Şimdi Ara

Thermaltake V6 Black Edition kasamın kablolarını topladım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar eski kasamın içini düzenledim ve gerçekten hava sirkülasyonu çok fark etti gta v oynarken kasanın ön tarafına elimi verdiğim de içeride ki sıcak havayı hissediyordum kasa da sadece arka egzoz fan var ve şu anda gta v de kasanın ön tarafını kontrol ettiğim de serin olduğunu hissediyorum özellikle hdd lerin ısısı düştü eskiden 48 C iken şu anda 38 dereceler de. Dikkat ederseniz hdd kabloları kasanın ön tarafın da hdd leri ters çevirip kabloları dolandırdım böylelikle en büyük kablo karışıklılığını ortadan kaldırdım. Bu kasadan kullanıp önde fan kullanmayanlar kesinlikle bu yöntemi denesinler gerçekten çok iyi bir görüntü oldu. HDD kartı kasanın ön tarafında olduğu için ekran kartı ve işlemcinin ısısı etkilemiyor hddler de serin kalıyor. Sağ kapağı takarken biraz bastırmak gerekti kabloları baya sıkıştırdım. Psu dan işlemciye giden 4pin için bir daha kasa düzenlemem de düşünüyorum şu an en mantıklısı matkapla 2 delik açmak daha iyi fikirlere açığım. Çok yazdım artık gelsin fotoğraflar :)
     Thermaltake V6 Black Edition kasamın kablolarını topladım. Thermaltake V6 Black Edition kasamın kablolarını topladım. Thermaltake V6 Black Edition kasamın kablolarını topladım. Thermaltake V6 Black Edition kasamın kablolarını topladım. Thermaltake V6 Black Edition kasamın kablolarını topladım. Thermaltake V6 Black Edition kasamın kablolarını topladım. Thermaltake V6 Black Edition kasamın kablolarını topladım. Thermaltake V6 Black Edition kasamın kablolarını topladım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.