55 58 oluyor sıcaklıklar. kullandıgın termalmacun nedir. ben ZALMAN STG2 Kullanıyorum. termal macun sürme tekniği çok önemli bu arada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.